مراسم بزرگداشت مقام کارگر همزمان با سالروز فتح خرمشهر

 AWT IMAGE

  

مراسم بزرگداشت "مقام کارگر" همزمان با سالروز فتح خرمشهر

  چهارشنبه سوم خردادماه 1391 مقارن با ولادت با سعادت امام محمدباقر(ع) و روز مقاومت و پایداری، مراسم بزرگداشت "مقام کارگر" با حضور رییس و هیات رییسه دانشگاه در سالن آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار شد.

  دکتر چلداوی(رییس دانشکده مهندسی برق و استاد نمونه کشوری) سخنران این برنامه بود که در مورد بزرگداشت مقام کار و کارگر سخنان کوتاهی ایراد کرد و گفت: کار، ارزشمند است چون خدای متعال نیز کارگر است و اگر انسان کاری که انجام می­دهد را به نیت رستگاری انسانها انجام دهد هم کارش را انجام داده و هم خودش رستگار می­شود.

  وی تاکید کرد: همه باید در هر جا که هستیم و به هر کاری مشغولیم کار را به بهترین وجه و فقط برای رضای خدا انجام دهیم. آنوقت خدا علاوه بر آنکه از عدالتش به ما می دهد که مزد مادی کار ماست، از فضلش هم به ما می­دهد.

  دکتر چلداوی افزود: باید برای خود هدف داشته باشیم و بالاترین هدف، رستگاری انسانهاست.

  وی در ادامه، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید حسن باقری (از فرماندهان فتح خرمشهر) به نقل خاطراتی از جبهه و جنگ تحمیلی پرداخت.

  در این گردهمایی، دو نماآهنگ از سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران و نیز سالروز آزادسازی خرمشهر پخش شد و گروه همسرایی طاها برنامه­های متعددی را به اجرا درآوردند.

  این مراسم با صرف ناهار در محل مجتمع فرهنگی حضرت امام خمینی(ره) پایان پذیرفت.

AWT IMAGEAWT IMAGE

 


دفعات مشاهده: 5284 بار   |   دفعات چاپ: 1364 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 156 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.