مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست دانشگاه برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1393/3/12 | 
مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست دانشگاه برگزار شد
AWT IMAGE
 مراسم تودیع علیرضا رحمانی(مدیر سابق حراست ) و معارفه ادریس فیلی(مدیر جدید حراست)دانشگاه علم و صنعت ایران ،صبح روز یکشنبه،دوازدهم خردادماه 93 در سالن نشست های حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد.
 دکتر برخورداری در این مراسم که همزمان با جلسه شورای دانشگاه برگزار شد به تعریف حراست در دانشگاه پرداخت و افزود :حراست در این مجموعه(دانشگاه) به معنی حفاظت از اساتید ،کارکنان و دانشجویان است.
 رییس دانشگاه افزود:وظیفه حراست فراهم کردن فضای امن و امنیت برای دانشگاهیان است که متاسفانه به دلیل شفاف نبودن عملکرد این حوزه در گذشته ها،ذهنیتی نادرست و غلط از این مجموعه در ذهن افراد ایجاد شده است. 
وی گفت:مراقبت از همه عوامل دانشگاه کار سنگینی است و برای همین همکاران دانشگاهی سعی کنند با این مجموعه همکاری نزدیکی داشته باشند تا با همکاری و تبادل نظر بهترین نتیجه را برای دانشگاه بگیریم. 
دکتر برخورداری در پایان صحبت های خود از علیرضا رحمانی،مدیر سابق حراست دانشگاه تشکر کرد و برای ادریس فیلی مدیر جدید حراست آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه این مراسم،دکتر سلیمی،مدیر کل حراست وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری و مشاور وزیر در سخنانی گفت: یکی از شاخص های بسیار جدی برای ایجاد امنیت در محیط،وجود اعتماد است و اعتماد ورزی شاخصه اساسی برای میزان امنیتی است که ما در محیط ایجاد می کنیم. 
وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت:حراست دانشگاه یا هر مجموعه ای باید در عملکرد شفاف باشد و مبنای ما برای این مجموعه برنامه ریزی بر مبنای خرد گرایی و علم محوری است.
 در قسمت پایانی این مراسم،علیرضا رحمانی، مدیر سابق حراست در سخنانی از همکاری مدیران سابق و فعلی دانشگاه تشکر کرد و اظهار داشت در طول هشت سال مسوولیت بنده در حراست دانشگاه دو بار به عنوان حراست نمونه دانشگاه ها برگزیده شدیم. 
وی گفت:از زمانی که این مسوولیت به بنده واگذار شد موضوع قانون مداری و قانونمند کردن و اعتماد سازی را در سرلوحه کار خود قرار دادم و سعی کردیم با تعامل و ارتباط مبتی برشرافت انسانیت کار خود را به پیش ببریم. 
آخرین سخنران این مراسم، مدیر حراست دانشگاه بود که در سخنانی گفت:عقلانیت،اعتدال ،خردورزی،کارآمدی و مشارکت را در سرلوحه کار خود قرار خواهم داد و همفکری و همکاری از محضر اساتید جز لاینفک کار ماست. 
ادریس فیلی،مدیر حراست دانشگاه بعد از تشریح وظایف حراست دانشگاه ،گفت:شرایط در دانشگاه باید به گونه ای فراهم شود که دانشجو بتواند با روحیه آرمان گرایانه در دانشگاه فعالیت کند و ما(حراست دانشگاه) با دادن جواب آنان را قانع کنیم. 
در پایان این مراسم،رییس دانشگاه،مدیر کل حراست وزارت علوم و حراست کل استان تهران با اهدای لوح و هدایایی از زحمات علیرضا رحمانی، مدیر سابق حراست دانشگاه علم و صنعت ایران تشکر کردند.
گفتنی است ادریس فیلی ،مدیر جدید حراست دانشگاه علم و صنعت ایران ،پیش از این مسوولیت حراست دانشگاههای الزهرا و خوارزمی را برعهده داشته است.

دفعات مشاهده: 11664 بار   |   دفعات چاپ: 2026 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 31 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.