معاونت فرهنگی- اخبار و رویدادها
برگزاری تجمع دانشگاهیان علم و صنعت ایران در حمایت از مردم فلسطین

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/3/3 | 
برگزاری تجمع دانشگاهیان علم و صنعت
ایران در حمایت از مردم فلسطین
دانشگاهیان علم و صنعت ایران، به شکرانه پیروزی مقاومت مردم فلسطین،  دوم خرداد ۱۴۰۰ تجمع برگزار کردند.
در این مراسم که به دعوت معاونت فرهنگی و اجتماعی، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، بسیج اساتید و بسیج کارکنان و پس از اقامه نماز عصر با حضور هیات رییسه و اساتید، کارکنان و دانشجویان در محل مقبره الشهدای دانشگاه برگزار شد، تجمع کنندگان ضمن شکرگذاری پیروزی مقاومت فلسطین، محاکمه جنایتکاران رژیم تروریستی صهیونیسم را خواستار شدند.
در این مراسم پس از قرائت آیاتی از کلام نور توسط دکتر معینی، دکتر چلداوی سخنرانی کرد. وی با اشاره به بیانیه های مقام معظم رهبری در روز قدس و نیز به مناسبت پیروزی مقاومت فلسطین؛ تاکید کرد با عملیات غزه، صحنه بین المللی عوض شد و افزود: اکنون یک جبهه بزرگ مقاومت از پاکستان و افغانستان تا عراق و سوریه و اردن و مصر، خود را برای ظهور امام زمان (عج) آماده کرده است و ما باید در این عرصه وظیفه خود را بشناسیم و به آن به خوبی عمل کنیم.
دکتر چلداوی تصریح کرد: در راس همه وظایف ما حمایت از فلسطین است و ما باید بزرگترین خدمت به نظام و مردم را این قرار دهیم که عرصه را برای ظهور بالاترین منجی عالم فراهم آوریم.
در ادامه این مراسم، تجمع کنندگان شعارهایی در محکومیت جنایات صهیونیسم و استکبار جهانی سر دادند و سپس بیانیه دانشگاهیان علم و صنعت ایران به مناسبت پیروزی مقاومت فلسطین توسط دکتر رسولی قرائت شد. این مراسم با دعا برای ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه و پیروزی نهایی مسلمانان مظلوم جهان بویژه در فلسطین پایان یافت.
نشانی مطلب در وبگاه معاونت فرهنگی:
http://idea.iust.ac.ir/find.php?item=41.3455.63549.fa
برگشت به اصل مطلب