بررسی زمینه های همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران با شهرداری تهران

 | تاریخ ارسال: 1393/8/26 | 
بررسی زمینه های همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران با شهرداری تهران
AWT IMAGE
عصر روز یکشنبه ،بیست و پنجم آبان ماه 93، اعضای هیات رییسه دانشگاه با شهردار منطقه 4 و دو عضو شورای اسلامی شهر تهران جلسه گذاشتند و زمینه های تعامل بیشتر دانشگاه و شهرداری تهران را بررسی کردند.
در ابتدای این جلسه ،دکتر محمد علی برخورداری،رییس دانشگاه علم و صنعت ایران بعد از خیر مقدم به میهمانان، خواستار افزایش همکاری های متقابل و ایجاد ارتباطی تنگاتنگ بین دانشگاه علم و صنعت ایران و شهرداری تهران شد.
وی به توانمندی دانشگاه علم و صنعت در زمینه های تحقیقاتی همچون راه و ترابری،سازه و ترافیک اشاره کرد و گفت : هم اکنون نیز این دانشگاه در این حوزه ها با شهرداری تهران همکاری دارد.
دکتر امیر حسین دوایی مرکزی ،معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران نیز به همکاری های دانشگاه و شهرداری تهران در سال 81 اشاره کرد و در ادامه صحبتهای خود پیشنهاد تاسیس منطقه ویژه فناوری اطلاعات تهران در دانشگاه علم و صنعت را ارایه نمود.
در بخشی از این جلسه مهندس علیرضا جاوید ،شهردار منطقه 4 تهران، نسبت به افزایش همکاری های شهرداری منطقه 4 با دانشگاه علم و صنعت ابراز تمایل نمود و برای مرمت زمین چمن مصنوعی و مرمت اسفالت سطح دانشگاه اعلام آمادگی کرد.
وی در پایان صحبت های خود ابراز امیداواری کرد بتواند یک ردیف بودجه برای دانشگاه علم و صنعت در شهرداری تهران تعریف نماید.
دکتر سید عبدالحسین مختاباد، عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز در سخنانی در این جلسه خواستار ایجاد فضای مشارکتی و افزایش تدبیر و هم فکری دانشگاه و شهرداری تهران برای بهره برداری های متقابل شد.
وی پیشنهاد کرد تفاهم نامه ای بین مجموعه دانشگاه و شهرداری تهران برای شروع کار منعقد گردد و در ادامه زمینه های همکاری توسعه یابد.
دکتر احمد دنیامالی،عضو دیگر شورای اسلامی شهر تهران از افزایش همکاری دانشگاه علم و صنعت و شهرداری تهران استقبال کرد و از پیشنهاد دکتر دوایی برای ایجاد منطقه ویژه فناوری اطلاعات تهران در این دانشگاه استقبال نمود.

دفعات مشاهده: 8662 بار   |   دفعات چاپ: 1760 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.