[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره دانشکده::
معرفی افراد::
امور آموزشی::
امور پژوهشی::
فضاهای تحقیقاتی::
اخبار و رویدادها::
آیین نامه ها و فرم ها::
تسهیلات پایگاه::
::
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده مهندسی مکانیک

کدپستی: 13114-16846

صندوق پستی: 163-16765

تلفن:9-77491228

فاکس:77240488

کانال تلگرام تحصیلات تکمیلی  دانشکده

..
سیستم جامع گلستان

AWT IMAGE

..
..
برنامه کلاس
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
سایت دانشکده مکانیک را چگونه ارزیابی می کنید:
عالی
خوب
متوسط
   
..
قطب علمی

AWT IMAGE

قطب علمی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک

..
کادمان

AWT IMAGE

کانون دانش آموختگان و اساتید دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران

..
:: ۹۹/۱۰/۲۲ برگزاری هفتمین کنفرانس بین المللی کامپوزیت ::
 | تاریخ ارسال: 1399/10/22 | 


این کنفرانس بین‌المللی در سال ۲۰۰۸ میلادی (دوازده سال پیش) برای اولین بار با همکاری دانشگاه‌های علم و صنعت ایران و ریرسون کانادا در جزیره کیش برگزار گردید. دومین کنفرانس نیز در سال ۲۰۱۰ در جزیره کیش برگزار شد و کنفرانس‌های سوم تا ششم در سال های ۲۰۱۲، ۲۰۱۴، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ نیز در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردید. در سال ۲۰۲۰ میلادی بدلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری غیر حضوری این کنفرانس در دستور کار قرار گرفت. برای برگزاری دوره هفتم کنفرانس، دانشگاه صنعتی سهند به عنوان همکار به دانشگاه‌های علم و صنعت ایران و ریرسون کاناداملحق گردید. دکتر بهزاد پورعباس بعنوان دبیر مشترک با دکتر محمود مهرداد شکریه و دکتر احمد وروانی فراهانی مسئولیت برگزاری این دوره را برعهده گرفتند.
در این کنفرانس از کل مقالات دریافت شده در چهار محور اعلام شده، درمجموع حدود ۱۲۰ مقاله پس از داوری تخصصی مورد پذیرش قرار گرفت. براساس نظر کمیته علمی این مقالات در سه بخش مقالات دعوتی، مقالات ارائه برخط و مقالات با ارائه غیر برخط در نظر گرفته شدند. براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته از سه نفر از اساتید مبرز در این حوزه به عنوان سخنرانPlenary Lecture از کشورهای کانادا و بریتانیا و همچنین از پنج نفر از اساتید بنام از کشور جمهوری اسلامی ایران به عنوان سخنران کلیدی Keynote Speakersبه ایراد سخنرانی پرداختند. از یک نفر همکاران صنعتی نیز بعنوان حامی مالی کنفرانس برای سخنرانی دعوت گردید.
از مجموع مقالات دریافتی، ۱۶ سخنرانی در قالبInvited Talksو ۲۴ سخنرانی در قالب On-lineTalksبه ارائه برخط مقالات خود پرداختند. مابقی مقالات نیز به صورت فایلهای سخنرانی ضبط شده در قالبOff-line Talks در وب سایت کنفرانس برای استفاده عموم شرکت‌کنندگان و مراجعان قرار گرفت.
در طی دو روز برگزاری این کنفرانس تخصصی استقبال خوبی از طرف شرکت کنندگان و مستعمین آزاد از سخنرانی‌ها بعمل آمد و در مجموع بازخورد خوبی ازآنها در این زمینه گرفته شد. در پایان نیز به دو مقاله برتر کنفرانس از طرف حامی صنعتی کنفرانس جوایزی اهداء و نظرات سازنده شرکت‌کنندگان برای برگزاری هر چه بهتر آن در آینده ارائه گردید.
هفتمین کنفرانس بین المللی کامپوزیت، ساخت، خواص و کاربرد در تاریخ ۳ و ۴ دی ماه ۱۳۹۹ (۲۳ و ۲۴ دسامبر ۲۰۲۰) با همکاری دانشگاه‌های علم و صنعت ایران، ریرسون کانادا، و دانشگاه صنعتی سهند به صورت مشترک و مجازی برگزار گردید.
دفعات مشاهده: 863 بار   |   دفعات چاپ: 109 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
School of Mechanical Engineering
Persian site map - English site map - Created in 0.13 seconds with 54 queries by YEKTAWEB 4642