روابط عمومی دانشگاه- آخرین اخبار
تمدید مهلت شرکت در مسابقه ایده های برتر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ | 
تمدید مهلت شرکت در مسابقه ایده های برتر
 
 
 
آخرین مهلت ارسال ایده های برتر به مرکز رشد دانشگاه علم وصنعت ایران، تا پایان فرودین ماه 98 تمدید شد.
مرکز رشد دانشگاه و سازمان فضایی ایران  با شعار«ایده هایی فضایی را زمینی کن»، مسابقه ایده های برتر را برگزار خواهد کرد و بر اساس فراخوان مسابقه، شرکت کنندگان و علاقه مندان تا 31 فرودین ماه 98 فرصت خواهند داشت تا ایده های خود را به دبیرخانه این مسابقات ارسال نمایند.
بر اساس اعلام دبیرخانه این مسابقه، علاقه مندان چنانچه ایده هایی در حوزه هایی از قبیل: "کشاورزی" ، "محیط زیست، دریا و هواشناسی"، "مدیریت بلایای طبیعی"، "خدمات شهری"،"سلامتی و پزشکی"، "صنعت، معدن، نفت و گاز"، "حمل و نقل و ترانزیت"، "کالاهای مصرفی" و " امنیت عمومی" دارند، می توانند آن را به آدرس پست الکترونیکی iust.ac.irNewideas  ارسال نمایند.
سه جایزه نقدی 3 میلیون تومانی برای سه ایده برتر و حمایت سازمان فضایی از دو ایده برتر قابل تجاری سازی هر یک تا سقف 20 میلیون تومان از جمله جوایز مسابقه ایده های برتر خواهد بود.
ضمنا صندوق سرمایه گذاری پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران حامی مسابقات مذکور خواهد بود و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ارسال ایده ها می توانند به تارنمای مرکز رشد به آدرس inc.iust.ac.ir مراجعه نمایند.

 http://Sapp.ir/iust_iran
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-112.14457.56025.fa.html
برگشت به اصل مطلب