بایگانی بخش IEEE

img_yw_news
دوشنبه ۶ آذر ۱۴۰۲ -

دعوت به همکاری و عضویت شاخه دانشجویی IEEE

  شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه علم و صنعت ایران در راستای گسترش فعالیت‎های علمی و پژوهشی در دانشگاه با هدف بسترسازی برای دانشجویان و بهره‌مندی از علایق ، خلاقیت‌ها و توانمندی‌های آنان، از افراد علاقه‌مند به همکاری و عضویت دعوت به عمل می آورد . دانشجویان محترمی که در زمینه های مختلف با شاخه همکاری نمایند در اولویت دریافت کمک هزینه‌های عضویت بین المللی قرار خواهند گرفت و امکان دریافت تخفیف ویژه اعضای IEEE برای شرکت در دوره های آموزشی برگزار شده از طرف شاخه را خواهند داشت. لینک ثبت نام جهت کسب اطلاعات بیشتر و اعلام علاقه‌مندی: https://survey.porsline.ir/s/cRGgxdaL

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ -

فراخوان فروم (فرازمان) دانشجویی-هفتمین همایش پیشرفتهای معماری سازمانی

فراخوان فروم (فرازمان) دانشجویی-هفتمین همایش پیشرفتهای معماری سازمانی  

img_yw_news
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ -

"ورک شاپ آشنایی با FPGA"

شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه علم و صنعت برگزار می کند: "ورک شاپ آشنایی با FPGA" همراه با اعطای مدرک از طرف شاخه دانشجویی چهارشنبه و پنجشنبه ۳ و ۴ مهر ماه ساعت ۱۵ الی ۱۹ برای اطلاعات بیشتر، با ایمیل شاخه به آدرس ieeeiust.ac.ir در ارتباط باشید.  

img_yw_news
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ -

"ورک شاپ طراحی برد‌های چندلایه، به کمک نرم افزار Altium Designer"

شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه علم و صنعت برگزار می کند: "ورک شاپ طراحی برد‌های چندلایه، به کمک نرم افزار Altium Designer" همراه با اعطای مدرک از طرف شاخه دانشجویی چهارشنبه و پنجشنبه ۲۷ و ۲۸ شهریور ماه، ساعت ۱۵ الی ۱۹ توجه: برای شرکت در این ورک شاپ، آشنایی اولیه با این نرم افزار و طراحی برد دو لایه الزامی است. برای اطلاعات بیشتر، با ایمیل شاخه به آدرس ieeeiust.ac.ir در ارتباط باشید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ -

برگزاری مراسم روز IEEE در دانشکده مهندسی برق

شاخه دانشجویی IEEE در دانشگاه علم و صنعت همزمان با روز جهانی IEEE اقدام به برگزاری مراسمی در روز دوشنبه 20 مهرماه 1394 از ساعت 13 الی 16 نموده است... ادامه مطلب

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳ -

برگزاری همایش معرفی انجمن مهندسینن برق و الکترونیک IEEE در دانشکده برق

همایش معرفی انجمن مهندسین برق و الکترونیک IEEE بعد ازظهر سه شنبه مورخ 18 آذرماه در دانشکده مهندسی برق با حضور دکتر نوبختی خزانه دار فعلی شاخه دانشجویی برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ -

اطلاعیه IEEE دانشجویی

شاخه دانشجویی انجمن IEEE در دانشکده در روز سه شنبه این هفته جلسه معرفی این انجمن را با  سخنرانی جناب اقای دکتر نوبختی از دانشگاه صنعتی شریف  که در حال حاضر خزانه دار  و مسئول شاخه های دانشجویی هستند برگزار می نماید. برای مشاهده پوستر اینجا کلیک نمایید.