[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز مشاوره::
مشاوران::
دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه::
آرشیو اخبار مرکز مشاوره::
بروشورهای علمی::
بخش ویژه اساتید::
تسهیلات::
ارتباط با ما::
::
اساسنامه کانون همیاران
..
مدیریت های حوزه فرهنگی

معاونت فرهنگی دانشگاه

امور فرهنگی و فوق برنامه

ارتباطات فرهنگی و اجتماعی

گروه طرح و برنامه  

..
نظرسنجی مرکز مشاوره

AWT IMAGE

..
کتاب مهارتهای زندگی
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت اعلام نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: بایگانی بخش آرشیو اخبار مرکز مشاوره: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 679 | تعداد کل بازدید های مطالب: 1,917,248 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ -

کارگاه مهارت های زندگی دانشجویی

مرکز مشاوره و سلامت، کارگاه تخصصی «مهارت‌های زندگی دانشجویی» را سه شنبه ۲۳ اسفند از ساعت ۱۸ الی ۱۹ در خوابگاه خواهران برگزار می کند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ -

آسیب شناسی عادت های رفتاری نامتعارف

مرکز مشاوره و سلامت، سلسله جلسات گروه درمانی با عنوان آسیب شناسی عادت‌های رفتاری نامتعارف را برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ -

کارگاه افسردگی و بهداشت روان

مرکز مشاوره و سلامت، کارگاه تخصصی «افسردگی و بهداشت روان» را شنبه ۲۰ اسفندماه از ساعت ۱۹ الی ۲۱ در حسینیه خوابگاه حکیمیه برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ -

انتشار هفتاد و چهارمین شماره از نشریه پیام آشنا

هفتاد و چهارمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد. در این شماره می خوانید: نوبهار و نوشدن درون آدمی، هنر درست اندیشیدن، هدف گذاری شغلی و...  

img_yw_news
شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ -

گروه درمانی در خوابگاه

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت ایران، سلسله جلسات گروه درمانی را در خوابگاه برادران برگزار می کند:  

img_yw_news
سه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱ -

کارگاه مهارت ارتباط موثر

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی آموزشی مهارت ارتباط موثر را شنبه ۱۳ اسفندماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ در خوابگاه رشید برگزار می‌کند.   

img_yw_news
یکشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۱ -

گزارش سی و چهارمین همایش اولیاء دانشجویان

سی‌وچهارمین همایش اولیاء دانشجویان جدید دانشگاه علم و صنعت ایران، با شعار «دانشگاه دوستدار خانواده»، روز پنجشنبه ۴ اسفندماه ۱۴۰۱ با حضور رئیس و مسئولان دانشگاه در سالن آمفی‌تئاتر شهید بهرامی برگزار شد.  

img_yw_news
یکشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۱ -

برگزاری کارگاه ارتباط موثر

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی آموزشی مهارت ارتباط موثر را سه شنبه ۹ اسفندماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ در خوابگاه باقری برگزار می‌کند.   

img_yw_news
چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ -

همایش والدین دانشجویان نوورود ۱۴۰۱

مرکز مشاوره دانشگاه، همایش والدین دانشجویان نوورود ۱۴۰۱ را پنج شنبه ۴ اسفند از ساعت ۹ الی ۱۱/۳۰ در مجتمع شهید بهرامی برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ -

کارگاه مهارت های زندگی دانشجویی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران کارگاه تخصصی مهارت های زندگی دانشجویی را دوشنبه ۱ اسفند از ساعت ۲۰ الی ۲۱ در خوابگاه خواهران داخل برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ -

انتشار هفتادوسومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو

هفتاد و سومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد. در این شماره می خوانید: چگونه شنونده بهتری باشیم تا دیگران به راحتی حرف خود را بزنند، چگونه صحبت کنیم تا دیگران شنوندگان بهتری برایمان باشند، چی میشه که یه رابطه تا مرز نابودی میره و...  

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۱ -

انتشار هفتاد و دومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو

هفتاد و دومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد. در این شماره می خوانید: اضطراب اجتماعی، بیش فعالی بزرگسالان و... مسابقه همراه با جایزه ( به هشت نفر) از متن نشریه، تا پایان هر ماه فرصت دارید پاسخ سوالات را به شماره پیامک درج شده در نشریه ارسال فرمایید.

img_yw_news
شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱ -

گزارش کارگاه مهارتهای ارتباطی در بین اعضای خانواده

کارگاه مهارتهای ارتباطی دربین اعضای خانواده در روز دوشنبه ۵/۱۰/۱۴۰۱ ویژه اعضا هیات علمی و کارکنان از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در مجتمع شهید بهرامی با تدریس جناب آقای عزت اله فولادی برگزار گردید. در این کارگاه به نقش ازدواج بصورت ویژه پرداخته شد. ازدواج الگوی ارتباطی جدید انسانی است. ازدواج میتواند سبک زندگی جدیدی را فراهم نماید. بنا و تشکیل خانواده براساس ازدواج اتفاق می افتد و کسانی که فکر میکنند با ازدواج می توانند خانواده ها را کنار بگذارند در اشتباه هستند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ -

کارگاه آشنایی با مهارت خودآگاهی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی آشنایی با مهارت خودآگاهی را شنبه ۳ دی ماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ در خوابگاه داخل خواهران سالن تلویزیون برگزار می‌کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱ -

گزارش کارگاه مهارتهای ضروری در زندگی دانشجویی

کارگاه مهارتهای ضروری در زندگی دانشجویی مدیریت برنامه ریزی و مدیریت استرس و شناخت شخصیت در تاریخ ۲۱/۹/۱۴۰۱ روز دوشنبه از ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ در مجتمع شهید بهرامی ویژه دانشجویان نو ورود ۱۴۰۱، با تدریس سرکار خانم دکتر مژگان پور دل برگزار گردید. در این کارگاه به مهارت هدفمندی و برنامه ریزی پرداخته شد. برنامه ریزی یک مهارت است و برای برنامه ریزی الگو لازم است. انتخاب برای برنامه ریزی باید درست انجام شود تا مسیر درست پیموده شود تا دقیقا به جایی که میخواهیم برسیم. هدف مسیر را مشخص میکند و اینکه فعالیت باید منسجم باشد.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱ -

کارگاه بررسی ویژگی های افرادی که مناسب ازدواج نیستند

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران، کارگاه تخصصی «بررسی ویژگی‌های افرادی که مناسب ازدواج نیستند» را دوشنبه ۲۸ آذرماه از ساعت ۱۹ الی ۲۱ در حسینیه خوابگاه حکیمیه برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ -

آشنایی با مهارت های ارتباطی در بین اعضاء خانواده

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری دفتر مشاوره سلامت و سبک زندگی وزارت علوم، کارگاه تخصصی آشنایی با مهارت‌های ارتباطی در بین اعضاء خانواده را برگزار می کند. این کارگاه دوشنبه ۵ دی ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ برگزار می گردد.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ -

کارگاه آشنایی با مهارت خودآگاهی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی آشنایی با مهارت خودآگاهی ؛ با تاکید بر مشاوره پیش از ازدواج را سه شنبه ۲۲ آذرماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ برگزار می‌کند.   

img_yw_news
شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ -

کارگاه آشنایی با مهارت خودآگاهی با تاکید بر مشاوره پیش از ازدواج

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی آشنایی با مهارت خودآگاهی ؛ با تاکید بر مشاوره پیش از ازدواج را شنبه ۱۹ آذرماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ در اتاق نمازخانه خوابگاه شهیدباقری برگزار می‌کند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ -

انتشار هفتادویکمین نشریه پیام آشنا

هفتاد و یکمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد. در این شماره می خوانید: تحصیل در دانشگاه، افسردگی، آمادگی برای امتحانات و ... . خانواده های گرامی اعضای هیئت علمی و کارکنان نیز می توانند در مسابقه نشریه شرکت کنند و از جوایز مسابقه بهره مند گردند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ -

کارگاه آشنایی با مهارت های زندگی دانشجویی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری دفتر مشاوره سلامت و سبک زندگی وزارت علوم، کارگاه تخصصی آشنایی با  مهارت‌های ضروری در زندگی دانشجویی را برگزار می کند. این کارگاه دوشنبه ۲۱ آذرماه اجرا می گردد.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ -

آخرین مهلت تکمیل کارنامه سلامت روان

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه، طرح پایش سلامت روان را اجرا می نماید. با توجه به تاکید سازمان اموردانشجویان وزارت علوم، تکمیل پرسشنامه کارنامه سلامت روان اجباری می باشد. آخرین مهلت تکمیل کارنامه سلامت روان ۳۰ آذرماه می باشد. پس از پایان این مهلت عواقب آموزشی به عهده دانشجو خواهد بود.  

img_yw_news
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ -

گزارش کارگاه آشنایی با مهارتهای ضروری در زندگی دانشجویی

کارگاه تخصصی آشنایی با مهارتهای ضروری در زندگی دانشجویی، ویژه دانشجویان نوورود ۱۴۰۱ مقطع کارشناسی با تدریس جناب آقای دکتر عزت اله فولادی مدرس دانشگاه و مدیر سابق کمیسیون راهبردی تحول بنیادین شورای عالی آموزش و پرورش و عضو کارگروه تحصیلی شغلی وزارت علوم، در روز دوشنبه  مورخ ۲۳ آبان ۱۴۰۱ از ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ در مجتمع شهید بهرامی دانشگاه برگزار گردید.  

img_yw_news
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ -

کارگاه آشنایی با مهارت خودآگاهی

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه تخصصی آشنایی با مهارت خودآگاهی را برگزار می کند. این کارگاه شنبه ۲۸ مردادماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰ در خوابگاه داخل برادران بلوک ۵ اتاق تلویزیون اجرا می گردد.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ -

اردوی یکروزه تهرانگردی

کانون همیاران سلامت روان با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، سری دوم تورهای یک روزه تهرانگردی را برگزار می‌کند. این بار کاخ سعد آباد ...   

صفحه 1 از 28    
اولین
قبلی
1
...
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
Persian site map - English site map - Created in 0.09 seconds with 61 queries by YEKTAWEB 4555