برگشت به شبکه آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه علم و صنعت ایران
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
معرفی آزمایشگاه::
معرفی اعضا::
خدمات آزمایشگاه متعامل::
دستاوردهای آزمایشگاه::
آزمایشگاه های همکار::
اخبار آزمایشگاه::
اطلاعات تماس::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: همکاران خارجی ::

 دکتر انیس دوویکتور (Agnès Devictor)، استاد دانشگاه پاریس 1 سوربن فرانسه، 

پست الکترونیکی: agnes.devictor@univ-paris1.fr


دکتر ناتالی برووت(Nathalie Brevet)، عضو هیات علمی گروه مهندسی پروژههای آمایش شهری (CITERES-IPAPE)، پلی تکنیک دانشگاه فرانسوا رابوله، فرانسه

پست الکترونیکی: nathalie.brevet@univ-tours.fr

 


دکتر دنیس مارتوزه(Denis Martouzet)، رئیس گروه مهندسی پروژه های آمایش شهری (IPAPE)، پلی تکنیک دانشگاه فرانسوا رابوله، فرانسه

پست الکترونیکی:  denis.martouzet@univ-tours.fr


دکتر لوران بریدل(Laurent Bridel)، استاد باز نشسته آمایش فضا، دانشکده ژئوماتیک و محیط زیست دانشگاه لوزان سوئیس

پست الکترونیکی: Laurent.Bridel@unil.ch


دکتر والتر لیمگروبر(Walter Leimgruber)، استاد بازنشسته جغرافیای انسانی، دانشگاه فرایبورگ سوئیس

پست الکترونیکی: walter.leimgruber@unifr.ch


دکتر ژان روئگ(Jean Ruegg)، استاد دانشکده جغرافیا و محیط زیست، دانشگاه لوزان سوئیس

پست الکترونیکی: Jean.Ruegg@unil.ch


دکتر سپیده پارسا پژوه، پژوهشگر مرکز تحقیقات ملی فرانسه (CNRS)

پست الکترونیکی: Sepideh.Parsapajouh@gmail.com


دفعات مشاهده: 687 بار   |   دفعات چاپ: 278 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان

مطالب مشابه


Persian site map - English site map - Created in 0.21 seconds with 45 queries by YEKTAWEB 4351