معاونت فرهنگی- اخبار و رویدادها
نمایشگاه دستاوردهای انجمن های علمی دانشجویی در دوره بیستم افتتاح شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/12/2 | 
نمایشگاه دستاوردهای انجمن های علمی دانشجویی در دوره بیستم افتتاح شد
نمایشگاه دستاوردهای انجمن های علمی دانشجویی در دوره بیستم و یازدهمین جشنواره دانشگاهی حرکت، ۳۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ با حضور مسئولان دانشگاه افتتاح شد.
در این جشنواره، آثار و دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه در معرض بازدید قرار داده می‌شود و برترین‌ها در اختتامیه معرفی و تقدیر می‌شوند. بیست و چهار انجمن علمی دانشگاه علم و صنعت ایران در ۱۶ حوزه رقابتی آثار خو را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده اند که ۳۱ اثر منتخب برای رقابت در پانزدهمین جشنواره بین المللی حرکت وزارت عتف ارسال شده اند.
در مراسم افتتاحیه یازدهمین جشنواره دانشگاهی حرکت، دکتر معینی (معاون فرهنگی و اجتماعی)، دکتر دلیری (معاون آموزشی) و دکتر کوه‌دار (مدیر امور فرهنگی و اجتماعی) و تنی چند از اساتید حضور داشتند. نمایشگاه به مدت سه روز تا روز اختتامیه جهت بازدید دانشجویان و اساتید برقرار می باشد.
در این نمایشگاه انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه در ۱۹ غرفه آثار خود را به نمایش گذاشته اند. مراسم اختتامیه جشنواره حرکت دانشگاه علم و صنعت ایران، سه‌شنبه ۲ اسفندماه سال جاری از ساعت ۱۵ تا ۱۷، در مجتمع شهید بهرامی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.


نشانی مطلب در وبگاه معاونت فرهنگی:
http://www.iust.ac.ir/find-41.3455.70953.fa.html
برگشت به اصل مطلب