دانشکده مهندسی صنایع- دعوت به همکاری/ کارآموزی
دعوت به همکاری

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۳ | 

دوره های آمادگی استخدام
 
سازمان مدیریت صنعتی همایش معرفی دوره‌های آمادگی استخدام را  13 دی ماه 1397 ساعت 10 صبح در محل مرکز آموزش سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌نماید. علاقمندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سازمان به آدرس http://imi.ir/Education/Pages/JobC.aspx  مراجعه نمایند.
از مزایای دوره آمادگی استخدام عبارت است از:
۱- دوره کاملا مهارت محور طراحی شده بگونه ای که فرد پس از طی این دوره مهارت لازم برای حضور در بازار کار را کسب می نماید.
۲- با هر مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد می توانید متقاضی حضور در این دوره شوید.
۳- در یکی از ۵ حوزه تخصصی زیر بسته به علاقه و  ویژگی های شخصیتی خود،  می توانید حرفه ای شوید:
فروش، مالی، منابع انسانی، IT و مسول دفتری
۴- با استفاده از  آخرین متدهای ارزیابی، مورد ارزیابی قرار می گیرید تا مشخص گردد براساس ویژگی های شخصیتی خود، برای کار در چه حوزه ای مناسب تر  هستید.
۵- در طی دوره دو ماه کار آموزی پیش بینی شده تا تجربه در محیط عملی نیز برای شرکت کنندگان ایجاد گردد. شرکت مورد نظر جهت کارآموزی توسط سازمان انتخاب شده و در دوره کارآموزی فرد تحت نظارت و راهنمایی COACHتعیین شده از طرف سازمان خواهد بود.
۶-در پایان دوره برای افرادی که با موفقیت دوره را طی نموده اند، گواهی صلاحیت حرفه ای تویط سازمان مدبریت صنعتی صادر می گردد. این گواهی برای اولین بار در کشور صادر میشود و می تواند مورد استناد قرار گیرد.  
۷- به منظور تسهیل استخدام دانش آموختگان این دوره سازمان تدابیر ویژه ای اتخاذ نموده نظیر استفاده از بانک اطلاعاتی ۵۰ هزار نفری مدیران دانش آموخته سازمان و ایران تلنت که این افراد را بصورت متمایز در سایت خود ارائه دهد.
۸- برای شرکت کنندگان در این دوره با هماهنگی انجام شده با بانک مهر ایران، استفاده از وام ۴ درصدی برای کل شهریه دوره در نظر گرفته شده است.شهریه دوره به صورت قسطی طی یکسال پرداخت گردد.
نشانی مطلب در وبگاه دانشکده مهندسی صنایع:
http://idea.iust.ac.ir/find.php?item=61.17258.55160.fa
برگشت به اصل مطلب