روابط عمومی دانشگاه- آخرین اخبار
برگزاری مراسم تکریم مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه و استقبال از سرپرست جدید آن

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/11/2 | 
برگزاری مراسم تکریم مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه و استقبال از سرپرست جدید آن
 

با حضور هیات رییسه دانشگاه و جمعی از کارکنان مرکز رشد واحدهای فناور، مراسم تقدیر و تکریم از دکتر میثم فرج‌اللهی (مدیر سابق مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه) و استقبال از دکتر سید مجید اسماعیل‌زاده (سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور و رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه)، در روز یکشنبه ۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ در محل سالن جلسات ساختمان ریاست برگزار شد.
 

در این جلسه، پس از قرائت کلام الله مجید، مهندس خالقی (مشاور رئیس و مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی)، دستور جلسه را تبیین کرد. پس از آن دکتر فرج‌اللهی با تشکر از رئیس دانشگاه و معاون پژوهشی و تعاملات صنعتی دانشگاه برای اعتماد به وی و تقدیر از کارکنان مرکز برای همراهی آنها و تشکر از دکتر اسماعیل‌زاده برای قبول مسئولیت در این مرکز؛ گزارش کوتاهی از اهم فعالیت‎‌های یک سال اخیر در مرکز رشد ارایه کرد. وی تحول در شرایط استقرار شرکت‌های مستقر در مرکز رشد، بهسازی فضا و اقدامات ساختمانی در مرکز، حذف شرکت‌های غیرفعال و اقدامات انجام شده برای استقرار مرکز نوآوری امنیت سایبری در مرکز را از جمله این اقدامات برشمرد.
 

پس از آن دکتر اسماعیل‌زاده با تقدیر از خدمات مدیر سابق مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه، درخصوص اهمیت پارک علم و فناوری به عنوان یکی از شاخص‌های دانشگاه‌های برتر سخن گفت و خواستار هم‌افزایی همه ارکان دانشگاه برای انجام بهینه ماموریت‌های پارک علم و فناوری دانشگاه شد.
در ادامه دکتر یونسیان (معاون پژوهشی و تعاملات صنعتی دانشگاه) با تقدیر از اقدامات بسیار خوب انجام شده ظرف یک سال اخیر در مرکز رشد، برای دکتر اسماعیل‌زاده آرزوی توفیق کرد.

 

پس از آن دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه)، ضمن تبریک حلول ماه رجب و اعیاد آن؛ مسئولیت جدید دکتر فرج‌اللهی در معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس جمهوری به عنوان «سرپرست مرکز فناوری‌های راهبردی» را تبریک و برای وی آرزوی توفیق کرد.
رئیس دانشگاه با بیان این مطلب که زمانی موفقیت در کشور اتفاق می‌افتد که توسعه فناوری رخ داده باشد و توسعه فناوری نیز از مراکز رشد آغاز می‌شود، اظهار داشت: در اهمیت پارک علم و فناوری و مرکز رشد واحدهای فناور، همین بس که بناست بسیاری از آرزوهای دانشگاه در این مجموعه برآورده شود.
 

دکتر انبیاء در خاتمه از دکتر اسماعیل‌زاده برای قبول مسئولیت در مرکز رشد واحدهای فناور و از دکتر فرج‌اللهی برای خدماتش در این مرکز، تقدیر کرد.
اهداء حکم انتصاب دکتر اسماعیل‌زاده به سمت سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه و اهداء لوح تقدیر از خدمات دکتر فرج‌اللهی توسط ریاست دانشگاه و عکس یادگاری، پایان‌بخش این مراسم بود.

 
 


نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-112.14457.70045.fa.html
برگشت به اصل مطلب