[صفحه اصلی ]    
منوی اصلی
صفحه اصلی::
معرفی معاونت::
اخبار و رویدادها::
آئین نامه ها ::
آلبوم تصاویر::
::
مدیریت ها

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
سایت های مرتبط با معاونت

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
دفتر ترویج قرآن و عترت(ع)

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
کرسی آزاد اندیشی

AWT IMAGE

..
آرشیو مطالب

..
کارگروه امور بانوان

AWT IMAGE

..
ملاقات های عمومی معاونت

..
:: برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی دهمین جشنواره دانشگاهی حرکت دانشگاه علم و صنعت ایران ::
 | تاریخ ارسال: 1400/6/26 | 
برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی دهمین جشنواره دانشگاهی حرکت
 دانشگاه علم و صنعت ایران
اولین جلسه کمیته برنامه ریزی دهمین جشنواره حرکت با حضور آقای دکتر ارجمندی (معاون فرهنگی و اجتماعی) و آقای دکتر اکبرزاده (مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه) ، خانم مهندس حمزه پور (کارشناس انجمن های علمی دانشجویی) و اعضای دفتر مرکزی انجمن های علمی دانشجویی در تاریخ سه شنبه شانزده شهریور ماه ساعت۱۶ برگزار گردید. در این جلسه احکام جشنواره اهدا شد.
این جلسه با تلاوت قرآن توسط آقای دکتر اکبرزاده (مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه) آغاز شد و در ادامه ایشان به تشریح اهداف جشنواره و لزوم توجه به فعالیت های دانشجویی بخصوص در زمینه های فعالیتهای علمی پرداختند و خلاصه ای از برنامه تدوین شده برای برگزاری دهمین جشنواره دانشگاهی ارائه نمودند. سپس خانم مهندس حمزه پور (کارشناس انجمن های علمی دانشجویی) گزارشی از روند برگزاری جشنواره در سال های قبل ارائه کردند. در ادامه آقــای دکتــر عبدالمجید ارجمندی ( معــاون فرهنگــی و اجتماعــی دانشــگاه علم و صنعت ایران ) با اشاره به میزبانی دانشگاه بزرگ علم و صنعت در دوره پیشین این رویداد بین المللی و کسب مقام دانشگاه برگزیده در دو دوره پیاپی در این جشنواره از اعلام کردند این معاونت از تمام زیر ساخت ها و امکانات خود و همچنبن با بهره گیری از توانمندیهای مدیران وکارشناسان خبره معاونت، تمام توان خود را در برگزاری هر چه بهتر این رویداد، به کار خواهد بست.
در پایان جلسه آقـای مهندس رضا احمدی بـه عنـوان دبیـر دهمین جشـنواره، آقای دکتر امیر سعادتجو و آقای مهندس امیرحسین دهشیری بـه عنـوان دبیـران علمـی دهمین جشـنواره ، آقای مهندس علیرضا رفعتی (دبیر کمیته مستندسازی نوزدهمین دوره انجمن های علمی دانشجویی ) بـه عنـوان دبیر کمیته مستندسازی جشـنواره دانشگاهی حرکـت انتخاب شدند و شــروع بــه فعالیــت نمودنــد.
لازم به ذکر است جلسه هم اندیشی جهت برنامه ریزی و تصویب دستورالعمل برگزاری جشنواره دانشگاهی در تاریخ چهاردهم شهریور ساعت ۱۴ با حضور آقای دکتر اکبرزاده (مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه) ، خانم مهندس حمزه‌پور (کارشناس انجمن های علمی دانشجویی) و اعضای دفتر مرکزی انجمن های علمی دانشجویی برگزارشده بود.
دفعات مشاهده: 162 بار   |   دفعات چاپ: 48 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد