مرکز کارآفرینی- اخبار
اولین رویداد استارتاپ ویکند سبز تهران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۷/۱۴ | 

  اولین رویداد استارتاپ ویکند سبز تهران (کارآفرینی- محیط زیست) در تاریخ 27 تا 29 آبان ما همزمان به هفته جهانی کارآفرینی، با همکاری کانون کارآفرینی ایران و دانشگاه تربیت مدرس برگزار میشود.

  استارتاپ ویکند یک رویداد جهانی است که در سراسر دنیا به منظور توسعه کارآفرینی برگزار میشود. استارتاپ ویکند سبز ، زمینه ای برای مطرح کردن و اجرای ایده‌هایی در جهت حفظ محیط زیست و داشتن کسب و کاری سبز و دوستدار محیط زیست فراهم می‌آورد. مربیان این رویداد افراد خبره با تخصص‌های متفاوت از قبیل کارآفرینی، کسب و کار، فنی و برنامه نویسی، طراحی، انرژی و محیط زیست هستند. مخاطبین این رویداد فعالان حوزه محیط زیس

ت، دارندگان ایده‌های سبز، مدیران تجاری، متخصصین کسب و کار، سرمایه‌گذاران، برنامه‌نویسان، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیکی بوده و محور های برنامه شامل مباحثی چون محیط زیست، انرژی های پاک و منابع طبیعی هستند.

  با توجه به اهمیت حضور دانشجویان در این رویداد از شما تقاضا دارم در اطلاع رسانی این رویداد، از طریق ارسال خبرنامه و درج در وبسایت ما را یاری فرمایید.

  محتوای پیشنهادی و پوستر رویداد به پیوست ارسال میگردد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد swgreen.ir مراجعه فرمایید.

AWT IMAGE

 

 جهت اطلاعات بیشتر کلیک بفرمائید

 

نشانی مطلب در وبگاه مرکز کارآفرینی:
http://idea.iust.ac.ir/find.php?item=63.5786.41721.fa
برگشت به اصل مطلب