مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی- سایر امور فرهنگی کارکنان
برگزاری کلاس های تابستانی فرزندان اساتید و کارکنان / ۲۸خرداد۱۴۰۱

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/3/28 | 
​اطلاعیه کلاس های  تابستانی فرزندان کارکنان و اساتید / تابستان ۱۴۰۱

همکاران محترم
با سلام 
احتراماً بدین وسیله به اطلاع می رساند مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی و گروه خلاقیت ، نوآوری فرهنگی و ارتباط با مدارس در راستای اهداف برنامه راهبردی دانشگاه و به منظور خدمت رسانی هدفمند و هرچه بیشتر به اساتید، کارکنان و خانواده های محترم ایشان و همچنین غنی سازی اوقات فراغت فرزندان و ایجاد فضای نشاط برای دانشگاهیان اقدام به برگزاری کلاس های تابستانی فرزندان نموده است.

لازم به ذکر است ثبت نام این دوره ها صرفاً برای دانشگاهیان محترم علم و صنعت ایران امکان پذیر بوده و علاقه مندان میتوانند علاوه بر فرزندان اقدام به ثبت نام بستگان خود، البته با هزینه آزاد، طبق جدول هزینه، اطلاعات و برنامه که به پیوست ارائه شده است نمایند. مسئولیت بستگان شرکت کننده در دوره ها با همکار گرامی خواهد بود.

-     واریز هزینه به:
شماره حساب بانک ملی ۲۱۷۷۵۷۹۰۰۸۰۰۱ و یا شماره کارت ۴۲۴۸ ۹۹۵۱ ۹۹۱۸ ۶۰۳۷
بانک ملی به نام خزانه داری کل (درآمد اختصاصی معاونت فرهنگی و اجتماعی)

-     برای هر یک از شرکت کنندگان می بایست فرم جداگانه تکمیل شود.
-    متقاضیان می بایست فرم تکمیل شده، تصویر فیش پرداختی و کپی صفحه اول شناسنامه دانش آموز را حداکثر تا روز چهارشنبه ۱ تیرماه ۱۴۰۱ به مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی تحویل فرمایند.
-     لازم به ذکر است هر یک از دوره ها در صورت به حد نصاب رسیدن نفرات، از روز دوشنبه ۶ تیرماه  برگزار خواهد شد.
-     همکاران گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به فایل اطلاعیه که به پیوست تقدیم شده است مراجعه نموده و در نهایت با تلفن های ۷۷۲۴۰۴۶۰ و یا داخلی ۷۴۳۶ (مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی) نسبت به رفع ابهامات احتمالی اقدام نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلاس هایی که با علامت ستاره در جدول مشخص شده اند  با شماره تلفن  ۷۷۴۹۱۲۳۱ و داخلی ۷۴۰۲ (گروه خلاقیت ، نوآوری فرهنگی و ارتباط با مدارس) تماس حاصل نمایید.
-      متقاضیان می بایست فرم تکمیل شده، فیش پرداختی(یا تصویر فیش) و تصویر صفحه اول شناسنامه دانش آموز را حداکثر تا روز چهارشنبه ۱ تیرماه ۱۴۰۱ به مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی ارسال فرمایند.
ایمیل: CSC iust.ac.ir
واتساپ ۰۹۰۱۸۳۸۱۴۴۶
با تشکر
مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی:
http://idea.iust.ac.ir/find-42.14973.67569.fa.html
برگشت به اصل مطلب