بزرگداشت روز کارگر و معرفی کارگران نمونه شاغل در دانشگاه

AWT IMAGE

همزمان با روز جهانی کار و کارگر، مراسم تقدیر از کارگران نمونه 5 شرکت پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه، روز چهارشنبه مورخ 11/2/87 با حضور رئیس دانشگاه، قائم مقام دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه، معاونان اداری-پشتیبانی و طرح و توسعه، مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی، مدیر امور اداری و رئیس گروه معارف در سالن آمفی‌تئاتر شهید بهرامی برگزار شد.

  این جشن توسط اداره خدمات و با همکاری اداره روابط عمومی به منظور تجلیل از مقام کار و کارگر و قدردانی از کارگران نمونه شرکت‌های " پگاه " ، " تزیین کشت " ، " پتروگاز " ، " طبخ و توزیع " و " گسترش ارتباطات " برگزار شد که در آن پس از قرائت آیات کلام‌ا... مجید، حجه‌الاسلام و المسلمین فضلعلی (قائم مقام دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه) با موضوع مقام کار و کارگر در اسلام سخنرانی کرد.

  برگزاری برنامه‌های شاد و مفرح تقلید صدا و مسابقه حضوری، اهدای هدایا به 32 کارگر نمونه شرکت‌های خدماتی دانشگاه توسط دکتر جبل‌عاملی (رئیس دانشگاه)،‌ دکتر غفاری (معاون اداری و پشتیبانی)، دکتر انبیاء (معاون طرح و توسعه) و دکتر فتحیان (مدیر امور اداری) و پذیرایی از کارگران شرکت کننده در جشن، دیگر بخش‌های این مراسم تقدیر و بزرگداشت بود.

  لازم به ذکر است به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، اداره خدمات دانشگاه به تمامی کارگران قرارداد حجمی، بن دریافت کالا و کارت هدیه (به مبلغ 200 هزار ریال) اهدا نموده است.

آلبوم مراسم


دفعات مشاهده: 8068 بار   |   دفعات چاپ: 2848 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 162 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.