دانشکده مهندسی شیمی- اخبار جاری
امضاء تفاهم نامه همکاری دو جانبه با زیرساخت رایانش ابری - ابربا

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/7/14 | 

با حضور مدیر عامل شرکت کهربا ارتباط صنعت (رایانش ابری ابربا) در دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز علم و صنعت ایران، دوازدهم مهر ماه ۱۳۹۹ تفاهم نامه همکاری دو جانبه توسط دکتر موحدی راد (رییس دانشکده) و مهندس احمدی مقدم (مدیر عامل شرکت کهربا ارتباط صنعت)، امضا و تبادل شد.

این تفاهم نامه در زمینه رایانش ابری و و استفاده اساتید و دانشجویان از منابع محاسباتی به امضا رسیده است.
در این جلسه ابتدا مهندس احمدی مقدم (مدیر عامل شرکت کهربا ارتباط صنعت)، با تشریح فعالیت های شرکت و نحوه برقراری تعامل میان اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، فرآیند استفاده از منابع محاسباتی توسط تکنولوژی رایانش ابری توضیح دادند. جناب آقای دکتر موحدی ریاست دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز اظهار امیدواری کرد، با توجه به این تفاهم نامه و حمایت دانشکده از اعضای هییت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، بتوان محاسبات سنگین و نیازمند ماشین های محاسباتی با بازدهی بالا را در سیستم هایی که شرکت کهربا ارتباط صنعت (ابربا) از طریق رایانش ابری در اختیار می گذارد، اجرا نمود.
جناب آقای مهندس احمدی مقدم مدیر عامل شرکت کهربا ارتباط صنعت نیز اظهار امیدواری کرد با تخفیف های مناسبی که شرکت ارایه می کند و پشتیبانی که دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز انجام می دهد، اساتید دانشکده و گروه های تحقیقاتی آنها به استفاده از ماشین های محاسباتی از طریق رایانش ابری برای ایجاد زمینه ای مناسب، آسان و سریع تشویق شوند.
 
نشانی مطلب در وبگاه دانشکده مهندسی شیمی:
http://idea.iust.ac.ir/find.php?item=15.5876.61106.fa
برگشت به اصل مطلب