[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز مشاوره::
مشاوران::
دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه::
آرشیو اخبار مرکز مشاوره::
بروشورهای علمی::
بخش ویژه اساتید::
ارتباط با ما::
::
اساسنامه کانون همیاران
..
مدیریت های حوزه دانشجویی

امور دانشجویان

امور خوابگاه ها

اداره رفاه و خدمات دانشجویی

اداره بهداشت و درمان
کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه  

..
نظرسنجی مرکز مشاوره

AWT IMAGE

..
کتاب مهارتهای زندگی
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت اعلام نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: گزارش اردوی خوابگاه خواهران ::
 | تاریخ ارسال: 1402/8/20 | 
مرکز مشاوره و سبک زندگی اردوی بوستان بانوان حدیدچی را پنجشنبه ۴۰۲/۸/۱۸ از ساعت ۸ الی ۱۴ ویژه دانشجویان ساکن خوابگاه خواهران به صورت رایگان برگزار نمود. 
در ابتدا دانشجویان در کافه رستوران شیشه ای زیبا در دل طبیعت پارک بانوان بر روی صندلی ها گرداگرد هم نشسته  و پس از صرف صبحانه، دورهمی آموزشی سفری به دنیای درون برگزار گردید. در ابتدا به اهمیت شناخت خود با بررسی ترس ها، حسرت ها  و ضعف های فرد به عنوان موانع درونی رشد و تفکر به اینکه در صورت اطمینان به عبور از این موانع زندگی فرد چگونه خواهد بود( اگر این موانع وجود نداشتند) و در مقابل به بررسی انتظارات، توانمندی ها و دستاوردهای هر فرد بهمراه ویژگی های مثبت آنها پرداخته شد. سپس با تاکید بر تمرکز بر منابع درونی در کنار فهم و پذیرش موانع درونی، مسیری برای شناخت دنیای درون ایجاد شد. هدف از انجام این کار علاوه بر شناخت خود، تمرکز دانشجویان به دنیای درون و منبع کنترل درونی آنها بود. تمامی این موضوعات با تمرین و مباحثه بین دانشجویان انجام شد و به دانشجویان فعال در این زمینه کیف جاکارتی اهدا گردید. در انتها به منظور پی بردن به اینکه چه چیزی برای خود واقعی آنها خیلی اهمیت دارد به مراقبه ای ۱۰ دقیقه ای  سفری به جزیره تنهایی همراه با ریلکسیشن، ویژه کشف ارزش های فردی آنها پرداخته شد. پس از کمک به کشف ارزش های فردی، فرایند تعیین اهداف مطابق با ارزش ها و اجرای مسولانه آنها که موجب رفتار سالم و توام با رضایت می شود، به طور کلی توضیح داده شد. سپس دانشجویان در فضای بیرون با هدایت مربی تربیت بدنی نرمش و فعالیت ورزشی انجام دادند و بهمراه دوستان خود به تفریح در پارک بانوان پرداختند در نهایت با انجام بازی های ورزشی با توپ و طناب و صرف ناهار، به اردوی سفری به دنیای درون خاتمه دادند. در ضمن تعداد شرکت کنندگان در کارگاه مذکور ۲۷ نفر دانشجو بوده است.


CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 48 queries by YEKTAWEB 4657