بسیج اساتید- اخبار و تحلیل‌ها
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران در پی شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/10/13 | 
بسم رب الشهداء و الصدیقین
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران در پی شهادت سردار رشید و سپهبد سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهید حاج قاسم سلیمانی
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ  فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ  وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (آیه 23-سوره احزاب)
خدای را سپاس می گزاریم که ابواب شهادت را بر روی اولیای مخلص خود گشوده است تا مفسر این سنت و حقیقت روشن در عالم باشند که فتوحات اهل حق از مسیر بذل جان می گذرد.
چنانچه شقاوتمندان در این سنت و حقیقت شک دارند و در این خیال باطلند که شهادت مردان خدا خللی در فتوحات اهل حق ایجاد خواهد کرد، می گوییم نظاره کنید تا به زودی چه خواهد شد  « وَیَقُولُونَ مَتَی هَذَا الْفَتْحُ إِن کُنتُمْ صدِقِینَ. فَأَعْرِضْ عَنْهُمْ وَانتَظِرْ إِنَّهُم مُّنتَظِرُونَ» (سجده-آیه28)
حاج قاسم عزیز، تبریک می گوییم که پس از سال ها انتظار و تحمل درد فراق از یاران شهیدت، امروز بر این آرزوی دیرینه خود رسیدی و در جوار امن حضرت حق سبحانه و تعالی و در زمره مجاهدین و صدیقین و شهیدان آرام و امن گرفتی.
تبریک می گوییم که در کوران حوادث آخر الزمان، استوار و پابرجا در کنار ولی خداایستادی و شمشیر بران عرصه های مجاهدت و آفتاب روشنگر فتنه ها بودی.
تبریک می گوییم که تمثالی بود از هر آن چه که یک دل بسته مخلص خدا و ولی خدا بایست باشد، تمثالی از اقتدار و تواضع و از صلابت و عطوفت ...
تبریک می گوییم که پس از سال ها تحمل درد و سخنی مجاهدت، اکنون در رضوان الهی متنعمی؛ سردار عزیز، ما را هم دعا کن تا در راه تو استوار و ثابت قدم باشیم و از کسانی باشیم که در صف انتظار ملحق شدن به تو هستیم و مصداق این آیه مبارکه که می فرماید: « وَیَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِینَ لَمْ یَلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلَّا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ»
شقاوتمندان عصر و شیاطین دوران بدانند، که به خیال خام خود با شهادت حاج قاسم عزیز، رخن‍ه ای در مسیر فتوحات اهل حق ایجاد کرده اند؛ در انتظار باشید که سخت در کمین شما هستیم و دیری نپایدکه اثری از شما در منطقه نخواهد ماند و فرزندان و دست پروردگان حاج قاسم در پی موسی زمان، امام خامنه ای، نیل منطقه را محل دفن همه فرعونیان زمان کنند.
بسیج اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران ضمن عرض تبریک و تسلیت به محضر امام عصر حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، نائب بر حق او حضرت ایت الله خامنه ای (مد)، ملت شریف ایران و آحاد جبهه مقاومت انقلاب اسلامی بر انتقام سخت ومسببان این اقدام وجشیانه و وقیحانه تاکید کرده و همگان را به پیروی از راه آن شهید مخلص فرا می خواند.
وَالعاقِبَهُ لِلمُتَّقینَ
بسیج اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران
جمعه -13 دی ماه 98
مصادف با روز شهادت سردار رشید، سپهبد سپاه اسلام، حاج قاسم سلیمانی
نشانی مطلب در وبگاه بسیج اساتید:
http://idea.iust.ac.ir/find-82.12035.58783.fa.html
برگشت به اصل مطلب