گردهمایی بزرگ اعضای هیات علمی به مناسبت روز معلم

 AWT IMAGE

  جمعه 13 اردیبهشت ماه جاری گردهمایی اعضای هیات علمی با حضور رئیس و هیات رئیسه دانشگاه، رییس و قائم مقام دفتر نهاد نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه، اعضای هیات علمی بازنشسته در سال86، تعدادی از مدیران دانشگاه و جمع کثیری از اعضای هیات علمی من جمله اعضای جدید الاستخدام در سال 86، در مجموعه فرهنگی- تاریخی سعدآباد برگزار شد.

  در این روز ابتدا دکتر جبل‌عاملی به همکاران خود خوشامد و روز معلم را تبریک گفت و افزود: دانشگاه ما به همت و کوشش و فداکاری اعضای هیات علمی در سال‌های اخیر دستاوردهای بسیار چشمگیری داشته و توانسته در سطح کشور با دانشگاه‌های بزرگ رقابت کند و امروز به عنوان یکی از دانشگاه‌های برتر و دانشگاه‌ جامع مطرح شده است. وی این دستاوردها را حاصل تلاش ارزشمند مدیرانی دانست که در سه دهه پس از انقلاب اسلامی هدایت و رهبری دانشگاه را بر عهده داشتند و گفت: تلاش،‌ تدبیر و برنامه‌ریزی خوب آن مدیران به بار نشسته و امروز دانشگاه علم وصنعت ایران با افتخار در عرصه علمی کشور می‌درخشد. در این راستا نقش اساسی و اصلی با استادان است که به تعبیری سرمایه دانشگاه، اعضای هیات علمی بودند و هستند و قطعا همه موفقیت‌‌هایی که این بزرگواران برای خود و دانشگاه کسب کردند نیز مرهون تلاش، ‌فداکاری و همدلی خانواده آنان است.

  دکتر جبل‌عاملی در بخش دیگر سخنان خود تاکید کرد: در دو سال اخیر تلاش بسیاری شد که فضای انس و الفت و محبت در دانشگاه تقویت شود و موفقیت‌های خوبی هم به دست آمد. استنباط ما این است که اگر فضا، فضای دوستی باشد می‌توان امیدوار بود که استعدادهای نهفته بیش از گذشته شکوفا شود.

  پس از آن مهندس کتابی (مشاور رئیس دانشگاه در امور ارتباطات) در مورد برنامه‌ معرفی اعضای هیات علمی بازنشسته سال گذشته، اعضای هیات علمی که در سال 86 ‌ استخدام شدند و اعضای هیات علمی که در سال 86 ارتقای علمی داشته‌اند، توضیحاتی ارائه کرد و سپس این معرفی از طریق power point انجام شد.

  در ادامه مراسم، از هیات علمی بازنشسته دانشگاه تقدیر شد. اهدای لوح و عکس یادگاری آنان به همراه خانواده‌هایشان از برنامه‌های مراسم تقدیر بود.

  در بخش دیگر این جشن، برنامه بازدید از موزه‌ها و کاخ‌های سعدآباد پیش‌بینی شده بود و بعد صرف ناهار در رستوران سنتی این مجموعه فرهنگی- تاریخی. نمایش فیلم سینمایی در ایوان عطار و اهدای هدایا به تمامی اعضای هیات علمی به مناسبت فرا رسیدن روز معلم پایان بخش مراسم بود.

 آلبوم مراسم


دفعات مشاهده: 7554 بار   |   دفعات چاپ: 2826 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 165 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.