نشست جمعی از اعضای فعال بسیج کارکنان با رییس دانشگاه

 | تاریخ ارسال: 1393/9/8 | 

  نشست جمعی از اعضای بسیج کارکنان با رییس دانشگاه

AWT IMAGE


 

  همزمان با هفته بسیج، مسئول و جمعی از اعضای بسیج کارکنان دانشگاه، با دکتر برخورداری دیدار و گفت و گو کردند.

  در این نشست که چهارم آذرماه 1393 در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار شد، ابتدا سیدمجتبی راستی (مسئول پایگاه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه)، بسیج کارکنان را بازوی اجرایی نظام و دانشگاه توصیف و اظهار داشت: بسیج کارکنان دانشگاه، تا آخرین نفس در راستای اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی، فعال و در کنار ریاست دانشگاه و دانشگاهیان خواهد بود. وی تسهیل روند امور تشکل بسیج را درخواست کرد و پیشنهاد داد در کار گروه های کارکنان، عضوی از اعضای بسیج کارکنان حضور داشته باشد.

  در ادامه، هما حاتمی نسب(مسئول پایگاه خواهران بسیج کارکنان) با فراجناحی دانستن فعالیت بسیج، بر وجود روحیه همکاری بسیجیان با مسئولان دانشگاه تاکید کرد. وی به برخی فعالیت های بسیج کارکنان در سطح دانشگاه اشاره و از معاون و مدیران فرهنگی دانشگاه که زمینه فعالیت فرهنگی این تشکل - نظیر برگزاری همایش پیاده روی همگانی ویژه بانوان دانشگاه - را فراهم آوردند، تشکر کرد.

  مهندس حسینی(مسئول فرهنگی پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه) نیز پیشنهاداتی در زمینه اجرای برنامه فرهنگی برای کارکنان ارایه داد و مساعدت دانشگاه برای برگزاری اردوی فرهنگی-زیارتی مشهد را درخواست کرد.

  در خاتمه، دکتر برخورداری(رییس دانشگاه) با تبریک هفته بسیج، دونکته را در خصوص بسیج کارکنان یادآور شد. اول اینکه بسیج یک تشکل است و مثل هر تشکلی باید برنامه و همبستگی و... داشته باشد و اقتدار خود را حفظ کند. زاویه دیگر، فلسفه بسیجی بودن است. بسیج یعنی ایثارگری و خدمت. وی خطاب به بسیجیان حاضر در جلسه افزود: بسیج باید به مدیریت دانشگاه کمک کند نه ما به شما و بزرگترین خدمتی که می توانید انجام دهید، برقراری ارتباط با دیگر کارکنان است که عملا باعث جاری شدن روحیه بسیجی در دیگران می شود. رییس دانشگاه توضیح داد: اگر کارکنان بسیجی، توان ارشاد عملی داشته باشند و نشان دهند به اعتقادی که دارند عمل می کنند، دیگران را نیز مثل خود می کنند و اینگونه همه کارکنان بسیجی می شوند حتی اگر در تشکیلات بسیج ثبت نام نکرده باشند.

  دکتر برخورداری در پایان تاکید کرد: کسی که بسیجی است یعنی آمادگی ایثار دارد و شما بسیجیان نیز اغلب از خانواده هایی هستید که زمینه ایثارگری از قبل در آن وجود داشته است. بسیجی اعتقاد دارد برای خاطر خدا کار می کند و این قدرت بسیاری است که ما آن را می شناسیم و روی آن حساب باز می کنیم.

آلبوم تصاویر


دفعات مشاهده: 8291 بار   |   دفعات چاپ: 1710 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.