[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معرفی کلی دانشکده::
معرفی افراد::
امورآموزش::
امور پژوهش::
فضاهای تحقیقاتی::
اخبار::
آیین نامه ها و فرمها::
تسهیلات پایگاه::
تور مجازی ::
::
مجله بین المللی مهندسی معماری

AWT IMAGE

..
لینک سایت آزمایشگاه ها
..
انجمن علمی معماری و شهرسازی
..
نشریه معماری و شهرسازی ایران

..
وب سایت قطب علمی
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
سایت دانشکده معماری را چگونه ارزیابی می کنید:
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: بایگانی بخش اخبارعلمی : ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 571 | تعداد کل بازدید های مطالب: 1,165,525 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ -

سومین مسابقه نمایش پوستر (پوستر شو) کارآموزی دانشجویان طراحی صنعتی

در راستای برنامه های گروه طراحی صنعتی به مناسبت هفته پژوهش، سومین مسابقه نمایش پوستر کارآموزی ( پوستر شو ) با هدف آشنا نمودن دانشجویان با محیط های حرفه ای کاری و ارتقاء دانش طراحی در صنایع مختلف تولیدی برگزار می گردد.   

img_yw_news
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ -

انتصاب مدیر گروه شهرسازی

 با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر سید مجید مفیدی شمیرانی به سمت «مدیر گروه شهرسازی» منصوب شد.

img_yw_news
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ -

اطلاعیه آموزشی مربوط به کلیه دانشجویان مقطع ارشد

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع ارشد می رساند، با توجه به رویه جدید ابلاغی توسط آموزش دانشگاه و نظام پیش بینی شده در سیستم گلستان لازم است همزمان با در خواست برگزاری جلسه دفاعیه اطلاعات ذیل در سامانه گلستان بارگذاری گردد. ادامه

img_yw_news
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ -

تکمیل پرسشنامه توسط دانشجویان سال اول و سال آخر کارشناسی معماری

به اطلاع میرساند، خانم فاطمه احمدی دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه آزاد واحد همدان، جهت فرآیند تکمیل رساله نیاز به پر کردن پرسشنامه توسط دانشجویان سال اول و سال آخر کارشناسی معماری می باشد. لطفا جهت تکمیل پرسشنامه کلیک نمایید.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ -

کتابی در باب حکمت اسلامی در معماری و شهرسازی

چاپ نخست کتاب «حکمت اسلامی در خلق آثار هنری معماری و شهرسازی» نوشته عبدالحمید نقره­‌کار (مدیر قطب علمی معماری اسلامی) منتشر شد. ادامه 

img_yw_news
شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ -

 انتصاب مهندس عبدالحمید نقره‌کار به عنوان مشاور فرهنگی و اجتماعی رییس دانشگاه

 با حکم دکتر منصور انبیاء، مهندس عبدالحمید نقره‌کار به عنوان «مشاور فرهنگی و اجتماعی رییس دانشگاه» منصوب شد. دانشکده معماری و شهرسازی ضمن تبریک به مهندس نقره‌کار، توفیقات روزافزون وی را آرزو دارد.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ -

تسلیت به جناب آقای دکتر نورالدین

جناب آقای دکتر نورالدین با نهایت تاسف درگذشت برادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم،رحمت واسعه و غفران الهی و برای شما و سایر بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندیم.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ -

اطلاعیه آموزشی مربوط به کلیه دانشجویان ورودی ۹۸

به اطلاع کلیه دانشجویان ورودی ۹۸ می رساند چنانچه تا پایان آبان ماه ۱۴۰۰ از پایان نامه خود دفاع نمایند مشمول ارائه محصولات نخواهند شد، اما در صورتیکه دفاع آنها به تارخ بعد موکول شود بر اساس توضیح ذیل مشمول ارائه محصولات خواهند بود. ادامه

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ -

افتخارآفرینی تیمهای دانشجویی دانشکده معماری و شهرسازی در مسابقه بین المللی The Oasis Culture Center

 دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران با افتخار اعلام می‌ دارد:‌ پنج تیم از دانشجویان دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران شامل ۳ تیم کارشناسی ارشد مربوط به کارگاه طراحی ۳ کارشناسی ارشد گرایش پایداری و ۲ تیم دانشجویان کارشناسی مربوط به طرح نهایی دوره کارشناسی که در مسابقه بین المللی The Oasis Culture center شرکت کرده بودند، موفق به افتخارآفرینی در این مسابقات شدند.ادامه

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ -

تسلیت به جناب آقای دکتر حسینی

جناب آقای دکتر حسینی با نهایت تاسف درگذشت برادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم،رحمت واسعه و غفران الهی و برای شما و سایر بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندیم.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ -

تسلیت به جناب آقای مهندس امتعلی

جناب آقای مهندس امتعلی با نهایت تاسف درگذشت برادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم،رحمت واسعه و غفران الهی و برای شما و سایر بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندیم.

img_yw_news
جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ -

جلسه پایان دوره در مقطع پسا دکتری شهرسازی در دانشگاه علم و صنعت ایران ، مورخ ۴ آبانماه ۱۴۰۰

جلسه پایان دوره در مقطع پسا دکتری شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران توسط (پژوهشگر پسادکتری: جناب آقای دکتر زیاری  -  استاد میزبان: جناب آقای دکتر بهزادفر) بصورت مجازی و حضوری در تاریخ ۴ آبانماه ۱۴۰۰ راس ساعت ۱۱:۰۰ صبح برگزار خواهد گشت. پوستر

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ -

برگزاری جلسه همفکری در حوزه پژوهشی دانشکده معماری و شهرسازی

جلسه همفکری در حوزه پژوهشی در تاریخ ۱۹/۷/۱۴۰۰ از ساعت ۱۵-۱۳ با حضور معاون محترم پژوهشی و کارشناس پژوهشی دانشکده، استادیاران محترم دانشکده معماری و شهرسازی برگزار گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ -

‌نخستین نشست هم‌‌اندیشی اعضای برگزیده و منتخبین گالری معماران جوان

‌نخستین نشست هم‌‌اندیشی اعضای برگزیده و منتخبین گالری معماران جوان با حضور کمیته‌های علمی و ارزیابی فستیوال ملی معماران و کارفرمایان در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.پوستر

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ -

برنامه حضور کارکنان دانشکده معماری وشهرسازی

به اطلاع میرساند،جهت مشاهده برنامه حضور کارکنان دانشکده معماری و شهرسازی از تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷لغایت ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ کلیک نمائید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ -

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی دانشکده

احتراما به اطلاع می رساند، با توجه به ممنوعیت تردد دانشجویان در دانشگاه انتخاب واحد و حذف اخذ نیمسال اول ۱۴۰۰،اسامی دانشجویان رابط معماری و طراحی صنعتی به شرح ذیل جهت هماهنگی لازم اعلام می گردد:

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ -

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد

احتراما به اطلاع می رساند، تمامی مراحل بارگذاری پروپوزال و درخواست دفاع از پایان نامه در پیشخوان خدمت سایت گلستان انجام می‌شود و انجام مراحل فوق به صورت حضوری میسر نیست. 

img_yw_news
شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ -

تسلیت به خانم حسینی نژادیان

هوالحی لا‌یموت همکارگرامی  سرکار خانم حسینی نژادیان درگذشت تاسف بار  بانوی مومنه مادر گرامیتان  را خدمت شما و همه بازماندگان محترم تسلیت و تعزیت عرض مینمایم.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ -

اطلاعیه موسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC)

احتراما به اطلاع میرساند،موسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC) ، دسترسی به کتابهای الکترونیکی، مقالات علمی فارسی،انگلیسی و عربی و نیز مقالات  نشریات و کنفرانس ها را در پایگاه های اطلاعات علمی خود تا پایان شهریور ۱۴۰۰ رایگان کرده است . ادامه

img_yw_news
دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰ -

تبریک

«به اطلاع می‌رساند که سرکار خانم یاسمن آقاباقری، دانشجوی محترم مقطع کارشناسی مهندسی معماری، موفق به کسب رتبه‌ی نخست در رشته‌ی تکنولوژی معماری در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ شده‌اند. این موفقیت را به ایشان تبریک گفته و برای ایشان، آرزوی توفیقات روزافزون در کسب مدارج علمی بالاتر و افتخارآفرینی برای خود و دانشکده، داریم.»

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ -

چاپ منتخب پایان نامه ها در پنجاه سالگی گروه معماری ، دانشکده معماری و شهرسازی (مشق های معمارانه)

با کمال مسرت به اطلاع می رساند،پس از تلاشهای بسیار و برگزاری مراسمهای مربوط به ۵۰ سالگی فعالیتهای دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ، اولین خروجی مربوط به پایان نامه های منتخب ۵۰ سال فعالیت گروه معماری(مشق های معمارانه )به چاپ رسید . جهت مشاهده کلیک نمایید.

img_yw_news
شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ -

فراخوان شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه

احتراما ، به اطلاع میرساند ، جهت مشاهده فراخوان شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه برای حمایت از پایان نامه ها ی تحصیلات تکمیلی کلیک نمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ -

تسلیت به جناب آقای مهندس نقره کار

جناب آقای مهندس نقره کار ، درگذشت همسر گرامیتان را به شما و بستگان معزز آن مرحومه تسلیت عرض نموده برای ایشان علو درجات و رضوان و غفران الهی و برای جنابعالی و دیگر بازماندگان صبر و سلامتی از درگاه احدیت خواهانیم .

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ -

برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی علم و زن

سرکار خانم دکتر مهشید قربانیان، استادیار گروه هنرهای کاربردی (معماری منظر) و سرکار خانم دکتر فاطمه مهدی‌زاده سراج استاد گروه مرمت در گروه هنر و معماری به عنوان برگزیده چهارمین دوره این جشنواره ملی معرفی شدند.  آلبوم تصاویر  

img_yw_news
شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰ -

جلسه پایان دوره در مقطع پسا دکتری

جلسه پایان دوره در مقطع پسا دکتری معماری دانشگاه علم و صنعت ایران توسط (پژوهشگر پسادکتری: جناب آقای دکتر محمد بهزادپور  _  استاد میزبان: جناب آقای دکتر مهدی خاک‌زند) در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح برگزار خواهد گشت.پوستر  

صفحه 1 از 23    
اولین
قبلی
1
...