مراسم تودیع و معارفه مدیران امور دانشجویان و امور خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1393/4/4 | 
مراسم تودیع و معارفه مدیران امور دانشجویان و امور خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد 
AWT IMAGE
مراسم تودیع و معارفه مدیران امور دانشجویان و امور خوابگاه ها ی دانشگاه علم و صنعت ایران قبل از ظهر روز سه شنبه ،سوم تیرماه 93 با حضور کارکنان و مسوولان معاونت دانشجویی برگزار شد. 
در ابتدای این مراسم دکتر اکبری سرپرست معاونت دانشجویی دانشگاه ،هدف از برگزاری این مراسم را تجلیل از زحمات مجموعه کارکنان این حوزه و مدیران سابق امور دانشجویی و امور خوابگاهها عنوان کرد. 
وی به سختی کار در مجموعه امور دانشجویی اشاره کرد و گفت:این مجموعه با سلیقه های مختلف سرو کار دارد و کار در این مجموعه بسیار پردردسر و استرس آور است. 
وی بعد از اشاره به سابقه کار قبلی، مدیر جدید امور دانشجویان در این حوزه (مهندسی مهدی فهیمی پور) گفت:با وجود سخت بودن کار در این مجموعه، واقعا باید عاشق باشی تا برای بار دوم در این مجموعه کار کنی. 
در ادامه این مراسم به ترتیب مهندس ثقفی نیا(مدیر سابق امور خوابگاه ها)مهندس حسینی(مدیر سابق امور دانشجویان)بعد از تشکر از همکاری همکاران خود در مجموعه امور خوابگاهها و امور دانشجویان و ارایه گزارش عملکرد،از همکاران سابق خود طلب حلالیت کردند. 
در پایان نیز با اهدای لوح و هدایایی از زحمات مهندس ثقفی نیا و مهندس حسینی تجلیل شد. 
گفتنی است دکتر اکبری معاون دانشجویی دانشگاه اخیرا در احکام جداگانه ای به ترتیب مهندس مهدی فهیم پور و وحید گرشاسبی را به سمت مدیر امور دانشجویان و مدیر امور خوابگاهها منصوب کرد.

دفعات مشاهده: 8314 بار   |   دفعات چاپ: 2216 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 21 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.