[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز مشاوره::
مشاوران::
دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه::
آرشیو اخبار مرکز مشاوره::
بروشورهای علمی::
بخش ویژه اساتید::
تسهیلات::
ارتباط با ما::
::
اساسنامه کانون همیاران
..
مدیریت های حوزه دانشجویی

امور دانشجویان

امور خوابگاه ها

اداره رفاه و خدمات دانشجویی

اداره بهداشت و درمان
کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه  

..
نظرسنجی مرکز مشاوره

AWT IMAGE

..
کتاب مهارتهای زندگی
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت اعلام نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: بایگانی بخش آرشیو اخبار مرکز مشاوره: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 724 | تعداد کل بازدید های مطالب: 2,219,211 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ -

اردوی تفریحی-مشاوره ای فرهنگسرای اشراق

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴، اردوی تفریحی-مشاوره ای بازدید از جشنواره صد دانه یاقوت (ویژه دختران) را برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ -

گزارش ایستگاه سلامت روان در دانشگاه

همزمان با فرارسیدن هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی، مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت ایران، اقدام به برپایی ایستگاه سلامت روان با محوریت افزایش آگاهی و بینش در مورد مصرف انواع دخانیات و آسیب های آن در تاریخ های ۱۴۰۲/۸/۲۸و ۱۴۰۲/۸/۳۰در محوطه دانشکده های مهندسی مواد و متالورژی، مهندسی معماری و شهرسازی، مکانیک و عمران در فضایی صمیمی نمود.  

img_yw_news
شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ -

کارگاه مدیریت خشم ویژه کارکنان

مرکز مشاوره و سبک زندگی جلسه سوم کارگاه آموزشی مدیریت خشم را ویژه کارکنان برگزار می کند. این کارگاه شنبه ۴ آذرماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار می گردد.  

img_yw_news
شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ -

مسابقه دقیقترین برداشت، کاملترین توصیف

مرکز مشاوره و سبک زندگی مسابقه دقیقترین برداشت، کاملترین توصیف را در ایستگاه آگاهی و سلامت برگزار می کند. شرکت کنندگان از بین کاریکاتورها، به انتخاب خود یک عکس را برگزیده و توصیف خود را یادداشت نمایید. به برترین جمله برای هر تصویر جایزه تعلق می گیرد.   

img_yw_news
شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ -

انتشار هفتاد و هشتمین نشریه پیام آشنا دانشجو

هفتاد و هشتمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد. در این شماره می خوانید: نحوه برقراری ارتباط با هم اتاقی، سخنی با دانشجویان نوورود، سخنی با والدین، دانشگاه دوری از خانواده و...  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ -

برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت

مرکزمشاوره وسبک زندگی به مناسبت هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی، اقدام به برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت می نماید. -گفتگوی صمیمانه با دانشجویان -آگاه سازی در زمینه مصرف دخانیات -راهکارهای درمانی  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ -

جلسه دوم کارگاه آموزشی ویژه کارکنان

مرکز مشاوره و سبک زندگی، جلسه دوم کارگاه مهارتهای ارتباط موثر کلامی و غیرکلامی و مدیریت خشم در محیط کار ویژه کارکنان را برگزار می نماید. این کارگاه توسط دکتر داوود نودهی عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات علوم شناختی و رفتاری تدریس می گردد.  

img_yw_news
شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ -

کانال های مجازی مرکز مشاوره و سبک زندگی

به اطلاع کلیه دانشگاهیان محترم می رساند، مرکز مشاوره و سبک زندگی اقدام به راه اندازی کانال اولیاء و کانال اطلاع رسانی برنامه ها و کارگاه های مرکز مشاوره و سبک زندگی در ایتا نموده است. لازم به ذکر است در کانال اولیاء مطالب علمی و متنوع روان شناختی و مطالب علمی در حوزه خانواده و فرزندان اطلاع رسانی می شود.   

img_yw_news
شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ -

گزارش اردوی خوابگاه خواهران

مرکز مشاوره و سبک زندگی اردوی بوستان بانوان حدیدچی را پنجشنبه ۴۰۲/۸/۱۸ از ساعت ۸ الی ۱۴ ویژه دانشجویان ساکن خوابگاه خواهران به صورت رایگان برگزار نمود.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ -

کارگاه آموزشی ویژه کارکنان

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری دفتر برنامه و بودجه، کارگاه مهارتهای ارتباط موثر کلامی و غیرکلامی و مدیریت خشم در محیط کار ویژه کارکنان را برگزار می نماید. این کارگاه توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر نوید جانباز تدریس می گردد.   

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ -

مسابقه کتابخوانی

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت هفته کتاب، مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان را برگزار می کند. کتاب «دخترانه های درگوشی» ویژه دختران و کتاب «تندتر از عقربه ها حرکت کن» ویژه پسران می باشد. این مسابقه همراه با جوایز ارزنده برای هر کتاب، نفر اول ۱۰۰۰۰۰۰ تومان نفر دوم و سوم ۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ -

اولین رویداد اجتماعی راه نو

معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه شهید بهشتی با حمایت ستاد مبارزه با موادمخدر، اولین رویداد نوآوری اجتماعی راه نو را برگزار می نمایند. این رویداد همراه با جوایز ارزنده و حمایت ایده های برتر از طریق معرفی ایده های برتر به دستگاه های مسئول می باشد.   

img_yw_news
سه شنبه ۹ آبان ۱۴۰۲ -

کارگاه آموزشی مهارت های پیش از ازدواج

مرکز مشاوره و سبک زندگی کارگاه آموزشی مهارت های پیش از ازدواج را به صورت رایگان برگزار می کند. این کارگاه دوشنبه ها ۲۹ آبان ماه الی ۲۷ آذرماه در سالن شهیدصرفی دانشکده معماری برگزار می گردد. ساعت ۱۳ الی ۱۴ ویژه دختران و ۱۴:۱۵ الی ۱۵:۱۵ ویژه پسران می باشد.  

img_yw_news
سه شنبه ۹ آبان ۱۴۰۲ -

اردوی بوستان بانوان حدیدچی

مرکز مشاوره و سبک زندگی اردوی بوستان بانوان حدیدچی را پنجشنبه ۴۰۲/۸/۱۸ از ساعت ۸ الی ۱۴ ویژه دانشجویان ساکن خوابگاه خواهران به صورت رایگان برگزار می نماید. علاقمندان برای ثبت نام، نام و نام خانوادگی به همراه شماره دانشجویی خود را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۷۷۱۱۸ ارسال نمایند.  

img_yw_news
سه شنبه ۲ آبان ۱۴۰۲ -

پویش سراسری اهدای کتاب های درسی

دانشجوی نوورود عزیز ؛ میتونی با مشارکت در پویش «هم کتاب» کتابای درسی و کمک درسیت رو به دانش آموزای نیازمند اهدا کنی. تا ۲۵ آبان ماه وقت داری که کتابا رو به مرکز مشاوره دانشگاه واقع در طبقه سوم ساختمان ۱۵ خرداد سرکار خانم نیک پور تحویل بدی. (منتظرت هستیم).  

img_yw_news
دوشنبه ۱ آبان ۱۴۰۲ -

کارگاه آموزشی سلامت و سبک زندگی دانشجویی

همزمان با آغاز سال تحصیلی و حضور دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه، دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی وزارت علوم با همکاری دانشگاه ملایر، کارگاه آموزشی با عنوان سلامت و سبک زندگی دانشجویی را در تاریخ ۴۰۲/۸/۲ از ساعت ۸ الی ۱۲ به صورت مجازی برگزار می نماید.  

img_yw_news
دوشنبه ۱ آبان ۱۴۰۲ -

گزارش دومین روز همایش اولیای دانشجویان

دومین روز از سی و پنجمین همایش اولیای دانشجویان نوورود، روز دوشنبه ۲۴ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور والدین دانشجویان استانها، اعضای هیئت رئیسه و روسای دانشکده ها، در سالن آمفی تئاتر شهیدبهرامی دانشگاه برگزار شد.  

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۲ -

گزارش نشست صمیمانه با دانشجویان خوابگاه

مرکز مشاوره و سبک زندگی، نشست صمیمانه با دانشجویان خوابگاهی(ویژه خواهران) را به مناسبت هفته بهداشت روان با حضور سرکار خانم دکتر گودرزی(متخصص طب سنتی)و سرکار خانم دکتر شاه حسینی(روانشناس)، مورخ ۲۹ مهرماه در حسینیه خوابگاه خواهران از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار نمود.  

img_yw_news
شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۲ -

نشست صمیمانه با دانشجویان خوابگاهی

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه، نشست صمیمانه با دانشجویان خوابگاهی به مناسبت هفته بهداشت روان با حضور سرکار خانم دکتر گودرزی(متخصص طب سنتی)و سرکار خانم دکتر شاه حسینی(روانشناس)، مورخ ۲۹ مهرماه در حسینیه خوابگاه خواهران از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار می نماید.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲ -

گزارش غرفه مرکز مشاوره در استقبال از دانشجویان

همزمان با استقبال از دانشجویان نوورود کارشناسی به دانشگاه، غرفه مرکز مشاوره در ستاد استقبال فعال بود. کارشناسان مرکز مشاوره و سبک زندگی اقدام به توضیح در مورد کارنامه سلامت روان و معرفی مرکز مشاوره و توزیع بروشور و کتاب در بین دانشجویان و والدین نمودند.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲ -

گزارش اولین روز همایش اولیای دانشجویان

سی و پنجمین همایش اولیای دانشجویان نوورود، روز یکشنبه ۲۳ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور والدین دانشجویان مقیم تهران و روز دوشنبه ۲۴ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور والدین دانشجویان غیربومی در سالن آمفی‌تئاتر شهید بهرامی دانشگاه برگزار شد.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ -

سی و پنجمین همایش اولیا دانشجویان نوورود

سی‌وپنجمین همایش اولیاء دانشجویان کارشناسی ورودی جدید دانشگاه علم و صنعت ایران، با شعار «دانشگاه دوستدار خانواده»، روزهای یکشنبه ۲۳ مهرماه ویژه اولیاء دانشجویان تهرانی و دوشنبه ۲۴ مهرماه ویژه اولیاء دانشجویان خوابگاهی ۱۴۰۲ با حضور ریاست و مسئولان دانشگاه در مجتمع فرهنگی شهید بهرامی از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲ برگزار خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۲ -

معرفی مرکز مشاوره و سبک زندگی

ضمن تبریک و شادباش به دانشجویان ورودی جدید، مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت ایران، خدمات خود را جهت کلیه دانشگاهیان، در حوزه مشاوره و درمان ارائه می‌دهد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۲ -

قابل توجه دانشجویان خوابگاهی و نوورود

ضمن تبریک به دانشجویان نوورود و شادباش شروع سال تحصیلی جدید، به منظور پایش سلامت روان و تکمیل پرونده در سیستم گلستان، ضروری است دانشجویان ورودی جدید و همچنین دانشجویان خوابگاهی در هر سه مقطع (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)، با مراجعه به لینک‌ اعلام شده، نسبت به تکمیل فرم‌های مربوطه اقدام نمایند.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ -

اجرای کارنامه سلامت روان دانشجویان

ضمن تبریک به دانشجویان نوورود و شادباش شروع سال تحصیلی جدید، مطابق با مصوبه دفتر سلامت سازمان امور دانشجویان، هر ساله به منظور پایش سلامت روان و تکمیل پرونده در سیستم گلستان، ضروری است دانشجویان ورودی جدید و همچنین دانشجویان خوابگاهی در هر سه مقطع (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)، با مراجعه به لینک‌ اعلام شده، نسبت به تکمیل فرم‌های مربوطه اقدام نمایند.

صفحه 1 از 29    
اولین
قبلی
1
...
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
Persian site map - English site map - Created in 0.15 seconds with 61 queries by YEKTAWEB 4623