برگشت به شبکه آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه علم و صنعت ایران
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
معرفی آزمایشگاه::
معرفی اعضا::
خدمات آزمایشگاه متعامل::
دستاوردهای آزمایشگاه::
آزمایشگاه های همکار::
اخبار آزمایشگاه::
اطلاعات تماس::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: همکاران خارجی ::

 دکتر انیس دوویکتور (Agnès Devictor)، استاد دانشگاه پاریس 1 سوربن فرانسه، 

پست الکترونیکی: agnes.devictor@univ-paris1.fr


دکتر ناتالی برووت(Nathalie Brevet)، عضو هیات علمی گروه مهندسی پروژههای آمایش شهری (CITERES-IPAPE)، پلی تکنیک دانشگاه فرانسوا رابوله، فرانسه

پست الکترونیکی: nathalie.brevet@univ-tours.fr


 دکتر دنیس مارتوزه(Denis Martouzet)، رئیس گروه مهندسی پروژه های آمایش شهری (IPAPE)، پلی تکنیک دانشگاه فرانسوا رابوله، فرانسه

پست الکترونیکی:  denis.martouzet@univ-tours.fr


دکتر لوران بریدل(Laurent Bridel)، استاد باز نشسته آمایش فضا، دانشکده ژئوماتیک و محیط زیست دانشگاه لوزان سوئیس

پست الکترونیکی: Laurent.Bridel@unil.ch


دکتر والتر لیمگروبر(Walter Leimgruber)، استاد بازنشسته جغرافیای انسانی، دانشگاه فرایبورگ سوئیس

پست الکترونیکی: walter.leimgruber@unifr.ch


دکتر ژان روئگ(Jean Ruegg)، استاد دانشکده جغرافیا و محیط زیست، دانشگاه لوزان سوئیس

پست الکترونیکی: Jean.Ruegg@unil.ch


دکتر سپیده پارسا پژوه، پژوهشگر مرکز تحقیقات ملی فرانسه (CNRS)

پست الکترونیکی: Sepideh.Parsapajouh@gmail.com


دفعات مشاهده: 665 بار   |   دفعات چاپ: 264 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
>
:: همکاران داخلی ::

دکتر سید عبدالهادی دانشپور، عضو هیئت علمی دانشکده معماری و شهرسازی، دانشگاه علم و صنعت ایران 

پست الکترونیکی:  Daneshpour@iust.ac.ir


دکتر مهران  علی الحسابی، عضو هیئت علمی دانشکده معماری و شهرسازی، دانشگاه علم و صنعت ایران 

پست الکترونیکی:  Alalhesabi@iust.ac.ir 


 دکتر مصطفی بهزادفر، عضو هیئت علمی دانشکده معماری و شهرسازی، دانشگاه علم و صنعت ایران 

پست الکترونیکی: Behzadfar@iust.ac.ir


دکتر مرتضی باقری، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی راه آهن، دانشگاه علم و صنعت ایران 

پست الکترونیکی: Morteza_bagheri@iust.ac.ir


دکتر فاطمه مهدیزاده سراج، عضو هیئت علمی دانشکده معماری و شهرسازی، دانشگاه علم و صنعت ایران

پست الکترونیکی: Mehdizadeh@iust.ac.ir


دفعات مشاهده: 645 بار   |   دفعات چاپ: 256 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
>
Persian site map - English site map - Created in 0.21 seconds with 48 queries by YEKTAWEB 4331