روابط عمومی دانشگاه- آخرین اخبار
در دانشگاه علم و صنعت ایران، نشست تخصصی مدیران منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و پژوهشی وزارت عتف برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/12/10 | 
در دانشگاه علم و صنعت ایران، نشست تخصصی مدیران منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و پژوهشی وزارت عتف برگزار شد
 

سومین نشست تخصصی مدیران منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، روز چهارشنبه ۱۰ اسفندماه ۱۴۰۱ به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران و در محل سالن جلسات مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دانشگاه برگزار شد.
در این نشست،
 مدیران منابع انسانی و پشتیبانی خارج از استان تهران به صورت مجازی و در بستر سامانه ادوبی کانکت حضور داشتند.

 

موضوع این نشست که با حضور دکتر افکانه (مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت عتف)، دکتر راحمی (مدیر کل طرح و برنامه وزارت عتف)، دکتر میرزامحمدی (معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه) و دکتر محمدی (مدیر کل امور اداری دانشگاه) برگزار شد، «مروری بر موضوعات و فرآیندهای ساختار سازمانی در حوزه آموزش عالی» بود.
 

در این نشست ابتدا دکتر میرزامحمدی  و دکتر محمدی به طرح رویکردهای منابع انسانی دانشگاه علم و صنعت ایران پرداختند. سپس دکتر افکانه مسایل موجود در منابع انسانی را تشریح کرد و مدیر کل طرح و برنامه وزارت عتف و معاون تشکیلات و طبقه‌بندی مشاغل وزارت عتف، به مرور موضوعات و فرآیندهای ساختار سازمانی در حوزه آموزش عالی کشور پرداختند.
 

 
 

گفتنی است دو نشست تخصصی قبل، با موضوعات «تدوین سند برنامه‌ریزی نیروی انسانی» و «بازنشستگی»، آذر و بهمن سال جاری و در محل وزارت عتف و سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده بود.

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://www.iust.ac.ir/find-112.14457.71298.fa.html
برگشت به اصل مطلب