[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره دانشگاه::
درباره روابط عمومی::
معرفی افراد::
فرآیندهای کاری::
بروشور ها و کاتالوگ های تولیدی توسط اداره روابط عمومی::
اخبار دانشگاه::
افتخارات دانشگاه::
دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی::
تسهیلات پایگاه::
اخبار ویژه ورودی های جدید1402::
آرشیو ماهنامه خبری وزارت علوم::
آرشیو گزارش های تصویری::
تور مجازی::
::
آرشیو نشریه پیام

AWT IMAGE

AWT IMAGE
نشریه پیام شماره 90
نشریه پیام شماره89
نشریه پیام شماره ۸۸
نشریه پیام- شماره 87
نشریه پیام شماره 86

نشریه پیام شماره 85
نشریه پیام شماره 84

نشریه پیام شماره 83

نشریه پیام شماره 82

نشریه پیام شماره 81

نشریه پیام شماره 80

آرشیو نشریه پیام

..
آرشیو خبرنامه الکترونیک دانشگاه

AWT IMAGE

خبرنامه شماره ۳۹۶

خبرنامه شماره ۳۹۵

خبرنامه شماره ۳۹۴

خبرنامه شماره ۳۹۳

خبرنامه شماره ۳۹۲

خبرنامه شماره ۳۹۱

خبرنامه شماره ۳۹۰

خبرنامه شماره ۳۸۹

خبرنامه شماره ۳۸۸

خبرنامه شماره ۳۸۷

خبرنامه شماره ۳۸۶

خبرنامه شماره ۳۸۵

خبرنامه شماره ۳۸۴

آرشیو خبرنامه الکترونیک

..
آرشیو خبرنامه آموزش عالی
..
حدیث از حضرت علی(ع)
مَن جاءَتهُ مَنِیَّتُهُ وهُوَ یَطلُبُ العِلمَ فبَینَهُ وبَینَ الأنبیاءِ دَرَجَهٌ؛
هر کس در حال طلب دانش مرگش فرا رسد ، میان او و پیامبران تنها یک درجه تفاوت باشد .
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: رییس دانشگاه در نشست مطبوعاتی تصریح کرد: صداقت، کارسازترین روش برای اداره دانشگاه است ::
 | تاریخ ارسال: 1394/7/21 | 

  رییس دانشگاه در نشست مطبوعاتی تصریح کرد:

  صداقت، کارسازترین روش برای اداره دانشگاه است

 

AWT IMAGE 

 

دکتر برخورداری، رییس دانشگاه علم و صنعت ایران، در جلسه مطبوعاتی روز یکشنبه، نوزدهم مهرماه 1394، ضمن تشریح موفقیت های اخیر دانشگاه و کسب جایگاه نخست دانشگاههای ایران در نظام رتبه بندی پایگاه تایمز، به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

  در این جلسه که به دعوت روابط عمومی برگزار شد، دکتر برخورداری، دکتر کلانتر(معاون آموزشی) و دکتر محمدی(معاون پژوهش و فناوری و رییس پژوهشگاه دانشگاه) به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ دادند.

  دکتر برخورداری در صحبتهای آغازین خود به نمایندگان رسانه ها که در جلسه حاضر بودند، خیر مقدم گفت و تاکید کرد: ما از ابتدا، مبنای کار را بر سه اصل: 1) قانونگرایی؛ 2) شفافیت در امور و 3) حفظ کرامت انسانی، بنا نهادیم و به آن، پایبند و مقیدیم و مدعی هستیم این اصول را رعایت می کنیم. رییس دانشگاه با تصریح بر اینکه هیچ دلیلی برای پنهان کاری وجود ندارد، افزود: ما نمی خواهیم چیزی را پنهان کنیم چون معتقدیم دانشگاه، موسسه بازرگانی نیست که ظاهر و باطنش فرق کند. دانشگاه محل خدمت علمی است و معتقدیم برای خدمت علمی و اداره دانشگاه، «صداقت» بهترین روش است. جلسه امروز نیز برای این ترتیب داده شده که روشن و شفاف همه بدانند در دانشگاه چه می گذرد.

  دکتر برخورداری در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص اعلام رتبه دانشگاه از سوی پایگاه تایمز و شاخص های این رتبه بندی گفت: هر نظام رتبه بندی، شاخص های خاص خودش را با ضرایب متفاوت محاسبه و نتایج را اعلام می کند. پایگاه تایمز، از معتبرترین موسسات بین المللی است که در شاخص های آموزشی، پژوهشی، فناوری و ارتباطات بین المللی، رتبه بندی خود را انجام و اعلام کرده که بر اساس آن رتبه دانشگاه علم و صنعت ایران زیر 500 بوده است. وی یادآور شد سال گذشته رتبه دانشگاه علم و صنعت ایران در همین پایگاه، 96 در آسیا و سوم در کشور بوده است ولی در آخرین رتبه بندی تایمز، دانشگاه علم و صنعت ایران، به جایگاه اول دانشگاهها در کشور ارتقا یافته است.

  دکتر محمدی(معاون پژوهش و فناوری دانشگاه)، در تکمیل پاسخ به همین سوال، گفت: تنها دو دانشگاه ایرانی در رتبه 400 تا 500 رتبه بندی تایمز قرار دارند و دانشگاه علم و صنعت ایران با رتبه جهانی 475، اول در کشور و دانشگاه صنعتی شریف با رتبه 481، دوم هستند. وی افزود: معمولا موسسات مختلف، وزن دهی های گوناگونی به شاخصها می دهند. وی ادامه داد: در رتبه‌بندی پایگاه تایمز، فاکتور پژوهش 60 درصد وزن دارد که 30 درصد به تعداد مقالات و 30 درصد به میزان ارجاعات مرتبط می‌شود. همچنین میزان درآمدهای صنعتی 2.5 درصد وزن، وجهه بین‌المللی دانشگاه 7.5 درصد و وضعیت آموزشی 30 درصد وزن دارد و پایگاه تایمز، به ارجاعات مقالات، وزن بیشتری نسبت به همین فاکتور در پایگاههای دیگر می دهد. لذا مهمترین فاکتوری که باعث شد دانشگاه ما در بین دیگر دانشگاه های کشور رتبه بالاتری داشته باشد، تعداد ارجاعات به مقالات بوده است که نشان از کیفیت مقالات پژوهشی دانشگاه دارد. وی توضیح داد: مهمتر از تعداد مقالات، کیفیت مقالات است و کیفیت مقالات را می توان از روی تعداد ارجاعات سنجید چرا که اگر مقاله ای از نظر کیفی درسطح بین المللی باشد، مورد ارجاع و اسناد محققان دیگر قرار می گیرد. وی گفت: در سال 2013 تعداد ارجاعات به مقالات دانشمندان دانشگاه علم و صنعت 9700 بوده است که این میزان در سال 2014 به 12 هزار و 100 رسیده و این عدد در 6 ماهه نخست سال 2015، 7300 بوده است.

  در ادامه، خبرنگار ایرنا درباره برنامه دانشگاه در دوران پسا تحریم پرسید که دکتر برخورداری در پاسخ گفت: این یک بحث کشوری است و مسلما نقش دانشگاهها بسیار برجسته و راهگشاست. وی تاکیدکرد: متاسفانه ما در دوران قبل از تحریم نیز شرایط خوبی نداشتیم چون با اتکا به پول نفت، نیازهای فناورانه خود را از خارج تامین می کردیم و کمتر به بومی سازی توجه داشتیم. زمان تحریم، از جهتی تحریم ها موهبتی بود که باعث شد به توانایی های خودمان مهلت بروز و ظهور دهیم. دانشگاهها در امر فناوری و پژوهش فعال تر شدند و بسیاری از نیازهای صنعت را برطرف کردند. وی ادامه داد: این نگرانی وجود دارد که اگر تحریم ها برطرف شود، دچار ضایعه فنی و علمی شویم؛ دوباره صنایع، نیازهایشان را از خارج تهیه کنند و باز به محققان کم توجهی شود. در این رابطه وزارت علوم، ارتباطات علمی بین المللی را با دانشگاهها برنامه ریزی کرده که این ارتباطات از تابستان و هنگام مذاکرات آغاز شده است.

  رییس دانشگاه در ادامه اظهار داشت: بسیاری از دانشگاه های خارجی مثل آلمان، فرانسه، چین و آمریکا به ایران می آیند و متقابلا دانشگاه های ما به آنجا می روند و تفاهم نامه هایی را امضا می کنند.
به عنوان مثال من نیز هفته آینده در راستای تحکیم ارتباطات بین المللی به کشورهای ایتالیا و روسیه سفر می کنم که اینها در زمان تحریم، عملی نبود. وی در همین مورد اشاره کرد که اخیرا از موسسه ماکس پلانک ( Max Planck Society ) و بنیاد تحقیقات آلمان( DFG ) هیات هایی به دانشگاه علم وصنعت ایران آمدند و تفاهم نامه همکاری امضا شده است.

  دکتر برخورداری با بیان اینکه در گذشته جذب دانشجویان خارجی را کمترجدی گرفته بودیم، گفت: سابقا جز از بعضی کشورهای همسایه، دانشجو از خارج نداشتیم ولی خوشبختانه در همین تابستان، تعدادی از دانشجویان خارجی از کشورهای اروپایی و... برای کارآموزی به این دانشگاه آمدند. وی تاکیدکرد در عین حال، ارتباطات داخلی نباید کمرنگ شود که صنایع، نیاز خود را از خارج مرتفع کنند.

  دکتر کلانتر(معاون آموزشی دانشگاه) نیز در تکمیل سخنان رییس دانشگاه در بحث همکاریهای علمی بین المللی گفت: پس از قبول مسئولیت توسط دکتر برخورداری، معاونت آموزشی دانشگاه ماموریت یافت در راستای جذب دانشجویان خارجی، اقدام کند که دراین راستا و برای اولین بار در بین دانشگاه های کشور، ستادی با عنوان «پذیرش دانشجویان بین المللی» در دانشگاه علم وصنعت تشکیل دادیم که علاوه بر پردیس2 دانشگاه، از کشورهای همسایه و دیگر دانشگاهها، جذب دانشجو داشته باشیم. وی اعلام کرد: هم اکنون بالغ بر 70 دانشجوی کارشناسی خارجی داریم و سال گذشته، 40 دانشجوی دکتری را در قالب فرصت مطالعاتی به خارج از کشور فرستادیم. دکتر کلانتر تصریح کرد: این کار زیرساختی را فراهم می کند که ارتباط دو دانشگاه برقرار شود و ما نیز در دانشگاه، برخی آزمایشگاهها و پتانسیل های خوبی داریم که می توانیم به دانشجویان خارجی، فرصت مطالعاتی دهیم. همچنانکه از برخی دانشگاه های دیگر تقاضای برگزاری دوره مشترک دریافت کرده ایم.

  سپس خبرنگار خبرگزاری دانشجو از وضعیت ماهواره دانشگاه پرسید که رییس دانشگاه گفت: دانشگاه علم و صنعت ایران، تاکنون2 ماهواره را تحویل داده که یکی با موفقیت پرتاب شده و دومی در انتظار پرتاب است. همچنین ماهواره دیگری داریم که با قابلیت های بیشتر و ارتقا یافته، در دست اقدام است. وی در مورد زمان پرتاب ماهواره تدبیر گفت: این امر در اختیار وزارت دفاع است و ما از زمان پرتاب آن اطلاع نداریم ولی براساس قرارداد، ماهواره را در زمان موعد به آنان تحویل خواهیم داد. ماموریت هر سه ماهواره نیز اکتشافی است.

  در ادامه نشست، خبرنگار روزنامه ایران از رییس دانشگاه درباره شائبه اخراج اساتید جوان علم و صنعت ایران که به تازگی توسط خبرگزاری فارس نشر یافته و علت هجمه به دانشگاهها را پرسید. دکتر برخورداری در پاسخ گفت: متاسفانه اتهامات بزرگی به دانشگاه زده شده است و آنقدر هم بی اساس است که بنا نداریم به آن پاسخ دهیم. جواب ما به صحبت‌های غیرمنطقی، بی‌ اعتنایی است چون دانشگاه زمانی برای صرف کردن برای مسائل بی ‌منطق ندارد. البته اگر هرسوالی باشد تکلیف داریم پاسخ دهیم ولی حرف بی اساس را هر قدر هم زیاد باشد پاسخگو نیستیم. وی تاکیدکرد: اولا خبرنگار باید واقعیت را منتشر کند و آیا نباید خبرنگار درباره صحت خبر تحقیق کند؟ این موضوع قابل بررسی بود. می توانست تماس بگیرد و بپرسد یا از گوینده، مستندات درخوست می کرد. به هر حال اتهام بزرگی به دانشگاه زده شده و اگر حساب و کتاب منطقی باشد، اگر اتهامات درست بود من نباید الان اینجا نشسته باشم، هیچکس هم هیچ چیز نگوید! هیچ کس سراغ من نیامده که چرا این کار را کرده اید. اگر اینچنین است نباید مسئولان بالاتر از من سؤال کنند؟ مگر می‌شود در نظام جمهوری اسلامی، یک دانشگاه هر اقدامی که می‌خواهد انجام دهد و مورد مؤاخذه نباشد؟ گفته اند دانشگاه علم و صنعت دارد اساتید ارزشی را اخراج می کند!! این اتهام کوچکی نیست. قصه هایی است که افرادی به دلیلی که نمی دانم منتشر کرده اند. افرادی که مدعی این موضوع شدند باید مستندات خود را ارائه دهند، البته آنها این کار را نمی‌کنند چون صحبت ‌هایشان از پایه بی‌اساس است ولی ما می‌توانیم مستندات خود را ارائه دهیم. به شما اسناد نشان می دهیم که همه اینهایی که گفته شده، از پایه بی اساس است. اولا افراد نبوده اند و یک فرد بوده، او هم اخراج نشده بلکه تمدید قرارداد نشده، آن هم اساسا موضوعش چیز دیگری بوده است. جایی دیگر تیتر زده است: وقتی مدارک مردم گم می شود!! این هم از ریشه جعلی است. اگر مدرکی تحویل ما بوده و گم شده، مقصر دانشگاه است ولی موضوع این است که هیچ مدرکی از هیچکس گم نشده است. اگر کسی مدعی شده، یک مورد بیاورد که مدرکی گم شده باشد. بعد هم ادعا شده بر اساس مدارک گم شده، فردی اخراج شده است! ما اعلام کردیم یکسری مدارک دارای نواقصی بوده است. ضمنا افراد نیز باید برای استخدام شدن در فراخوانی که در سایت وزارت علوم هست شرکت کنند. رئیس دانشگاه هم هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد. دیده شده اسم بعضی افراد نیست، بعد ذهنی برای خودشان چیزی ساخته و شاخ و برگ هم داده اند.

  رییس دانشگاه توضیح داد: سیستم استخدام در دانشگاه‌ها و ادامه آن این است که قرارداد پیمانی، تمدید می شود و بعد، رسمی آزمایشی و سپس رسمی قطعی. تمام این مراحل توسط هیات اجرایی جذب دانشگاه تصمیم گیری و اجرا می‌شود. این هیات اجرایی، ۹ نفر است شامل رییس دانشگاه، نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه و ۷ عضو هیات علمی موجه و شناخته شده که شورای عالی انقلاب فرهنگی، آنان را تایید کرده است. این 9 نفر پرونده های اساتید جوان را بررسی می کنند. بالای سر این هیات، هیات مرکزی جذب وزارت علوم است که بر هیات اجرایی جذب دانشگاهها نظارت دارد. مضاف بر آن، هیات عالی جذب در شورای عالی انقلاب فرهنگی را داریم که آن هم بر هیات جذب مرکزی وزارت علوم نظارت می کند. بر اساس قانون، هر عضو هیات علمی که استخدام می شود، 10 سال دوره آزمایشی دارد، 5 سال پیمانی و بعد 5 سال رسمی آزمایشی. در این مدت دانشگاه عملکرد علمی و پژوهشی فرد را بررسی می کند و اگر کسی همکاری نکرد، دانشگاه قطع همکاری می کند.

  دکتر برخورداری اعلام کرد: هم اکنون ما 114 نفر عضو هیات علمی پیمانی داریم که مدارک آموزشی آنها در هیات جذب آمده و 8 نفر را ضعیف تشخیص داده است. این از اختیارات هیات جذب است و معیارها، کمّی و عددی است. این هشت نفر، اخطار گرفته اند ولی با این وجود، 6 ماه مهلت داده شده که نشان دهند در حال تغییرند و لذا شش ماهه تمدید قرارداد شده اند. از طرفی مطابق قانون، طول دوره پیمانی، 2تا 5 سال است و قانون گفته باید پس از این مدت به رسمی آزمایشی تبدیل وضعیت شوند. ما از 114 نفر عضو پیمانی، 25 نفر داریم که 5 سال آنان به اتمام رسیده است. هیات امنای دانشگاه، اجازه دارد اگر کسی لب مرز بود اجازه دهد بیش از 5 سال پیمانی بماند. هیات امنای ما هم قرار است آبانماه تشکیل جلسه دهد لذا با 25عضو پیمانی که اشاره شد، با مسئولیت خودمان قرارداد شش ماهه تمدید کردیم تا آبانماه در جلسه هیات امنا مطرح شوند که اگر تمدید کرد، بمانند. معمولا هم تمدید می شود. مورد دیگر این است که افرادی که می خواهند استخدام شوند، می توانند به جای خدمت سربازی، 4 سال در دانشگاه کار کنند و طبیعی است که بعد از چهار سال، سربازی آنها پایان یافته و باید بروند. درست مانند اتمام خدمت سربازی در پادگانها. این افراد می توانند با اتمام خدمت سربازی، درخواست ادامه همکاری به دانشگاه ارایه کنند و دانشگاه بررسی می کند و بعد قرارداد پیمانی منعقد می کند. هم اکنون 5 عضو هیات علمی داریم که سربازی خود را به این شیوه دارند طی می کنند. ما قرارداد آنها را تا پایان دوره سربازی تمدید کردیم و گفتیم اگر می خواهید بمانید، درخواست دهید و این هم عین قانون است. همانطور که اشاره کردم، افراد برای استخدام به عنوان عضو هیات علمی اول باید در فراخوان وزارت علوم شرکت کنند. امسال هیات مرکزی جذب دستورالعمل صادر کرده که افراد برای استخدام در دانشگاه، اول باید در فراخوان اینترنتی وزارت شرکت کنند و بعد به دانشگاه بیایند.10عضو هیات علمی داریم که سابقه ای از آنها موجود نیست که نشان دهد در فراخوان شرکت کرده باشند و هیات مرکزی جذب به صراحت دستور داده این موارد باید در فراخوان شرکت کنند. ما با این 10 نفر نیز قرارداد 6 ماهه تمدید کردیم و به آنها گفته ایم درفراخوان اینترنتی وزارت-که هفته قبل بوده-شرکت کنند.

  رییس دانشگاه اظهار داشت: به منظور ارزیابی عملکرد اعضای هیات علمی و اینکه شرایط و شایستگی های لازم برای فعالیت در دانشگاه را دارند، دوره10 ساله آزمایشی در استخدام اعضای هیات علمی دیده شده است و دقیقا به همین دلیل هم هیات جذب در دانشگاه ها وجود دارد. حال اینکه اعضای هیات جذب، با آن کیفیت بالا که از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی تایید شده اند را ضد انقلاب بگوییم بی معنی است. وی افزود: سعی ما رفع نواقص است و نه چیزی از کسی گم شده و نه کسی را اخراج کرده ایم. خود لفظ اینکه بگویند اساتید ارزشی را از دانشگاه اخراج کرده اند، به نوعی توهین به دیگر اساتید نیز هست. یعنی آنها که در دانشگاه هستند، اساتید ارزشی نیستند؟!

  در ادامه، معاون آموزشی دانشگاه درباره 8 نفر عضوی که عملکرد ضعیفی داشته اند توضیح داد: آیین نامه ای داریم که اساتید را مطابق آن در بازه یک ساله ارزیابی می کنیم. از یک سال قبل از ارزیابی، به همه اعضا اعلام می کنیم که باید این وضعیت آموزشی را ارایه دهید و فاکتورها را اعلام می کنیم که این فاکتورها، حداقل های آموزش و پژوهش و موضوع حضور در دانشگاه را شامل می شود. همچنین معاون پژوهش و فناوری دانشگاه گفت: استانداردهای اعضای هیات علمی دانشگاه ما متفاوت است و همین سطح متفاوت در رتبه بندیها خودش را نشان می دهد. از گذشته، همه اعضای هیات علمی، مورد ارزیابی سالانه قرار گرفته و بر اساس آن در موردشان تصمیم گیری می شده است. این همه اعضای هیات علمی را شامل می شود و براساس نتایج، اعتبارات پژوهشی، تخصیص دانشجوی دکتری و... لحاظ می شده است. جناب آقای دکتر برخورداری از ابتدا تلاش کردند استقلال گروه های آموزشی را به دانشکده باز گردانند که در گذشته این گونه نبود. رویه جدید باعث می شود کار ارزیابی، علمی باشد و نه خدای ناکرده نظرات غیر علمی نیز در آن سهم داشته باشند.

  رییس دانشگاه درباره هیات ممیزه نیز توضیح داد: هیأت ممیزه دانشگاه مسئول و تایید کننده ارتقای اساتید است. انتخاب اعضای هیات ممیزه به این صورت است که از هر دانشکده یک نفر با رتبه استادی یا دانشیاری توسط اعضای هیات علمی همان دانشکده انتخاب و معرفی می شود. دانشگاه طبق قانون، این افراد را به وزارت علوم معرفی می کند. این افراد از نظر علمی و شخصیتی، افراد موجهی هستند. تعداد اعضای هیات 17 نفر است و رییس دانشگاه یک رای خودش را دارد و مانند بقیه، پس از بررسی مدارک افراد، رای خود را اعلام می‌کند. این هیات، پرونده ارتقای اساتید را بررسی می‌کند. عده ای قبول نمی شوند و اعضای هیات ممیزه را زیر سوال می برند در حالی که پس از ارتقا، پرونده اساتید بر روی سایت دانشگاه قرار می‌گیرد و همه می‌دانند که یک عضو هیات علمی، به چه دلیل ارتقا یافته است. یعنی تمامی مراحل، شفاف است و اکثریت هم راضی هستند. بنابراین اینکه کسانی هیأت ممیزه دانشگاه را زیر سوال ببرند منصفانه نیست و چیزی را هم عوض نمی کند. وی اضافه کرد: گفته ‌اند چرا مسئولان دانشگاه ارتقاء می‌ یابند. مسئولان هم مانند بقیه اعضای هیات علمی می‌تواند مقالاتی داشته باشند و پرونده خود را ارتقا دهند. وی تاکید کرد: به مسئولین، رانت مثبت نباید داد ولی رانت منفی هم نباید داد و پرونده کسی متفاوت نیست. مسئولان نیز اگر شرایط لازم را داشته باشند، می‌توانند ارتقای علمی کسب کنند.

  رییس دانشگاه از سفر روسای دانشگاه‌ های بزرگ کشور به روسیه و ایتالیا خبر داد و گفت: با هماهنگی وزارت علوم و درجهت تقویت همکاری های علمی- بین المللی، هفته آینده روسای دانشگاه‌های بزرگ کشور به دو کشور روسیه و ایتالیا سفر می‌کنند. این برنامه شامل بازدید از دانشگاه های مختلف و جلسات کاری به منظور فراهم آوردن زمینه های همکاری علمی بین دانشگاه های دو کشور می باشد.

  وی در رابطه با چگونگی برگزاری برنامه‌های انتخاباتی در دانشگاه گفت: طبیعی است که پرشورترین فعالیت های تبلیغات انتخاباتی، در دانشگاه صورت می گیرد چرا که هیجان انتخاباتی در دانشجوها زیاد است. سیاست ما این است که درباره انتخابات و دانشجویان، موازنه مثبت برقرار کنیم که همه در دانشگاه از هر گروه و جناح قانونی، فعالیت انتخاباتی داشته باشند. هر چند برای دانشگاه کم هزینه نیست، ولی با توجه به ماهیت دانشگاهها، وظیفه دانشگاه است که اطلاع رسانی کند و شفاف سازی نماید. وی ادامه داد: ما فیلتری برای سخنرانان نداریم و مانند سایر فعالیت ها، باید مجوز لازم را از مبادی مربوطه کسب نمایند.

  رییس دانشگاه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره برگزاری کلاس‌ های درس دکتر احمدی ‌نژاد گفت: کلاس ‌های درس ایشان و چند وزیر و نماینده مجلس سابق و مسئولان گذشته کشور در دانشگاه برگزار می‌شود و مشکلی در خصوص برگزاری کلاس‌ها نداریم.

  گفتنی است این سومین نشست گروهی مطبوعات با دکتر برخورداری، از آغاز پذیرش مسئولیت ایشان به عنوان رییس دانشگاه علم و صنعت ایران در آذرماه 1392 تا کنون بوده است.

آلبوم تصاویر

دفعات مشاهده: 3258 بار   |   دفعات چاپ: 912 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم وصنعت ایران میباشد .هرگونه برداشت با ذکر منبع ، بلامانع است.

Persian site map - English site map - Created in 0.1 seconds with 48 queries by YEKTAWEB 4652