بازدید مسوول نهاد مقام معظم رهبری از واحد اراک

AWT IMAGE

  بازدید مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از

 دانشکده فنی و مهندسی اراک

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا شاه آبادی نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه به همراه معاون و مدیر امور مالی دفتر نهاد، روز چهارشنبه 21/1/87 از دانشکده فنی و مهندسی اراک بازدید نمودند.

  در این بازدید ابتدا جلسه‌ای با حضور رئیس و سایر مسئولان دانشکده و همچنین نماینده تشکلها و انجمنهای علمی دانشجوئی در دفتر ریاست دانشکده برگزار شد. در این جلسه رئیس دانشکده، درخصوص نحوه فعالیت تشکلها و انجمنهای علمی توضیحاتی ارائه نمود. حجت الاسلام و المسلمین شاه آبادی(مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه) نیز در مورد وظایف دفتر نهاد مقام معظم رهبری سخنانی ایراد نمود. وی بر فعال شدن مجدد دفتر نهاد دانشکده فنی و مهندسی اراک نیز تاکیدکرد و اظهار امیدواری نمود با استعانت از خداوند و در یک محیط گرم و خلاق دانشگاهی در تحقق وظایف و مسئولیتهای فرهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و در راستای اهداف مقدس دانشگاه، گام‌های مهمی برداشته شود.

  درادامه، نمایندگان تشکلها و انجمنهای علمی دانشجوئی به طرح مسائل و مشکلات خود پرداختند. حجت الاسلام و المسلمین شاه آبادی پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در محل نمازخانه دانشکده با سایر دانشجویان نیز به بحث و گفتگو به ویژه درخصوص مسائل فرهنگی پرداخت. ضمناً نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه و هیئت همراه ، رئیس و معاونان دانشکده با آیت ا... محسنی گرکانی (امام جمعه اراک و نماینده ولی فقیه در استان مرکزی) دیدار و در خصوص برخی مسائل به ویژه مسائل فرهنگی به بحث و گفتگو پرداختند

.

AWT IMAGE


دفعات مشاهده: 8873 بار   |   دفعات چاپ: 3121 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 210 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.