بازدید از پروژه کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه

 | تاریخ ارسال: 1393/4/12 | 
بازدید از پروژه کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه 
AWT IMAGE
جلسه مشترک دانشگاه و معاونت امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری و وزارت علوم، تحقیقات وفناوری با موضوع پروژه در حال ساخت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد امام رضا(ع)، امروز هفدهم تیرماه 1393 در سالن اجتماعات ساختمان ریاست برگزار شد. 
در این جلسه مهندس شمعی و رضاعلی از معاونت امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری؛ دکتر رخشانی مهر (مدیرکل نظارت بر طرحهای عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، همچنین دکتر برخورداری و دکتر جبل عاملی (روسای فعلی و سابق دانشگاه)، ، دکتر سیدین (معاون اداری و پشتیبانی)، دکتر رستگاری (مدیر دفتر برنامه، بودجه و طرح) و طراح و پیمانکار پروژه حضور داشتند. 
در این نشست مشترک، دکتر برخورداری (رییس دانشگاه)، پروژه ساخت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه را طرحی ویژه توصیف کرد و گفت: این طرح که به برکت حضور مقام معظم رهبری در دانشگاه آغاز گردیده، نماد حضور معظم له در دانشگاه و کتابخانه ای مدرن با امکانات الکترونیکی و پروژه ای ویژه است که توجه ویژهای نیز می طلبد. 
در ادامه، طراح و پیمانکار پروژه، توضیحاتی در خصوص معماری ویژه این بنا و گزارش مجملی از پیشرفت فیزیکی و کلی کار ارایه دادند. بنا بر گفته مهندس احمدی (طراح پروژه)، معماری این طرح، آمیزه ای از معماری اسلامی، معماری سنتی و میراث فرهنگی کشور و معماری معاصر جهان (معماری سبز) است که کاربری 24 هزار متر مربع را دارد. 
در این جلسه هر سه طرف مذاکره: معاونت امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری ، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه علم و صنعت ایران، بر عزم جدی جهت تکمیل هر چه سریعتر پروژه تاکید کردند و با تبادل نظرهای انجام شده، مقرر شد برنامه زمانبندی اجرای طرح به گونه ای تنظیم شود که این کتابخانه و مرکز اسناد، تا پایان سال 1394 به بهره برداری کامل برسد. 
لازم به ذکر است این پروژه پس از دیدار صمیمانه مقام معظم رهبری با دانشگاهیان دانشگاه علم و صنعت ایران در آذرماه 1387 و با اعتبارات تخصیص یافته از دفتر ایشان، در سال 1389 آغاز شده است.

دفعات مشاهده: 7304 بار   |   دفعات چاپ: 1767 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 34 بار   |   0 نظر



CAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.