تحصیلات تکمیلی دانشگاه- آخرین اخبار
اطلاعیه منع ثبت‌نام دانشجویان مشمول تحصیلات تکمیلی در سامانه گلستان به دلیل عدم اخذ یا تحویل معافیت تحصیلی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/2/11 | 
به‌نام خدا
به اطلاع دانشجویان مشمول مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که در سامانه گلستان به دلیل عدم اخذ یا تحویل معافیت تحصیلی منع ثبت‌نام شده‌اند می‌رساند چنانچه تا کنون برای معافیت تحصیلی اقدامی نکرده‌اند، در سامانه خدمات الکترونیکی انتظامی (سخا) -> منوی وظیفه عمومی -> کارتابل درخواست‌ها، درخواست معافیت تحصیلی ثبت نمایند و پس از ارسال آن درخواست به دانشگاه، بررسی اولیه صورت می‌گیرد.
در مورد دانشجویانی که قبلا برای اخذ معافیت تحصیلی به‌صورت الکترونیکی اقدام کرده و معافیت تحصیلی آنها نیز صادر شده است، با ورود به سامانه مذکور و طبق مسیر زیر، یک نسخه PDF از معافیت تحصیلی را به ایمیل mousavi [AT] iust.ac.ir ارسال نمایند.
سامانه خدمات الکترونیکی انتظامی (سخا) -> منوی وظیفه عمومی -> کارتابل درخواست‌ها -> مشاهده و بررسی -> چاپ برگه معافیت تحصیلی دانشجویی (با فرمت PDF)
و اگر درخواست و صدور معافیت تحصیلی به‌صورت حضوری در دفاتر پلیس+۱۰ انجام شده است، یک تصویر با کیفیت مناسب از نامه صادره را به ایمیل فوق ارسال نمایند.
توجه: چنانچه دانشجویی دارای کارت پایان خدمت است و یا قبلا کارت معافیت (پزشکی، کفالت یا موارد خاص) اخذ کرده است، می‌بایست تصویری با کیفیت مناسب از کارت خود را به ایمیل فوق الذکر ارسال نماید.
نکته ۱: خواهشمند است در متن پیام ارسالی حتما شماره دانشجویی و شماره ملی نیز قید شود.
نکته ۲: بدیهی است چنانچه مشخصات معافیت تحصیلی دانشجویی قبلا در سامانه گلستان ثبت شده و منع ثبت‌نام نیز ندارد، نیازی به ارسال ایمیل نمی‌باشد.

 
نشانی مطلب در وبگاه تحصیلات تکمیلی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find.php?item=52.9973.66999.fa
برگشت به اصل مطلب