دفتر کانون بازنشستگان- صندوق بازنشستگی کشوری
آغاز ارائه تسهیلات تقسیطی و تخفیفی دندانپزشکی به بازنشستگان کشوری

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/12/20 | 
آغاز ارائه تسهیلات تقسیطی و تخفیفی دندانپزشکی به بازنشستگان کشوری
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ارائه تسهیلات تقسیطی و تخفیفی دندانپزشکی به بازنشستگان کشوری در ۱۰ استان خبر داد.

محمود مرتضایی فرد گفت: این طرح که با مشارکت شرکت بیمه ملت به‌ عنوان بسته دهم طرح یاری اجرا می‌شود، شامل بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل آنان که تحت پوشش بیمه تکمیلی باشند همچنین وظیفه‌بگیران تک ‌ورثه همسر (در مرحله نخست) تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان خواهد بود.

به گفته وی، اعتبار تعیین شده برای این طرح که شامل تمام خدمات دندانپزشکی است، تا سقف ۳ میلیون تومان برای هر دفتر کل و افراد تبعی آن درنظر گرفته شده است که طی ۱۱ قسط از حقوق بیمه شده کسر می‌شود.

مرتضایی فرد با اشاره به اینکه این طرح طی ۳ مرحله در سراسر کشور اجرا می‌شود افزود: فاز اول این طرح در ۱۰ استان شامل خراسان شمالی، ایلام، قم، خراسان جنوبی، بوشهر، زنجان، قزوین، لرستان، یزد و مرکزی اجرایی شده و مابقی استان‌ها نیز پس از عملیاتی شدن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه مشمولان این طرح می‌توانند با مراجعه به یکی از مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه ملت، از خدمات دندانپزشکی با تخفیف مناسب به صورت اعتباری استفاده کنند گفت: لیست مراکز درمانی طرف قرارداد در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir و سایت شرکت بیمه ملت به نشانی dbm.melat.ir قرار داده شده است.

لازم به یادآوری است که بازنشستگان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی sabasrm.ir (طرح یاری) مراجعه کنند یا با مرکز ارتباط با ذینفعان صبا به شماره ۲۵۰۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

نشانی مطلب در وبگاه دفتر کانون بازنشستگان:
http://idea.iust.ac.ir/find-142.18690.62990.fa.html
برگشت به اصل مطلب