برگزاری مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشکده مهندسی مکانیک

 | تاریخ ارسال: 1393/4/1 | 
برگزاری مراسم معارفه و تقدیر ریاست دانشکده مهندسی مکانیک 
AWT IMAGE
با حضور رییس و هیات رییسه دانشگاه، مراسم تقدیر و معارفه روسای سابق و جدید دانشکده مهندسی مکانیک، اول تیرماه 1393 در آمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد. 
در این مراسم از خدمات دکتر رضا تقوی زنوز، رییس سابق دانشکده مهندسی مکانیک، با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد و دکتر نوروزمحمد نوری، به عنوان رییس جدید این دانشکده معارفه شدند. 
در ابتدای مراسم، دکتر برخورداری(رییس دانشگاه)، ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع صمیمی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده مهندسی مکانیک، همفکری و همدلی اعضای این دانشکده را مثال زدنی توصیف کرد و روابط صمیمانه و دوستانه حاکم بر فضای دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه را در کنار تلاشهای علمی و پژوهشی افراد، مهمترین دلیل پیشرفت آن خواند. وی با اشاره به حضور پر تعداد اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک در هیات رییسه دانشگاه، گفت: این امتیاز بزرگی است و معنایش این است که در اینجا نیروهای خوبی هم از نظر علمی، هم شخصیتی و هم مدیریتی ساخته شده است.  
رییس دانشگاه در بخش دیگر سخنان خود ضمن تشکر از خدمات صادقانه دکتر تقوی درسمت ریاست دانشکده مهندسی مکانیک، برای دکتر نوری در این مسئولیت آرزوی توفیق کرد و تداوم انسجام و همدلی اعضای دانشکده را خواستار شد. وی همچنین از کارمند بازنشسته نسرین هوشمند آرین(کارمند بازنشسته دانشکده مهندسی مکانیک) تقدیر کرد. 
در ادامه، دکتر تقوی(رییس پیشین دانشکده مهندسی مکانیک) در سخنان کوتاهی با تشکر از تک تک همکاران و اعضای هیات علمی و کارکنان این دانشکده، به برخی دستاوردهای دانشکده مهندسی مکانیک در دوران دو ساله خدمت خود در کسوت ریاست دانشکده، اشاره کرد و از تشکیل کمیته های علمی و فرهنگی، تجهیز آزمایشگاهها و کارگاهها، بازنگری محتوای درسی، برگزاری همایشهای علمی و تخصصی، تاسیس گروههای علمی و... نام برد. دکتر تقوی، دکتر نوری را فردی دانشمند، خوشفکر، زحمتکش، بی توقع و مخلص توصیف و برای او آرزوی توفیق نمود. 
آخرین سخنران جلسه معارفه، دکتر نوری(رییس جدید دانشکده مهندسی مکانیک) بود. وی ضمن تقدیر از زحمات و خدمات دکتر تقوی، تاکید کرد: ثمرات کوچکی از قدمهایی که دکتر تقوی برداشتند در زمان مدیریت ایشان، نمود یافت و در آینده، اثرات خیر اقدامات موثر وی را شاهد خواهیم بود. دکتر نوری، تشکیل کمیته های مختلف در دوران ریاست قبلی دانشکده را ستود و تصریح کرد: حرکت های بزرگی در این دوران شکل گرفت و من بر خود فرض می دانم در همان مسیر حرکت کنم.  
رییس دانشکده مهندسی مکانیک، حفظ و ارتقای کیفیت، عمق بخشی به فعالیتها و گام نهادن در مسیر اثربخشی های بزرگ را از اهداف خود در حوزه های آموزش، پژوهش و فناوری برشمرد و لزوم توسعه نیروی انسانی و فضای فیزیکی دانشکده را متذکر شد.

دفعات مشاهده: 7065 بار   |   دفعات چاپ: 2174 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 32 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.