[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره دفتر::
آئین‌نامه‌ها و فرم‌ها::
تفاهم‌نامه‌های همکاری::
امکانات و فرصت ها::
اخبار::
تسهیلات پایگاه::
روز علم ایران و آلمان ::
کارگروه ملی همکاری با آلمان::
اخذ روادید مهمانان خارجی::
ارتباط با دفتر::
جایگاه بین‌المللی::
همکاری‌های بین‌المللی::
خدمات::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دوره های آموزشی ICTP

AWT IMAGE

دوره های آموزشی

مرکز فیزیک نظری پروفسور عبدالسلام

..
RSS

AWT IMAGE

..
تبادل دانشجو (IAESTE)

AWT IMAGE

..
بروشور (به زبان عربی)
..
:: بازدید نمایندگان آژانس ملی تحقیقات و نوآوری کشور اندونزی از دانشگاه ::
 | تاریخ ارسال: 1402/5/23 | 
بازدید نمایندگان آژانس ملی تحقیقات و نوآوری کشور اندونزی از دانشگاه


نمایندگان آژانس ملی تحقیقات و نوآوری کشور اندونزی (BRIN)،  روز یکشنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۲ با هدف گسترش همکاری‌های مشترک علمی و تحقیقاتی، از دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید کردند.
این تیم که متشکل از دکتر Ratno Nuryadi (رئیس مؤسسه علوم نانو و مواد)، دکتر Wahyu Bambang Widayatno  (رئیس مرکز تحقیقات مواد پیشرفته) و دکتر Anggoro Tri Mursito (رئیس مرکز تحقیقات فناوری معدن) بود، در ابتدا از آزمایشگاه‌ تحقیقاتی کاتالیست و نانو مواد و آزمایشگاه تحقیقاتی نانو مواد و تکنولوژی سطح دانشکده مهندسی شیمی، نفت ، گاز و پتروشیمی  بازدیدکرده و از نزدیک با دستاوردهای این مجموعه آشنا شدند. سپس در دانشکده شیمی، جلسه‌ای با حضور رئیس و تعدادی از اساتید دانشکده برگزار و به معرفی ظرفیت‌های دانشکده در زمینه نانو مواد و زمینه همکاری مشترک اشاره شد. در ادامه، نمایندگان موسسه BRIN اندونزی از مجموعه آزمایشگاه‌های دانشکده بازدید به عمل آوردند و مسئولین آزمایشگاه‌ها به معرفی دستگاه‌ها و دستاوردهای مربوطه پرداختند.
در ادامه بازدیدها، هیأت مذکور به مرکز تحقیقات فناوری عصبی دانشگاه رفتند که طی نشستی، دکتر عرفانیان امیدوار (رئیس مرکز) به معرفی دستاوردهای مرکز پرداخت و پس از آن هیات اندونزیایی از آزمایشگاه جراحی مرکز تحقیقات فناوری عصبی بازدید به عمل آورد و از نزدیک با فعالیت‌های در حال انجام آن، آشنا و خواستار همکاری‌های مشترک شدند.
 
پس از خاتمه بازدیدها، جلسه‌ای با حضور دکتر یونسیان (معاون پژوهشی و تعاملات صنعتی)، دکتر مقیمی (مدیر دفتر همکاری‌های علمی و صنعتی)، دکتر هاشمی (مدیر امور پژوهش)، دکتر گلشن خواص (مدیر دفتر همکاری‌های  علمی و بین‌المللی)، دکتر ایار (نماینده دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی)، دکتر بحرینی (مدیر دفتر توسعه تعاملات با معاونت علمی ریاست جمهوری) و دکتر رحمانی (رئیس اداره تعاملات دانشگاه با حوزه‌های صنعتی) برگزار شد. در این نشست در خصوص همکاری‌های مشترک علمی و تحقیقاتی، فرصت‌های مطالعاتی و برنامه‌های آتی مشترک دو کشور به بحث و گفتگو پرداخته شد و تبادل نظراتی صورت گرفت که براساس آن برنامه‌ریزی‌های اولیه در جهت شروع همکاری‌ها در حوزه علوم و فناوری نانو انجام شد.
 
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 51 queries by YEKTAWEB 4652