[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معرفی افراد::
درباره قطب::
آزمایشگاه تحقیقاتی::
آلبوم تصاویر::
برقراری ارتباط::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

 

آدرس: تهران - میدان رسالت - خیابان هنگام - دانشگاه علم و صنعت ایران 

تلفن: 77240056 -21-0098 

فاکس: 77240488 -21-0098 

کدپستی: 13114-16846

 پست الکترونیک: 

ceesmech AT iust.ac.ir

..
سخنرانی علمی

AWT IMAGE

پیشرفتهای اخیر در بکارگیری روباتها متحرک در صنعت کشاورزی و کنترل ارتعاشات آنها

..
:: بایگانی بخش سمینارها: ::
img_yw_news
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ -

95/8/10 سخنرانی علمی

قطب علمی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک دانشده مهندسی مکانیک اقدام به برگزاری سخنرانی علمی تحت "پیشرفتهای اخیر در بکارگیری روباتها متحرک در صنعت کشاورزی و کنترل ارتعاشات آنها" نموده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ -

کنفرانس بین‌المللی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک

   افتتاح کنفرانس بین‌المللی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک   نخستین کنفرانس بین‌المللی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک، صبح امروز سه‌شنبه 16 اسفندماه در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه آغاز شد.   در مراسم افتتاحیه این کنفرانس، ابتدا دکتر محمودمهرداد شکریه (دبیر کنفرانس)، ضمن خوشامدگویی به مدعوین و شرکت کنندگان، گزارشی از طراحی و برنامه‌های کنفرانس ارایه کرد و سپس دکتر حمید احمدیان به عنوان مدیر قطب علمی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک به معرفی این قطب علمی و فعالیت‌های آن در دانشکده مهندسی مکانیک پرداخت.   دکتر فرحی (استاد دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف) و دکتر Guagliano (از پلی ‌تکنیک میلان- ایتالیا) سخنرانان کلیدی روز نخست این همایش دو روزه بودند.   در این کنفرانس شرکت کنندگانی از کشورهای ایران، اتریش، ایتالیا، کانادا، اوکراین، چین و انگلستان به ارائه مقالات می‌پردازند.   بنابر توضیحات دبیر کنفرانس، مجموعاً 288 مقاله در حوزه تخصصی مکانیک جامدات تجربی به کنفرانس ارائه شد که پس از داوری، 108 مقاله مورد پذیرش قرار گرفت. از این تعداد 31 مقاله به شکل پوستر و 77 مقاله در قالب شفاهی در 5 سالن به طور موازی ارائه خواهند شد. محورهای مورد بحث در این کنفرانس، زمینه‌های مختلفی از تحقیقات آزمایشگاهی در مکانیک جامدات شامل الاستیسیته، پلاستیسیته، مکانیک شکست، خستگی،‌ ارتعاشات و اکوستیک، مواد سنتی و پیشرفته است. همچنین در این کنفرانس، برای نخستین بار و برخلاف روال معمول دیگر کنفرانس‌ها، ارایه پوستری در اولویت قرار گرفته و پس از آن، مقالات شفاهی ارایه می‌شوند. مقالات برتر این کنفرانس به مجله علمی – پژوهشی ارائه خواهد شد.   کنفرانس بین‌المللی جامدات تجربی و دینامیک، هفدهم اسفندماه نیز ادامه خواهد داشت و سخنران کلیدی روز دوم کنفرانس، دکتر نیک بین از دانشگاه امپریال کالج لندن می‌باشد.   دکتر شکریه (دبیر کنفرانس)، اهمیت این همایش تخصصی را گردهم‌ آوردن متخصصانی که کار تجربی در زمینه مکانیک جامدات انجام داده‌اند از اقصی نقاط جهان و به اشتراک‌گذاری پیشرفت‌ها و نوآوری‌های آنها در این زمینه تخصصی، ذکر کرد.   گفتنی است اولین کنفرانس بین‌المللی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک، توسط قطب علمی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه و به زبان انگلیسی برگزار می‌شود. آلبوم تصاویر

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ -

سمینار 2

 

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ -

سمینار1

  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.08 seconds with 40 queries by YEKTAWEB 4652