معاونت فرهنگی- اخبار و رویدادها
جمعه های با نشاط

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1392/2/7 | 

AWT IMAGE

  برای دیدن تصاویر اینجا کلیک کنید

   اولین برنامه "جمعه های با نشاط در دانشگاه علم و صنعت ایران" با همکاری مدیریت فرهنگی دانشکده شیمی و تربیت بدنی دانشگاه برگزار شد.

  مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران برای مفرح­تر کردن فضای دانشجویی به خصوص دانشجویان ساکن خوابگاه اقدام به اجرای طرحی با نام جمعه های با نشاط در دانشگاه علم و صنعت ایران نموده است. در این طرح گروه­های دانشجویی دانشکده های مختلف که زیر نظر اساتید مشاور تشکل یافته اند در یک روز جمعه به رقابت در زمینه های مختلف شاد و مفرح نظیر رقابتهای ورزشی، فرهنگی و علمی و شرکت در کارگاه­های مشاوره­ای خواهند پرداخت.

  به عنوان اولین نمونه این طرح، دانشکده شیمی (تحصیلات تکمیلی) انتخاب و با همکاری مدیریت فرهنگی دانشکده و تربیت بدنی دانشگاه اولین جمعه با نشاط ویژه پسران در روز 30 فروردین 92 در محوطه دانشگاه برگزار شد.

  در این برنامه تعداد 44 نفر از اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی شرکت کرده و روزی سرشار از شادی و صمیمیت را گذراندند. برنامه های تنظیم شده برای این روز عبارت بودند از:

  · مسابقه های دو و پرش

  · برگزاری بازی فینال مسابقه فوتسال

  · پذیرایی (میوه)

  · شروع مسابقه تنیس روی میز

  · نماز و سخنرانی و کارگاه مشاوره­ای

  · ناهار (جوجه کبابی که توسط خود دانشجویان و اساتید تهیه و در محل به صورت اردویی مصرف شد.)

  · مسابقه علمی (با رویکرد طنز)

  · مسابقه طناب کشی

  · ادامه مسابقه تنیس روی میز

  · مسابقه فوتبال دستی

  · جلسه صمیمی دانشجویان و اساتید برای انتقال تجربیات متقابل و بیان نظرات و دیدگاه­ها در خصوص روشهای شاد کردن زندگی دانشجویی و راه­های موفقیت بیشتر همراه با پذیرایی با کیک یاد بود

  از آنجا که رقابتهای مختلف بین نمایندگان گروه­ها برگزار می شد، بسیاری از مسابقات برای صرفه جویی در وقت به صورت همزمان اجرا می شد و به دلیل تاخیر در شروع برنامه اتمام برخی از رقابتها (بازیهای نهایی) به بعد موکول شد.

نشانی مطلب در وبگاه معاونت فرهنگی:
http://idea.iust.ac.ir/find-41.3455.28118.fa.html
برگشت به اصل مطلب