همایش دانشجویان، اولیاء و مسئولان مرکز آموزش الکترونیکی

AWT IMAGE(آلبوم مراسم)AWT IMAGE

  همایش مذکور در سه بخش کارشناسی، اولیاء دانشجویان کارشناسی و دانشجویان کارشناسی ارشد روز جمعه 30/1/87 در محل سالن شهید بهرامی و مجتمع امام خمینی (ره) با حضور مسئولان و کارشناسان مرکز آموزش الکترونیکی برگزار شد.

  این همایش در راستای بهبود و افزایش عملکرد و کیفیت آموزش الکترونیکی از طریق ارائه راهکارهای لازم از طرف مسئولان مرکز و بحث و تبادل نظر با دانشجویان و اولیاء برای تسهیل و بومی‌سازی فرایند آموزش الکترونیکی در قالب قوانین موجود برگزار شد.

  در هر بخش از مراسم، دکتر مزینی (رئیس مرکز) و دکتر ماکویی (معاون آموزشی مرکز) به بیان دیدگاهها، مشکلات و راهکارهای لازم در خصوص بومی‌سازی آموزش الکترونیکی پرداختند. ضمن این که در بخش‌های دانشجویی، مدیران گروههای فعال مرکز (مهندسی فناوری اطلاعات بخش کارشناسی، مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیریت اجرایی در بخش کارشناسی ارشد) به بیان دیدگاهها و انتظارات خود از دانشجویان پرداختند. همچنین جلسه پرسش و پاسخ با حضور مسئولین و مدیران گروهها در هر سه بخش برگزار گردید.

  در این همایش ضمن معرفی واحد پژوهش و طراحی آموزشی مرکز - که اخیرا ً در راستای بهبود و افزایش کیفیت آموزش الکترونیکی با استفاده از ابزارهای تکنولوژی آموزشی تأسیس گردیده است- امکانات و تسهیلات آموزشی فراهم شده از سوی مرکز به دانشجویان اطلاع‌رسانی شد.

  در ادامه همایش ضمن تقدیر از رتبه‌های اول تا سوم هر دوره در چهار رشته فعال مرکز، از دیگر دانشجویان کوشا، ارائه‌دهندگان مقاله در سمینارها و کنفرانس‌های ملی، اعضای تیم روبوکاپ مرکز (آنی‌سا) و دانشجویان مرکز که در تیم های ورزشی ملی دانشجویی عضویت دارند با اهدای لوح و جایزه تقدیر شد.

  لازم به ذکر است که در بخش کارشناسی، دبیران دو تشکل دانشجویی مرکز (انجمن علمی و شورای صنفی) گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های خود و انتخابات آتی را به اطلاع حضار رساندند.


دفعات مشاهده: 7319 بار   |   دفعات چاپ: 2706 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 147 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.