بسیج اساتید- اخبار و تحلیل‌ها
عزاداری دانشگاهیان علم و صنعت ایران در رثای سردار شهید قاسم سلیمانی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/10/15 | 
حرکت دسته عزاداری دانشگاهیان علم و صنعت ایران در رثای سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی امروز شنبه 14 دی ماه با شکوه خاصی انجام شد.
صدها تن از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور در این دسته عزاداری و سر دادن شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل مسیر حرکت خود را از برابر مسجد الشهدای دانشگاه علم و صنعت ایران آغاز کرده و در نهایت در برابر مقبره الشهدای دانشگاه به سینه زنی به یاد امام حسین(ع) پرداختند.
در جریان این مراسم دکتر ارجمندی سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، طی سخنانی کوتاه به بیان خاطراتی از سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و برنامه ریزی برای حضور ایشان در دانشگاه علم و صنعت ایران و سخنرانی پرداخت که با شهادت جانگداز این سردار رشید اسلام میسر نشد.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی نژاد، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت ایران شهید سپهبد قاسم سلیمانی را شهید حق و حقیقت و پاسدار صلح توصیف کرد که در برابر گرگ ها و کفتارها ایستادگی کرد. وی اظهار امیدواری کرد که ملت ایران مدیون خون شهدا باقی نمانند.
قرائت بیانیه پایانی و به آتش کشیدن پرچم امریکا پایان بخش این مراسم بود. در بخشی از بیانیه مذکور که توسط بسیج اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران تهیه شده، آمده است:
شقاوتمندان عصر و شیاطین دوران بدانند، که به خیال خام خود با شهادت حاج قاسم عزیز، رخن‍ه ای در مسیر فتوحات اهل حق ایجاد کرده اند؛ در انتظار باشید که سخت در کمین شما هستیم و دیری نپایدکه اثری از شما در منطقه نخواهد ماند و فرزندان و دست پروردگان حاج قاسم در پی موسی زمان، امام خامنه ای، نیل منطقه را محل دفن همه فرعونیان زمان کنند.
بسیج اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران ضمن عرض تبریک و تسلیت به محضر امام عصر حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، نائب بر حق او حضرت ایت الله خامنه ای (مد)، ملت شریف ایران و آحاد جبهه مقاومت انقلاب اسلامی بر انتقام سخت و مسببان این اقدام وحشیانه و وقیحانه تاکید کرده و همگان را به پیروی از راه آن شهید مخلص فرا می خواند.
نشانی مطلب در وبگاه بسیج اساتید:
http://idea.iust.ac.ir/find-82.12035.58804.fa.html
برگشت به اصل مطلب