[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
دسترسی به تمام مطالب::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
:: بایگانی بخش اخبار دانشکده: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 289 | تعداد کل بازدید های مطالب: 458,569 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ -

قابل توجه دانشجویان دکترای متقاضی شرکت در کارگاه آموزشی مهارت نوشتاری به زبان انگلیسی

بدینوسیله نکات مهم در رابطه با شرکت در کلاس زبان، بدین شرح اعلام میشود: - همراه داشتن جزوه پیوست - حضور بموقع در کارگاه - همراه داشتن یک نسخه از مقالات ISI  

img_yw_news
یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ -

انتصاب معاون پژوهشی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

طی حکم جناب آقای دکتر ذاکری ریاست محترم دانشگاه, آقای دکتر سید محمدعلی بوترابی استاد گروه متالورژی صنعتی, بعنوان معاون پژوهشی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی منصوب شدند. اساتید و کارکنان این دانشکده، انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ -

قابل توجه دانشجویان دکتری از ترم 4 به بعد

 به اطلاع می رساند کلیه دانشجویان دکتری (از نیمسال 4 به بعد) لازم است از نیمسال جاری فرم گزارش عملکرد خود را حداکثر تا پایان بهمن ماه جاری تکمیل و به تحصیلات تکمیلی تحویل دهند. بدیهی است عدم تکمیل فرم مربوطه به منزله عدم مراجعه و عدم ثبت نام می باشد. تکمیل این فرم در شروع هر نیمسال الزامی است.                                                  

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ -

تقدیر از برگزیدگان پژوهش و فناوری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

در مراسم روز پژوهش که در مجتمع امام خمینی دانشگاه برگزار گردید ضمن تقدیر از برگزیدگان پژوهش و فناوری دانشگاه و کارشناسان برتر حوزه پژوهش، آقایان دکتر علیرضا ایوانی "نفر اول امتیاز کل در دانشکده مهندسی مواد و متالورژی" ......

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ -

برگزاری دو کارگاه به مناسبت هفته پژوهش

مرکز اسناد علمی و اطلاع رسانی به مناسب هفته پژوهش دو کارگاه به شرح ذیل برگزار مینماید: کارگاه نگاشت علم (چگونه مهمترین و معتبرترین مقالات، ژورنالها، کشورها و پژوهشگران یک حوزه پژوهشی را شناسایی کنیم) تاریخ یکشنبه 97/9/25 ساعت 9 الی 12 مجتمع امام خمینی .......

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ -

اطلاعیه کتابخانه دانشکده

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی مقطع کارشناسی ارشد میرساند از تاریخ 97/9/15 هیچ سمیناری به کتابخانه دانشکده مواد ارسال نگردد. فقط CD سمینار در سیستم آپلود گردد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ -

قابل توجه کلیه دانشجویان کارشناسی ورودی 95

 به اطلاع دانشجویان کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی ورودی 1395 می رساند که بر اساس برنامه درسی مصوب وزارت علوم و تحقیقات و فناوری مقرر گردیده است که دانشجویان ورودی 1395 به بعد با دو گرایش "مهندسی مواد" و "مهندسی متالورژی"فارغ التحصیل گردند.                                                    

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ -

انتصاب ریاست پزوهشگاه مواد و انرژی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، آقای دکتر علیرضا خاوندی را به سمت «رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی» منصوب کرد. . اساتید و کارکنان این دانشکده ضمن تبریک برای ایشان آرزوی موفقیت دارند

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ -

انتصاب رئیس دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

با حکم آقای دکتر ذاکری (رییس دانشگاه)، آقای دکتر رحیم نقی زاده به مدت دو سال به سمت «رییس دانشکده مهندسی مواد و متالورژی» منصوب شد.اساتید و کارکنان دانشکده ضمن تشکر از زحمات آقای دکتر خاوندی، انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای خانم مهندس رقیه نیکبخت به راهنمایی آقایان دکتر سیدین و زنده یاد دکتر خیراندیش با موضوع "مطالعه تجربی و شبیه سازی میدان فازی سینتیک تشکیل ترکیبات بین فلزی Ni-Ti در پوشش ایجاد شده به روش پاشش سرد" در تاریخ یکشنبه 97/8/13 ساعت 9 در کلاس 277 برگزار میشود. از علاقمندان دعوت میگردد در این جلسه حضور بهم رسانند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ -

دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ناپیوسته 1397

برای دریافت دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ناپیوسته 1397 اینجا را کلیک کنید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ -

قابل توجه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 97 دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

ضمن تبریک به مناسبت قبولی در مقطع کارشناسی ارشد این دانشکده، به اطلاع میرساند ثبت نام دانشجویان ارشد ورودی 97 مطابق جدول پیوست میباشد. نمونه فرم مدرک کارشناسی و معدل برای کسانیکه قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی نمیباشند. فرم مشخصات برگ تقاضانامه آموزش رایگان کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل تقویم آموزشی کارشناسی ارشد تعهدنامه ارائه اصل مدرک کارشناسی / کارشناسی ارشد

img_yw_news
سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ -

قابل توجه کارآموزان ترم تابستان

بدینوسیله فایل نمونه گزارش کارآموزی تابستان 97 ارائه میگردد. بدیهی است تحویل گزارش نهایی کارآموزی تا 15 مهرماه جاری بوده و پس از تأیید گزارشها و نامه ها، گزارش کارآموزی از طریق دفتر ارتباط با صنعت دانشکده به استاد منتقل میگردد و پس از تأیید اولیه توسط این دفتر، نمره کارآموزی به آموزش دانشکده ارائه میشود.  

img_yw_news
سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای آقای مهندس کیانوش طاهرخانی به راهنمایی آقای دکتر سلطانیه با موضوع "ارزیابی سینتیکی و خواص سطحی پوشش نیتریدی ایجاد شده به روش نیتروژن دهی پلاسمایی با توری فعال روی آلومینیوم" در تاریخ یکشنبه 97/6/18 ساعت 14 در سالن کنفرانس اساتید دانشکده برگزار میشود. از علاقمندان دعوت میگردد در این جلسه حضور بهم رسانند.

img_yw_news
دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ -

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ورودی 95

لازم است که دانشجویان فوق مطابق برنامه ترم بندی و جدول دروس زمینه تخصصی خود نسبت به اخذ واحد اقدام نمایند. بدیهی است که در صورت اخذ درس از سایر زمینه های تخصصی درس فوق به عنوان مازاد محسوب شده و قابل پذیرش نخواهد بود. ادامه

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ -

ارتقاء آقای دکتر نقی زاده

آقای دکتر رحیم نقی زاده در هیآت ممیزه مورخ ۹۷/۵/۱ از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند. اساتید و کارکنان این دانشکده ارتقاء ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ -

قابل توجه کلیه داوطلبان مصاحبه دکتری

  به اطلاع کلیه داوطلبان مصاحبه دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی می رساند جلسه مصاحبه روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 29/3/97 لغایت 30/3/97 مطابق جدول زمان بندی پیوست برگزار می گردد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ -

انتصاب مدیر کل دفتر برنامه، بودجه و تشکیلات وزارت علوم

با حکم جناب آقای دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جناب آقای دکتر سعید رستگاری به سمت مدیر کل دفتر برنامه، بودجه و تشکیلات وزارت علوم منصوب شدند. اساتید و کارکنان این دانشکده انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ -

ابقاء مدیر امور پژوهش دانشگاه

با حکم جناب آقای دکتر ذاکری سرپرست محترم دانشگاه، جناب آقای دکتر منصور سلطانیه به مدت 2 سال در سمت مدیر امور پژوهش دانشگاه ابقاء شدند. اساتید و کارکنان دانشکده مواد به ایشان تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ -

انا لله و انا الیه راجعون

در کمال تاسف و تاثر درگذشت جناب آقای دکتر شهرام خیراندیش، عضو محترم هیات علمی دانشکده مهندسی مواد ومتالورژی را تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران الهی و برای خانواده ایشان صبر جمیل مسئلت داریم.

img_yw_news
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ -

انتصاب مدیر گروه تولید و فرآوری مواد فلزی

طی حکم جناب آقای دکتر ذاکری سرپرست محترم دانشگاه، آقای دکتر محمدرضا ابوطالبی بعنوان مدیر گروه تولید و فرآوری مواد فلزی منصوب شدند. اساتید و کارکنان دانشکده مواد انتصاب ایشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

img_yw_news
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ -

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون دکتری مهندسی مواد و متالورژی 97

  ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون مصاحبه دکتری به اطلاع  می رساند که مصاحبه داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دوره های روزانه، نوبت دوم و پردیس در بازه زمانی 29/3/97 و 30/3/97 در محل دانشکده انجام خواهد شد. ادامه مطلب

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

طرح دوره کارشناسی ارشد مشترک دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه انسام فرانسه

 دانشجویان متقاضی پس از تکمیل پرونده علمی و  گذراندن  دروس تئوری سال اول در دانشگاه علم و صنعت، به مدت یکسال به فرانسه اعزام می شوند. ادامه مطلب                                              

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای آقای مهندس مسعود محمدی رهورد به راهنمایی آقایان دکتر تمیزی فر و دکتر بوترابی در تاریخ دوشنبه 24 اردیبهشت ماه جاری ساعت 13:30 در سالن کنفرانس اساتید دانشکده برگزار میشود. از علاقمندان دعوت میگردد در این جلسه حضور بهم رسانند.

img_yw_news
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

دفاعیه دکترا

جلسه دفاعیه دکترای آقای مهندس سید امیر ارسلان شمس به راهنمایی آقای دکتر شمس الدین میردامادی در تاریخ سه شنبه 18 اردیبهشت ماه جاری ساعت 10:30 در سالن کنفرانس اساتید دانشکده برگزار میشود. از علاقمندان دعوت میگردد در این جلسه حضور بهم رسانند.

صفحه 1 از 11    
اولین
قبلی
1
...
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 54 queries by YEKTAWEB 3858