برگزاری مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده برق

 | تاریخ ارسال: 1393/3/11 | 
برگزاری مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده برق
AWT IMAGE
 مراسم تودیع دکتر احمد چلداوی(رییس سابق دانشکده مهندسی برق) و معارفه دکتر شهرام جدید رییس کنونی این دانشکده بعد از ظهر روز یکشنبه،یازدهم خردادماه 1393 ،با حضور اعضای هیات رییسه دانشگاه و جمع کثیری از اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی برق برگزار شد.
 دکتر برخورداری،رییس دانشگاه در ابتدای این مراسم اعیاد شعبانیه را به اساتید حاضر در جلسه تبریک گفت و سپس افزود: دانشکده مهندسی برق و بار علمی اساتید این دانشکده وزنه بسیار سنگینی است که ما باید برای پیشرفت این دانشگاه از آن استفاده نماییم.
 وی در ادامه صحبت های خود از دکتر جدید رییس این دانشکده خواست تا فضای مشارکتی را در این دانشکده ارتقا دهد و با مشارکت و هم افزایی اعضای هیات علمی، زمینه پیشرفت و توسعه دانشکده و دانشگاه را فراهم نمایند. 
دکتر برخورداری اظهار داشت:اگر از هم افزایی ،هم فکری و تعامل در چنین محیط هایی استفاده نشود انصافا ما ضرر کرده ایم و مغموم هستیم. 
وی در پایان از زحمات دکتر چلداوی ،رییس سابق دانشکده مهندسی برق، تشکر کرد و برای دکتر جدید در انجام مسوولیت آرزوی توفیق نمود.
 در ادامه این مراسم رییس سابق دانشکده مهندسی برق به ارایه گزارشی از اهداف و برنامه های دانشگاه و دانشکده مهندسی برق پرداخت و گفت: کاهش چشمگیر مشروطی دانشجویان کارشناسی در ترم اول،کاهش چشمگیر حق التدریس دانشکده با برنامه ریزی مناسب و تکمیل موظفی اساتید و کاهش چشم گیر کلاس های تشکیل نشده از مهمترین دستاوردهای معاونت آموزشی این دانشکده در چهار سال گذشته بوده است. 
وی افزود:بنیه و ظرفیت علمی این دانشکده آنقدر بالاست که به راحتی می توان گفت رقبای ما دانشگاههایی همچون MIT و واترلو هستند . 
دکتر چلداوی در پایان صحبت های خود قبول مسولیت دانشکده مهندسی برق از طرف دکتر جدید را کاری بزرگ دانست و برای وی آرزوی توفیق نمود.
 در بخش دیگری از این مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی نژاد ،مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت ایران ،بر ایجاد وفاق ،همدلی و همزبانی در بین اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی برق تاکید کرد و گفت :برای رسیدن به اهداف و برنامه های این دانشکده می بایست از علایق شخصی و گروهی عبور نموده و با خرد و فعالیت جمعی در راستای برنامه های این دانشکده تلاش کنیم.
 وی در پایان ابراز امیدواری کرد این دانشکده بتواند رتبه اول دانشکده های مهندسی برق کشور را به خود اختصاص دهد.
 اما در ادامه این جلسه نوبت به سخنرانی دکتر شهرام جدید،رییس دانشکده مهندسی برق رسید. وی در ابتدای صحبت های خود از همه اساتیدی که با رای خود وی را به عنوان رییس این دانشکده انتخاب نموده اند تشکر کرد و گفت :امیدوارم در طول این دو سال موفق به انجام ماموریت های این دانشکده بشوم و پاسخگوی اساتید بزرگوار باشم.
 دکتر جدید با بیان اینکه من رییس دانشکده مهندسی برق نیستم، بلکه سخنگوی این دانشکده در طول دو سال ماموریت هستم،گفت کار سخت، زحمت زیاد دارد و برای همین نیازمند همکاری و همراهی اساتید این دانشکده و به ویژه بزرگتر های آن هستیم. 
گفتنی است در پایان این مراسم،دکتر برخورداری با اهدای لوح و هدایایی از زحمات دکتر چلداوی رییس سابق دانشکده مهندسی برق تشکر کرد.

دفعات مشاهده: 7913 بار   |   دفعات چاپ: 2271 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 27 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.