[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره دفتر::
آئین‌نامه‌ها و فرم‌ها::
تفاهم‌نامه‌های همکاری::
امکانات و فرصت ها::
اخبار::
تسهیلات پایگاه::
روز علم ایران و آلمان ::
کارگروه ملی همکاری با آلمان::
اخذ روادید مهمانان خارجی::
ارتباط با دفتر::
جایگاه بین‌المللی::
همکاری‌های بین‌المللی::
خدمات::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دوره های آموزشی ICTP

AWT IMAGE

دوره های آموزشی

مرکز فیزیک نظری پروفسور عبدالسلام

..
RSS

AWT IMAGE

..
تبادل دانشجو (IAESTE)

AWT IMAGE

..
بروشور (به زبان عربی)
..
:: برگزاری پنجمین کنفرانس بین‌المللی دوسالانه مکانیک جامدات تجربی در دانشگاه ::
 | تاریخ ارسال: 1398/7/9 | 

برگزاری پنجمین کنفرانس دوسالانه بین المللی مکانیک جامدات تجربی

 
کنفرانس دو سالانه بین‌المللی «مکانیک جامدات تجربی» در حوزه مهندسی مکانیک توسط دانشگاه علم و صنعت ایران در روز‌های ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.
هدف از برگزاری این کنفرانس تبادل نظر در زمینه مکانیک جامدات تجربی است. از جمله موضوعات این کنفرانس می توان به الاستیسیته و انعطاف پذیری، ساختارها / مواد سازگار و هوشمند، خستگی و دوام، آکوستیک و ارتعاشات مهندسی، مکانیک شکست، شناسایی سیستمهای مکانیکی،  سر و صدا و ارتعاشات، مواد و کامپوزیت های پیشرفته، میکرو مواد و نانو مواد، آزمایش شوک و لرزش، تکنیک های نوری، دینامیک ساختاری، رباتیک، بیومکانیک، نانومکانیک و غیره اشاره کرد.
دبیر پنجمین کنفرانس دوسالانه بین المللی مکانیک جامدات تجربی، دکتر محمود مهرداد شکریه، استاد دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران است.
علاقمندان برای شرکت در این کنفرانس می‌توانند چکیده مقالات خود را نهایتا تا نهم آبان ماه و اصل مقالات را تا دهم دی ماه ۹۸ به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند. مطابق اعلام دبیرخانه کنفرانس دوسالانه مکانیک جامدات تجربی، تمامی مقالات تا پنجم بهمن ماه ۹۸ داوری خواهند شد. مقالات برگزیده در این کنفرانس، در مجلات معتبر نمایه‌دار منتشر خواهند شد.
تمامی افرادی که قصد شرکت در این رویداد علمی آموزشی را دارند برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت رسمی http://xmech.iust.ac.ir مراجعه کنند یا با تلفن دبیرخانه به شماره ۰۲۱۷۳۲۲۸۹۴۸ تماس گیرند.

 
Sapp.ir/iust_iran
 

Persian site map - English site map - Created in 0.1 seconds with 51 queries by YEKTAWEB 4652