[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معاونت دانشجویی::
مدیریت ها::
حوزه تابعه::
مسئولین::
راهنمای معاونت::
فرآیند کاری::
تسهیلات سایت::
برقراری ارتباط::
اخبار و اطلاعیه ها::
اطلاعیه های حوزه معاونت::
::
پیوند

دفتر مقام معظم رهبری

AWT IMAGE

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سازمان سنجش آموزش کشور

بنیاد ملی نخبگان


..


 
دانلود راهنمای سامانه رزرو غذا
              
              
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

نشانی:تهران،م رسالت،خ هنگام ،خ دانشگاه علم و صنعت ایران
تلفن: 73228400
  دور نگار :77491233
    پیامک: 30004747479817
 کد پستی: 13114-16846
پست الکترونیک :sta@iust.ac.ir

..
ویژه

الإمامُ الرِّضا علیه السلام: کانَ نَقشُ خاتَمِ عیسی علیه السلام حرفَینِ اشتَقَّهُما مِنَ الإنجیلِ: طُوبی لِعَبدٍ ذُکِرَ اللّهُ مِن أجلِهِ، و وَیلٌ لِعَبدٍ نُسِیَ اللّهُ مِن أجلِهِ.
امام رضا علیه السلام: نقش نگین انگشتری عیسی علیه السلام دو جمله بود که آنها را از انجیل بر گرفته بود: خوشا بنده ای که به واسطه او خدا یاد آوری شود و وای بر بنده ای که به واسطه او خدا فراموش گردد.


حاج قاسم صد بار در معرض شهادت قرار گرفته بود؛ این بار اوّل نبود، ولی در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد فی‌سبیل‌الله از هیچ چیز پروا نداشت؛ نه از دشمن پروا داشت، نه از حرف این و آن پروا داشت، نه از تحمّل زحمت پروا داشت. 

* این شهید عزیزِ ما هم دل و جگر داشت به دهان خطر میرفت و ابا نداشت؛ هم با تدبیر بود؛ منطق داشت برای کارهایش. این شجاعت و تدبیرِ توأمان، فقط در میدان نظامی هم نبود، در میدان سیاست هم همین جور بود. 

* شهید سلیمانی یک فرمانده جنگاورِ مسلّط بر عرصه‌ی نظامی بود، در عین حال بشدّت مراقب حدود شرعی بود. 
 


آنچه بنده به عنوان تحوّل عرض میکنم، بکلّی متفاوت است با این تحوّلی که گاهی در زبان دشمنان تکرار میشود. آنچه بنده از کلمه‌ی تحوّل به عنوان تحوّل اراده میکنم، عبارت است از تغییر بخشها و نقاط معیوب؛ چه در نظام اسلامی، چه در جامعه‌ی ایرانی. ما نقاط معیوب داریم، بخشهای ضعیف داریم، ضعفهایی داریم؛ این ضعفها را باید شناسایی کنیم، این نقاط را باید مشخّص کنیم و با اراده‌ی قاطع ــ که حالا خواهم گفت که کار آسانی هم نیست  ــ ضعفها را برطرف کنیم و تبدیل به قوّت کنیم.
مقام معظم رهبری
..
ابزار اینترنت
..
:: 11/11/90 تمدید ثبت نام وام تحصیلی روزانه تا 10/12/90 ::

AWT IMAGE

اطلاعیه

برنامه ثبت نام وام تحصیلی روزانه برای دانشجویان واجد شرایط دریافت وام در نیمسال دوم سال تحصیلی 91-90

1- دانشجویان محترم متقاضی دریافت وام تحصیلی روزانه ورودی مهر سال1387دوره کارشناسی و دکتری و ورودی مهرسال1389 دوره کارشناسی ارشد و ما بعد، به سایت  اتوماسیون دانشجویی  به آدرس:http://sdoc.iust.ac.ir   قسمت وام مراجعه وثبت نام نمایند.

2- تمام دانشجویان روزانه واجد شرایط بند یک که برای اولین بار اقدام به ثبت نام وام
می نمایند بایداز طریق سایت فوق و نیز سایت http://sta.iust.ac.ir فرم های شماره 1 و2 را دانلود نموده و پس از تکمیل نمودن فرم و تایید آموزش همراه سایر مدارک مورد نیاز اعلام شده در سایت، به اموردانشجویان اتاق 7 تحویل نمایند.

3- در صورتیکه دانشجویان روزانه به هرنوع و به هر شکل در زمان ثبت اطلاعات مورد نیاز در فرم را از طریق اینترنت تکمیل ننمایند، از فهرست متقاضیان حذف می شوند.

4- دانشجویان ممتازی که  متقاضی دریافت وام ممتازی هستند، پس از ثبت نام اینترنتی کارنامه ممتازی خود را به مهر آموزش و استعداد درخشان ممهور و به اموردانشجویان اتاق 7 تحویل نمایند.

توجه : درضمن توصیه اکید می شود دانشجویی که دو ترم قبل معدل بالای 17 را کسب نموده، در صورت تقاضای وام ممتازی حتماً  گزینه  ممتازی را زمان ثبت نام اینترنتی انتخاب نمایند، در غیر اینصورت وام بصورت عادی منظور خواهد شد). همچنین دانشجویانی که تاکنون موفق به افتتاح حساب تجارت نشده اند می توانند به شعبه تجارت دانشگاه جهت افتتاح حساب مراجعه نمایند.

 زمان ثبت نا م وام تحصیلی روزانه : از 11/11/90 لغایت 23/11/90


مدارک مورد نیاز دانشجویان متقاضی وام روزانه

1-  تنظیم فرم سند تعهد محضری با ضامن : رسمی یا پیمانی یا بازنشسته دولت و یا خانواده شاهد (در ضمن کپی سند تعهد محضری در قطع A4 باشد)

2-   کپی کارت ملی

3- کپی شناسنامه

4- تلفن تماس خود و ضامن

5- کپی کارت دانشجویی

6- شماره حساب تجارت کارت جوان

7- در صورت متأهل بودن کپی سند ازدواج از صفحات 2 الی 5

8- کپی کارت ملی همسر

9- کپی شناسنامه صفحات 1 و 2 خود و همسر

دفعات مشاهده: 3156 بار   |   دفعات چاپ: 290 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 27 بار   |   0 نظر
Student Assistant
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .