[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره دانشگاه::
درباره روابط عمومی::
معرفی افراد::
فرآیندهای کاری::
بروشور ها و کاتالوگ های تولیدی توسط اداره روابط عمومی::
اخبار دانشگاه::
افتخارات دانشگاه::
دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی::
تسهیلات پایگاه::
اخبار ویژه ورودی های جدید1402::
آرشیو ماهنامه خبری وزارت علوم::
آرشیو گزارش های تصویری::
تور مجازی::
::
آرشیو نشریه پیام

AWT IMAGE

AWT IMAGE
نشریه پیام شماره89
نشریه پیام شماره ۸۸
نشریه پیام- شماره 87
نشریه پیام شماره 86

نشریه پیام شماره 85
نشریه پیام شماره 84

نشریه پیام شماره 83

نشریه پیام شماره 82

نشریه پیام شماره 81

نشریه پیام شماره 80

آرشیو نشریه پیام

..
آرشیو خبرنامه الکترونیک دانشگاه

AWT IMAGE

خبرنامه شماره ۳۸۹

خبرنامه شماره ۳۸۸

خبرنامه شماره ۳۸۷

خبرنامه شماره ۳۸۶

خبرنامه شماره ۳۸۵

خبرنامه شماره ۳۸۴

خبرنامه شماره ۳۸۳

خبرنامه شماره ۳۸۲

خبرنامه شماره ۳۸۱

خبرنامه شماره ۳۸۰

خبرنامه شماره ۳۷۹

خبرنامه شماره ۳۷۸

خبرنامه شماره ۳۷۷

آرشیو خبرنامه الکترونیک

..
آرشیو خبرنامه آموزش عالی
..
حدیث از حضرت علی(ع)
مَن جاءَتهُ مَنِیَّتُهُ وهُوَ یَطلُبُ العِلمَ فبَینَهُ وبَینَ الأنبیاءِ دَرَجَهٌ؛
هر کس در حال طلب دانش مرگش فرا رسد ، میان او و پیامبران تنها یک درجه تفاوت باشد .
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: مراسم تکریم و آیین استقبال از رئیس مرکز برنامه و بودجه و مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: 1402/3/17 | 

مراسم تکریم و آیین استقبال از رئیس مرکز برنامه و بودجه و مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه برگزار شد


با حضور هیات رییسه دانشگاه و جمعی از کارکنان مراکز برنامه و بودجه و مشاوره و سبک زندگی، مراسم تقدیر و تکریم از دکتر سعید شوال‌پور (رئیس سابق مرکز برنامه و بودجه)، تکریم و استقبال از دکتر علی‌اکبر شیرزادی جاوید (رئیس سابق مرکز مشاوره و سبک زندگی و رئیس جدید مرکز برنامه و بودجه) و استقبال از دکتر سمانه جلیلی صدرآباد (رئیس جدید مرکز مشاوره و سبک زندگی)، در روز چهارشنبه ۱۷ خردادماه ۱۴۰۲ در محل سالن جلسات ریاست دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مهندس خالقی (مشاور رئیس و مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی)، ضمن تشکر از حاضران، دستور جلسه را تبیین کرد. پس از آن، دکتر شیرزادی جاوید با تقدیر از خدمات رئیس سابق مرکز برنامه و بودجه و آرزوی توفیق برای رئیس جدید مرکز مشاوره و سبک زندگی، در باب اهمیت هر دو مرکز در اجرای فعالیت‌های دانشگاه سخن گفت. وی با اشاره به افزایش آشکار آسیب‌ها‌ در دانشجویان دانشگاه‌ها در دوران پساکرونا، ابراز امیدواری کرد همه مدیران دانشگاه، حمایت از مرکز مشاوره و سبک زندگی را خط مقدم کمک به دانشجویان و تکلیف بدانند.
 


دکتر شیرزادی جاوید در بخش دیگر سخنان خود، ضمن تاکید بر سیستماتیک کردن بودجه و عملیاتی کردن برنامه دانشکده‌ها و با تقدیر از زحمات دکتر شوال‌پور، اظهار امیدواری کرد بتواند در این مرکز حساس و مهم دانشگاه، با حمایت و راهنمایی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس سابق مرکز برنامه و بودجه، در جذب بودجه از دستگاه‌ها موفق عمل کند.
 


سپس دکتر شوال‌پور با تشکر از همکاران خود در مرکز و مسئولان دانشگاه برای همکاری با وی در طول دوره مدیریتش و با آرزوی موفقیت برای دکتر شیرزادی جاوید، گفت: دانشگاه علم و صنعت ایران در جنبه‌های مختلف سرآمد است و این سرآمدی و ارتقای جایگاه و نام باید در سازمان‌های ذیربط مانند برنامه و بودجه و وزارت عتف هم شاخص باشد. وی افزود: در داخل دانشگاه نیز علیرغم تلاش‌های صورت گرفته برای نگاه سیستمی به مساله مالی و کاهش تعارضات، هنوز مدیریت جامع در بودجه دانشگاه از تامین منابع تا هزینه‌کرد، محقق نشده و جای کار دارد.
دکتر شوال‌پور در پایان با اشاره به تشکیل کارگروه بهره‌وری و نیز ساماندهی سوابق و مستندات هیات امنا، برای همکاران خود در مرکز برنامه و بودجه و همچنین دکتر جلیلی صدرآباد آرزوی توفیق کرد.

 


پس از آن دکتر جلیلی صدرآباد با تشکر از اعتماد رئیس دانشگاه برای پیشنهاد این مسئولیت به وی و ضمن تقدیر از زحمات دلسوزانه دکتر شیرزادی جاوید، تصریح کرد افزودن عنوان «سبک زندگی» به مرکز مشاوره دانشگاه‌ها مطابق آیین‌نامه ابلاغی وزارت عتف؛ مسئولیت این مرکز رو مضاعف کرده است. وی ابراز امیدواری کرد با کمک همکاران این مرکز و با حمایت رئیس دانشگاه، مرکز مشاوره و سبک زندگی بتواند اقدامات ویژه‌ای را در جهت سلامت روان و جسم دانشجویان و دانشگاهیان به ثمر برساند.
 در ادامه مراسم، دکتر معینی (معاون فرهنگی و اجتماعی) و دکتر سعیدی (معاون دانشجویی)، در سخنانی با تقدیر از زحمات دکتر شیرزادی جاوید و آرزوی موفقیت برای دکتر جلیلی صدرآباد، به طرح موضوع اهمیت و همچنین تغییر ساختاری و ارتباط سازمانی مرکز مشاوره و سبک زندگی پرداختند. پس از آن دو نفر از کارکنان مرکز برنامه و بودجه و مرکز مشاوره و سبک زندگی به نمایندگی از همکاران دیگر خود، از روسای سابق این مراکز تشکر و برای روسای جدید آرزوی موفقیت کردند.
در ادامه جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین شریف اصفهانی (مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌)، با تاکید بر اینکه سرمایه مرکز مشاوره نیروی انسانی آن است، گفت: تغییر رویکرد، تغییرساختار و اضافه شدن سبک زندگی به عنوان مرکز، تغییرات جدی در مرکز مشاوره و سبک زندگی را رقم می‌زند و این تغییرات هم طبعا نسبت مرکز مشاوره با سایر اجزای دانشگاه را تغییر می‌دهد.

 


پس از آن دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه)، ضمن تشکر از هیات رئیسه و حاضران در جلسه برای قبول دعوت وی، در سخنانش اظهار داشت: سبک زندگی که اخیرا به عنوان مرکز مشاوره افزوده شده، از مطالبات رهبری است و خرسندیم که ساختار و سازمان مشخصی برای آن تعیین شده است. وی تصریح کرد: اگر مرکز مشاوره و سبک زندگی، مأموریت خود را به درستی به انجام رساند، درصد عمده‌ای از مشکلات دانشجویی را نخواهیم داشت و از سویی دیگر، بسیاری از مشکلاتی که هم‌اکنون دامنگیر دانشجویان است، با کارکرد خوب این مرکز می‌تواند کم و کمتر شود.
رئیس دانشگاه با بیان اهمیت عملکرد مرکز برنامه و بودجه گفت: به تعبیر من، مرکز برنامه و بودجه دانشگاه دچار وارونگی است و اگرچه دکتر شوال‌پور در مسیر اصلاح روند بود ولی عمر مدیریتی وی کفاف نکرد. وی از دکتر شیرزادی جاوید خواست ضمن اینکه بازنگری در تشکیلات دانشگاه را در دستور کار خود قرار می‌دهد، در خصوص تغییر روند کار مرکز برنامه و بودجه همت گمارد تا این مرکز بتواند ماموریت خود را آنگونه که باید به انجام برساند.

دکتر انبیاء در خاتمه از دکتر شیرزادی جاوید، دکتر شوال‌پور و دکتر جلیلی صدرآباد برای قبول مسئولیت در سمت‌های جدید خود و همچنین خدماتشان در دوران تصدی مسئولیت در دو مرکز مربوط، تقدیر کرد.
 


اهداء احکام انتصاب دکتر شیرزادی جاوید به سمت رئیس مرکز برنامه و بودجه و دکتر جلیلی صدرآباد به سمت رئیس مرکز مشاوره و سبک زندگی و نیز لوح تقدیر از خدمات به دکتر شوال‌پور و دکتر شیرزادی جاوید (روسای سابق این دو مرکز) توسط ریاست دانشگاه، پایان‌بخش
مراسم بود. 

 

آلبوم تصاویر

 


 

دفعات مشاهده: 1888 بار   |   دفعات چاپ: 91 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم وصنعت ایران میباشد .هرگونه برداشت با ذکر منبع ، بلامانع است.

Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 48 queries by YEKTAWEB 4636