[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: معرفی انجمن علمی ::

لوگو

به منظور تشویق و برنامه‏ریزی برای دانشجویان جهت انجام فعالیت‏های فوق برنامه علمی دانشگاه علم و صنعت ایران بعنوان فعالترین دانشگاه در زمینه ایجاد و سازماندهی انجمن‏های علمی دانشجویان طی سالهای گذشته در بین دانشگاه­های کشور بوده است. از اهداف مهم انجمن‏های علمی دانشجویان ایجاد روحیه همکاری در بدنه دانشجویی دانشگاه است. شرکت در مسابقات علمی، چاپ نشریات علمی در دانشکده‏ها، انجام طرح‏های پژوهشی و ... از اهدافی است که انجمن‏های علمی دنبال می‏کنند. در همین ارتباط کمیته­های مختلف نظیر کمیته نشریات علمی دانشجویی، کمیته مالی، کمیته روابط عمومی و کمیته فیلم، از زیر قسمتهای دفتر مرکزی انجمن‏های علمی دانشگاه است که تحت نظارت مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه فعالیت می نمایند.

به منظور پیگیری اهداف تشکیل انجمن‏های علمی دانشجویی ، حمایت وگسترش کمی وکیفی وایجاد هماهنگی‏های لازم درباره آنها، دفتر مرکزی انجمن‏های علمی دانشجویی ازاسفندماه 83 درحوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی تشکیل گردید.

انجمن‏های علمی دانشجویی کانون‏هایی هستند که با حضور خود جوش دانشجویان مشتاق و کنجکاو و با هدف ارتقاء سطح علمی خود و جامعه شکل می گیرند. جوان بودن و آرمان‏گرایی اعضا، هنگامیکه با یکدیگر فعالیت دارند، باعث تغییر در مدل های ذهنی و ایجاد تصویر آرمانی مشترک میان آنها می شود.

ایجاد تصویر آرمانی مشترک، یادگیری تیمی را افزایش داده و بدین ترتیب و درصورت هدایت صحیح، نگرش آنها نسبت به مسائل نظام گرا خواهد شد و این موضوع خود در حل بسیاری از مسائل جامعه، اثرات مفیدی خواهد گذاشت.

دفعات مشاهده: 25819 بار   |   دفعات چاپ: 2380 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 175 بار   |   0 نظر
::
برای مشاهده کل مطالب بخش معرفی اینجا را کلیک کنید.
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .