برگزاری افتتاحیه اردوی معارفه دانشجویان جدید

 AWT IMAGEAWT IMAGE

 

 دکتر جبل عاملی در افتتاحیه اردوی معارفه دانشجویان جدید،

  دانشگاه علم و صنعت در بخش تحقیقات کاربردی در سطح کشور زبانزد است

  عصر روز سه شنبه، بیست و هشتم شهریور ماه سال 91، در افتتاحیه اردوی دانشجویان ورودی سال 92-91 دانشگاه با اشاره به اجرای پنج پروژه تحقیقاتی در عرصه ملی توسط پژوهشگران دانشگاه علم و صنعت ایران، اظهار داشت: این دانشگاه در بخش تحقیقات کاربردی در کشور زبانزد است.

  رییس دانشگاه علم و صنعت گفت: ما در حوزه تولید علم و چاپ مقالات بین المللی در چندین رشته دانشگاه رتبه یک کشور را داریم و در یکی از دانشکده ها رتبه یک منطقه را داریم.

  وی از پروژه های طراحی و ساخت قطار سریع السیر ریلی، راه اندازی مرکز ملی سایبری و سامانه های زیر ساختی فضای سایبری، طراحی پلتفرم ملی خودرو در کلاس B ، طراحی و ساخت پروتز عصبی حرکتی زیر جلدی برای بازاریابی عملکرد حرکتی و توسعه فناور های کلیدی طراحی و ساخت هواپیما به عنوان پنج پروژه تحقیقاتی ملی نام برد که قرار است پژوهشگران دانشگاه علم و صنعت آنها را اجرا نمایند.

  دکتر جبل عاملی گفت: در عرصه تحقیقات فضایی برترین دانشگاه کشور و منطقه هستیم و برای اولین بار در کشور تمام کار طراحی و ساخت ماهواره در این دانشگاه انجام شد و نهایتاً با موفقیت در مدار قرار گرفت و ماموریت خود را به اتمام رساند.

  وی در ادامه صحبت های خود از امکانات رفاهی و ورزشی موجود در دانشگاه علم و صنعت گفت و اظهار داشت: امکانات خوابگاهی و سلف سرویس دانشگاه به نسبت سایر دانشگاه های شهر تهران مناسب تر و بهتر است و امکانات منحصر به فردی در این دانشگاه وجود دارد که همه اینها در خدمت رفاه و آسایش شما دانشجویان عزیز است.

  دکتر جبل عاملی در بخش دیگری از صحبت های خود در جمع دانشجویان گفت: تا به حال روند مطالبات از طرف شما به سمت خانواده و جامعه بود یعنی شما مطالبه گر بودید اما حالا این فرآیند بر عکس شده و خانواده، دانشگاه و جامعه از شما مطالبه دارند.

  وی با طرح این سوال که آیا تا به حال فکر کرده اید در این محیط باز ( دانشگاه) چطور بر رفتار خود مدیریت کنید تا بتوانید مطالبه جامعه به عنوان یک فرهیخته را برآورده نمایید؟ از دانشجویان خواست تا در ایام اردوی بر این موضوع تامل نمایند و پاسخ مناسبی برای آن پیدا کنند.

  دکتر جبل عاملی در پایان صحبت های خود به دانشجویان گفت: از اینکه این دانشگاه بزرگ را به عنوان محل تحصیل خود انتخاب نموده اید؛ به شما تبریک می گوییم.

  گفتنی است افتتاحیه اردوی معارفه دانشجویان در دو بخش پسر و دختر با حضور بیش از ششصد دانشجوی جدید برگزار شد و قرار است این اردو تا روز پنح شنبه سی ام شهریور ماه سال 91 ادامه یابد.

آلبوم تصاویر

AWT IMAGE

 

 


دفعات مشاهده: 5167 بار   |   دفعات چاپ: 1340 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 128 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.