دانشکده مهندسی پیشرفت- اخبار و اطلاعیه های آموزشی
اطلاعیه پذیرش در مقطع دکتری تخصصی۱۴۰۰

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/2/29 | 
قابل توجه دعوت شدگان به جلسات مصاحبه پذیرش دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت ، دانشگاه علم و صنعت ایران
ضمن عرض تبریک خدمت داوطلبین گرامی که دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده اند، به اطلاع می‌رساند زمان مصاحبه داوطلبین دوره دکترای تخصصی سال ۱۴۰۰ این دانشکده به صورت غیر حضوری و از تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ لغایت ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ برگزار می گردد.
 
 
ساعت برگزاری جلسه مصاحبه هر داوطلب و لینک ورود متعاقبا از طریق سایت دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت پس از ثبت نام دانشجویان اعلام خواهد گردید.
توضیحات تکمیلی در خصوص جزئیات شیوه برگزاری جلسه و نصب نرم افزارهای ضروری از طریق سایت تحصیلات تکمیلی دانشگاه به آدرس: pga.iust.ac.ir و سایت دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفتpe.iust.ac.irاطلاع رسانی می شود .
مدارک لازم جهت تشکیل پرونده در سامانه گلستان:
 ۱- مدرک کارشناسی به همراه ریز نمرات (آن دسته از داوطلبان که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، علاوه بر مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست مدرک کاردانی به همراه ریز نمرات را نیز ارسال نمایند).
۲- مدرک کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات .
۳- دانشجویانی که دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود را انجام داده ولی هنوز موفق به تسویه حساب نشده‌اند، گواهی مبنی بر دفاع و با ذکر معدل را ارسال نمایند.
۴- فایل PDF پایان‌نامه‌ کارشناسی در صورت امکان
۵- فایل PDF پایان‌نامه‌ کارشناسی ارشد
۶- مدارک زبان (IELTS, MSRT, TOLIMO, TOEFL) در صورت داشتن
۷- مقالات ISI، علمی و پژوهشی، کنفرانس‌ها
۸- مربیان دانشگاه‌ها باید گواهی مبنی بر عضو هیأت علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت متبوع را ارائه نمایند. مربیان دانشگاه آزاد اسلامی باید معرفی‌نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی آن دانشگاه را نیز بارگذاری نمایند.
  ۹- تصویر تمام صفحات شناسنامه.
  ۱۰- تصویر پشت و رو کارت ملی.
  ۱۱- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه (برای برادران) را مشخص نماید.
   ۱۲- فرم اطلاعات داوطلبان دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت که لازم است تکمیل شود. (فرم مذکور در سیستم گلستان قابل دانلود می ­باشد.
   ۱۳- پرداخت مبلغ ۱.۲۰۰.۰۰۰(یک میلیون و دویست هزار) ریال که به صورت الکترونیکی در سامانه گلستان پرداخت می­ شود.
   ۱۴- توصیه نامه ­های احتمالی از اساتید راهنمای مقاطع گذشته.

 نکته مهم: داوطلبین باید از طریق سیستم گلستان (Golestan.iust.ac.ir) از تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ لغایت ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ مدارک خود را برای مصاحبه بارگذاری نمایند و مبلغ ذکر شده برای ثبت نام را به صورت الکترونیکی از طریق سیستم گلستان پرداخت نمایند.
                                                                    
توجه:
  • با توجه به زمان کوتاه برای ارزیابی مدارک داوطلبان، مهلت ثبت نام و ورود اطلاعات در سامانه تمدید نخواهد شد. بدیهی است عدم تکمیل فرم و ارسال موارد ذکر شده به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه میباشد.
  • صحت اطلاعات وارد شده در سامانه به عهده داوطلب می باشد و در صورتیکه در هر مرحله از فرایندِ پذیرشِ داوطلب و یا حتی پس از قبولی در دانشگاه مشخص گردد که اطلاعات وارد شده با اطلاعات واقعی مغایرت دارد مطابق با قوانین برخورد خواهد شد و پذیرش داوطلب لغو می گردد.
  • هر داوطلب بایستی صرف نظر از نوع ورود (روزانه، نوبت دوم و پردیس دانشگاهی) هزینه جداگانه ای برای ثبت نام در هر گرایش پرداخت نماید.
  • لازم به ذکر است  از ۱۰۰ امتیاز کل، ۵۰ نمره مربوط به آزمون متمرکز، ۳۰ نمره مربوط به مصاحبه،  ۱۰ نمره مربوط به سوابق آموزشی و ۱۰ نمره مربوط به سوابق پژوهشی داوطلب میباشد.
  • به دلیل اشتراک انتخاب هر دو گرایش این دانشکده توسط داوطلبان، یک مصاحبه برای هر دو رشته انجام می پذیرد و در مکانیزم های امتیازدهی اعضای جلسه هر کدام برای رشته ی مربوط به خود اقدام خواهند کرد.
 
 
نشانی مطلب در وبگاه دانشکده مهندسی پیشرفت:
http://www.iust.ac.ir/find-79.11390.63484.fa.html
برگشت به اصل مطلب