روابط عمومی دانشگاه- همایشها و جشنواره ها
نخستین کنفرانس نوآوری در صنعت خودرو

حذف تصاویر و رنگ‌ها

همزمان با سال نوآوری و شکوفایی نخستین کنفرانس نوآوری در صنعت خودرو، 29 و 30 مهرماه در دانشگاه علم وصنعت ایران برگزارمی‌شود.

  نخستین کنفرانس نوآوری در صنعت خودرو، به همت دانشکده وپژوهشکده مهندسی خودرو این دانشگاه و انجمن مهندسین خودرو برگزار و در آن نوآوری در عرصه‌ برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک، نوآوری در طراحی و توسعه محصول، نوآوری در ساخت و تولید خودرو و نوآوری در عرصه فروش و خدمات پس از فروش صنعت خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  محورهای این همایش دو روزه شامل: نوآوری در عرصه حمل و نقل شهری، نوآوری در آموزش و مدیریت خدمات شهری، معرفی پروژه‌ها و اختراعات کاربردی برتر در زمینه خودرو می‌باشد.

  ارائه سه سخنرانی کلیدی با عناوین «چالش نوآوری و نوآوری در صنعت خودرو»، «نوآوری در تکنولوژی ایران» و «نوآوری خودرو در جهان» از دیگر برنامه‌های این همایش است.

  دکتر شجاعی فرد (رئیس دانشکده و پژوهشکده مهندسی خودرو) در مصاحبه مطبوعاتی که 14 مهرماه در دانشگاه برگزار شد تعداد مقالات ارسالی به دبیرخانه این همایش را 150 و مقالات پذیرفته شده را 75 مقاله اعلام کرد که از این میان 60 مقاله از سوی متخصصان صنعت خودرو سازی ایران خودرو و سایپا ارسال شده‌اند.

(دریافت پوستر همایش)

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://www.iust.ac.ir/find-112.14465.38155.fa.html
برگشت به اصل مطلب