اعتراض دانشگاهیان نسبت به هتک حرمت به ساحت رسول اسلام(ص) +بیانیه بسیج اساتید

  AWT IMAGE

 

  اعتراض دانشگاهیان نسبت به هتک حرمت به ساحت رسول اسلام(ص)

  در پی پخش فیلم موهن و هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام(ص) ، دانشجویان و دانشگاهیان علم وصنعت ایران پس از نماز جماعت ظهر روز 26 شهریورماه، تجمع اعتراض­آمیز برگزار کردند.

  در این حرکت اعتراضی، جمع کثیری از دانشگاهیان علم و صنعت ایران از مقابل مسجدالشهدا تا مقبره الشهدای دانشگاه تظاهرات کرده و با سردادن شعار و به آتش کشیدن پرچم آمریکا و رژیم اشغالگر قدس ، اقدام نفرت انگیز دشمنان دین خدا در ساخت فیلم موهن و اهانت به حضرت رسول مکرم اسلام(ص) را شدیدا محکوم نمودند.

  همچنین در این تجمع مرتضی تمدن (استاندار تهران) و جمعی از روسای دانشگاه‌های تهران نیز حضور داشتند.

  در این تجمع، آیت ا... حمیدی و دکتر چلداوی طی سخنانی ، این حرکت بی شرمانه و اقدام مذبوحانه را محکوم کردند و در پایان، بیانیه‌ بسیج اساتید دانشگاه، در محکومیت این اهانت به شرح زیر قرائت شد:

  بسمه تعالی

  انا لله و انا الیه راجعون

  بار دیگر دشمنان زبون امت اسلامی، کینه های در دل نهفته شان از شکست های اجدادشان در بدر و حنین و خیبر را به فجیع‌ترین شکل ممکن بروز دادند. به راستی اهانت به اشرف مخلوقات، فرستاده رحمه للعالمین و بشیر رحمت و هدایت، که تمام هستی طفیلی آن وجود مقدس هستند، به جز از جنایتکارانی چون آمریکا و صهیونیست‌های غاصب بر می آید؟.

  رسول عزیزی که حضرت حق به جانش در "لعمرک" قسم یاد می نماید و در "و لکم فی رسول الله اسوه حسنه" ما را به الگوگیری از اخلاق حسنه او که تجلی اسماء حسنای الهی است توصیه می نماید و در "فلا و ربک لایومنون حتی یحکوک فیما شجر بینهم ثم لایجدو فی انفسهم حرجا مما قضیت و یسلمو تسلیما" ما را به تبعیت بی چون و چرا از آن نور مقدس امر می کند و در رثایش می فرماید: "ثم دنی فتدلی فکان قاب قوسین او ادنی دنوا و اقترابا من العلی الاعلی".

  یا رسول الله:

  ای که از نام محمدیت میمی/ حلقه شده این بلند طارم؛ تمام جان و مال و آبرو و هستی و حیثیت ما به فدای تو.

  برادران، تمام آن چه داریم در این وجود مقدس خلاصه می شود و دشمن به دنبال محک میزان ارادت و حساسیت ما به این پیامبر عظیم‌الشان است. این عرصه امتحان بزرگ الهی است. عرصه‌ای که اگر تمام هستی‌مان را در آن هزینه کنیم باز هم حق مطلب را ادا نکرده‌ایم.

  در این امتحان بزرگ، بسیاری از حاکمان مزدوری که بر کشورهای مسلمان حکومت می کنند، نتوانستند سرافراز بیرون آیند و باطن حقیقی خود را در برخورد شدید و قتل معترضان به این هتک حرمت نشان دادند. در میدان حمایت از رسول‌ا... این ملت‌های اسلامی و در راس آن‌ها ملت بزرگ ایران بود که خوش درخشیدند و بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان بی منطق نواختند.

 درنزدهر صاحب عقل و منطقی، توهین به مقدسات ادیان باسوء استفاده از آزادی بیان،غیر قابل قبول و مردود است.دشمنان اسلام،وقتی درعرصه جدال عقلی از عهده منطق این دین مبین بر نیامدند تنها راه را در برخوردهای حذفی با استفاده از شیوه‌های تخریبی جستجو کردند.پر واضح است که این روش رذیلانه نیز،مثل همه تلاش‌های آنهاخیلی زودنتیجه عکس خواهددادو زود است که عقوبت این گناه بزرگ،دشمنان اسلام ودر راس آنها آمریکاوصهیونیزم بین‌الملل را به جهنم خشم ملت‌ها و خشم الهی واصل نماید.

 ما این مصیبت عظمی را به محضر حضرت حجه ابن الحسن روحی و ارواح العالمین له الفداء تسلیت عرض نموده و عرض می‌کنیم، ای آقا و سرور ما، ما با تمام هستی و وجودمان در حمایت از رسول اکرم در میدان هستیم و با تمام قدرت، هر آن چه در توان داریم برای یاری این دین مبین و روشنی‌بخش، به کار خواهیم بست.

  ما اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران ضمن محکومیت این حرکت غیر انسانی دشمنان اسلام، خواستار فعال شدن بخش بین‌المللی قوه قضائیه در برخورد عاجل با عاملان این فاجعه انسانی از طرق قانونی می باشیم.

  یا رب محمد؛ بحق محمد اشف صدر محمد بظهور الحجه

  والسلام علی امه محمد و شیعه آل محمد

   آلبوم تصاویر

 

AWT IMAGEAWT IMAGE

 

 


دفعات مشاهده: 5835 بار   |   دفعات چاپ: 1471 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 141 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.