سومین دوره آموزشی روزنامه­ نگاری ویژه دانشجویان دانشگاه

 | تاریخ ارسال: 1393/9/9 | 

  برگزاری سومین دوره آموزشی روزنامه نگاری

AWT IMAGE

سومین دوره آموزشی روزنامه­ نگاری ویژه دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران،برگزار شد.

  سومین دوره آموزشی روزنامه­ نگاری ویژه دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران، سوم آذر 1393 با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی و مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه و در سالن کنفرانس ساختمان پانزده خرداد برگزار شد.

  هدف از تشکیل این دوره­، ارتقای سطح کیفی نشریات دانشگاه در زمینه ­های محتوایی، گرافیکی و خصوصاً آشنایی بیشتر دانشجویان با اخلاق رسانه­ای و دستورالعمل اجرایی نشریات دانشگاهی بوده است.

  مدرس این دوره، امیرهوشنگ قلندری مولف کتاب «روزنامه­ نگاری در نشریات دانشجویی» بود که بحث خود را با موضوع مدیریت در نشریات آغاز کرد. اخلاق در رسانه، خبرنویسی و تعاریف کلی در خصوص مقاله ­نویسی و مصاحبه از دیگر مباحثی بود که در این دوره مطرح شد.

  دکتر شریعت (معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه) با حضور در محل تشکیل دوره آموزشی روزنامه نگاری، طی سخنانی با تاکید بر اینکه حضور دانشجویان در این جلسه نشان­ دهنده­ احساس مسئولیت آنهاست، افزود: اگر می خواهیم دانشگاهی اخلاق­ مدار داشته باشیم، همه­ ما باید کمک کنیم تا این ارزش­های اخلاق ­مدارانه حفظ شود.

  معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به دانشجویان توصیه کرد در عرصه­ نشریات، اخلاق ­مداری و احساس مسئولیت را فراموش نکنند. وی تصریح کرد: طبیعتاً در برخی موارد نظریات همدیگر را قبول نداریم، اما باید متوجه باشیم که نقطه مشترک ما، انسان بودن ماست و باید برای شئون انسانی هم، ارزش قائل شویم.

  برگزاری مسابقه، جلسه پرسش و پاسخ و پخش کلیپ مطبوعاتی، از جمله برنامه­ های دیگر این کارگاه آموزشی بود.

آلبوم تصاویر


دفعات مشاهده: 7319 بار   |   دفعات چاپ: 1608 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.