[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
دسترسی به تمام مطالب::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
:: بایگانی بخش همایشها و جشنواره ها: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 76 | تعداد کل بازدید های مطالب: 138,825 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ -

اولین کنفرانس ملی توسعه پایدار در سیستم های مهندسی انرژی، آب ومحیط زیست

نخستین کنفرانس ملی توسعه پایدار در سیستم های مهندسی انرژی، آب ومحیط زیست، 29 , 30 اردیبهشت ماه 1394 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهدشد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ -

برگزاری دومین کنفرانس بین المللی شهرسازی و جریانهای فضایی

دومین کنفرانس بین المللی «شهرسازی و جریان های فضایی؛ پویایی فضا، جابه جایی و ارتباطات» روزهای 26 و 27 مهرماه 1393 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ -

کنفرانس بین المللی شهرسازی و جریانهای فضایی

کنفرانس بین المللی شهرسازی و جریانهای فضایی:"Urbanism & Spatial Mobility: Dynamics of Space ; Mobility and Relationality" با همکاری دپارتمان شهرسازی دانشگاه فرانسوا رابوله فرانسه و دانشکده معماری این دانشگاه در تاریخ 26و27 مهرماه 1393 در محل دانشگاه برگزار می گردد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ -

اول تیرماه 1393، آخرین مهلت ارسال مقالات به چهارمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات اعلام شد

چهارمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات 19 و 20 آذر ماه 1393 به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد و علاقمندان تا اول تیرماه 1393فرصت دارند مقالات خود را به دبیر خانه این کنفرانس ارسال نمایند.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ -

سومین همایش ملی توربین های گاز، به مدت دو روز در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود

سومین همایش ملی توربین های گاز روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه 1393 توسط دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ -

پنجمین کنفرانس ملی کاربرد CFD در صنایع شیمیایی و نفت برگزار می شود

پنجمین کنفرانس ملی کاربرد CFD در صنایع شیمیایی و نفت روز چهار شنبه ،سی و یکم اردیبهشت ماه1393 به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ -

در همایش بین المللی موتور های درون سوز و نفت، پروژه دکتر بوترابی به عنوان پروژه منتخب مشترک صنعت و دانشگاه معرفی شد

در همایش بین المللی موتور های درون سوز و نفت، پروژه دکتر بوترابی به عنوان پروژه منتخب مشترک صنعت و دانشگاه معرفی شد پروژه دکتر بوترابی (عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی) با عنوان«تدوین دانش فنی تولید قطعات ریختگی آلیاژ منیزیم-AZ91 »، در همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت، به عنوان پروژه منتخب مشترک صنعت و دانشگاه معرفی شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ -

پنجمین کنفرانس ملی سوخت و احتراق ایران

پنجمین کنفرانس ملی سوخت و احتراق ایران در 16 و17 بهمن ماه  92، دردانشگاه علم وصنعت ایران برگزار می گردد. مهلت ارسال متن کامل مقالات تا 13 آذر 1392 به آدرس دبیرخانه می باشد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ -

برگزاری کنفرانس دوسالانه بین المللی مکانیک جامدات تجربی

کنفرانس دوسالانه بین المللی مکانیک جامدات تجربی ؛توسط قطب علمی مکانیک جامدات و دینامک تجربی روز بیست و نهم و سی ام بهمن ماه سال1392در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم وصنعت ایران برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

اولین همایش ملی علمی پژوهشی پدافند غیرعامل

در سال نوآوری و شکوفایی ، اولین همایش ملی علمی پژوهشی پدافند غیر عامل از سوی وزارت علوم ،‌تحقیقات و فنآوری و با همکاری کمیته دائمی پدافند غیر عامل کشور در خرداد ماه 1387 برگزار خواهد شد. علاقمندان چکیده مقالات خود را حداکثر تا تاریخ 30/2/87 به دبیرخانه همایش ارسال و نسبت به تکمیل و ارسال فرم ثبت نام اقدام نمایند.(پوستر همایش)

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت

ششمین کنفرانس  بین اللملی مدیریتارسال اصل مقاله 15/4/87اعلام نتایج         30/4/87WWW.IRIMC.COM

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

اولین کنفرانس پتروشیمی ایران

اولین کنفرانس پتروشیمی ایران -تهران -یکم تا دوم  مردادماه 87IPC2008@NPC-RT.IRWWW.NPC-RT.IR

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

پنجمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران

پنجمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران17-16  مهر ماه 87 - دانشگاه صنعتی مالک اشترISCISC2008@MUT.AC.IR HTTP://ISCISC2008.MUT.AC.IR

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

پنجمین کنفرانس بین المللی نگهداری و تعمیرات

پنجمین کنفرانس بین‌المللی نگهداری و تعمیرات طی روزهای ۷ و ۸ آبان ماه سالجاری توسط انجمن نگهداری و تعمیرات ایران در تهران برگزار خواهد شد. وب‌سایت کنفرانس: www.irma.ir/conf5 ، پست الکترونیکی: info@irma.ir

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

نهمین سمینار مهندسی سطح و عملیات حرارتی

نهمین سمینار ملی مهندسی سطح و عملیات حرارتی ‪ ۲۴‬و ‪ ۲۵‬اردیبهشت ماه در دانشکده مهندسی موادو متالورژی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن مطالعه ادامه مطلب ،‌از سایت همایش به آدرس http://www.issst.net دیدن فرمایید. (پوستر همایش)

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

اولین کنفرانس نوآوری در صنعت خودرو

   مقارن با سال نوآوری و شکوفایی ، اولین کنفرانس نوآوری در صنعت خودرو ، 29 و 30 مهرماه 1387 توسط دانشکده مهندسی خودرو با محورهای نوآوری های در عرصه برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک ،نوآوری در تکنولوژی خودرو،نوآوری در طراحی و توسعه محصول و ... برگزار میشود.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

همایش توجیهی و معرفی اولین دوره آموزش گام به گام صادرات

همایش توجیهی و معرفی اولین دوره کوتاه مدت آموزش صادرات گام به گام با همکاری مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه و سازمان توسعه صادرات ایران و با حضور مسئولان مرکز در تاریخ 22/3/87 در محل آمفی‌تئاتر دانشکده مواد و متالورژی برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

اولین کنفرانس ملی هیدروژن و پیل سوختی

اولین کنفرانس ملی هیدروژن و پیل سوختی از اول بهمن ماه سال جاری به مدت دو روز در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد و علاقمندان تا پانزدهم مهرماه جاری فرصت دارند مقالات خود را به دبیرخانه کنفرانس مذکور ارسال نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

نخستین همایش تخصصی و کاربردی مخلوط آسفالتی

نخستین همایش تخصصی و کاربردی مخلوط آسفالتی به همراه اولین نمایشگاه دستاوردهای صنعت و دانشگاه با همکاری وزارت راه و ترابری و سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در روزهای 17 و 18 مهرماه در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌گردد.(پوستر همایش) (پوستر نمایشگاه)

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

نخستین کنفرانس نوآوری در صنعت خودرو

در سال نوآوری و شکوفایی نخستین کنفرانس نوآوری در صنعت خودرو، 29 و 30 مهرماه در دانشگاه علم وصنعت ایران برگزارمی‌شود. در این کنفرانس، نوآوری در عرصه‌ برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک، نوآوری در طراحی و توسعه محصول، نوآوری در ساخت و تولید خودرو و نوآوری در عرصه فروش و خدمات پس از فروش صنعت خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

اولین کنفرانس بین‌المللی کامپوزیت برگزار خواهد شد

اولین کنفرانس بین‌المللی کامپوزیت از بیست و پنجم آذرماه سال جاری به مدت چهار روز در جزیره کیش  با مشارکت دانشگاه علم و صنعت ایران با هدف توسعه علوم و فناوری کامپوزیت در کشور، تبادل افکار و آراء متخصصان در زمینه کامپوزیت‌ها و به روز کردن اطلاعات علمی متخصصان کشور در زمینه کامپوزیت برگزار خواهد شد.(وب سایت کنفرانس: http://CCFA.IR )

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه

جشنواره نشریات دانشجویی با هدف ارتقای کیفی و کمی نشریات دانشجویی وبهره‌مندی هر چه بیشتر و مناسب‌تر دانشجویان از فضای نشریات و نیز افزایش آگاهی وتشویق دانشجویان در نیمسال اول سال تحصیلی 88-87 توسط کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه برگزار می‌شود...

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

جشنواره هفته تربیت بدنی

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و به منظور آشنایی دانشجویان ورودی جدید با فرهنگ ورزش و تربیت بدنی، جشنواره هفته تربیت بدنی بهمراه یک دوره مسابقات ورزشی در دانشگاه برگزار خواهد شد. از علاقمندان جهت شرکت در این مسابقات دعوت بعمل می آید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

برگزاری جشنواره باران با محتوای نماز و نیایش

دفتر معاونت فرهنگی و اجتماعی و دفتر برنامه ریزی اجتماعی و مطالعات فرهنگی وزارت علوم ،‌تحقیقات و فنآوری اقدام به برگزاری نخستین جشنواره هنری باران (با محتوای نماز و نیایش) مینماید. این جشنواره در 6 محور و زمان برگزاری 16 تا 30 آذرماه 87 میباشد... 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ -

کنگره سراسری اقتدار علمی-اقتدار ملی

با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم دستیابی به اقتدار علمی ، کنگره سراسری اقتدار علمی - اقتدار ملی با مشارکت دانشگاه علم و صنعت و  18دانشگاه و مرکز تحقیقاتی کشور در تاریخ 16 بهمن ماه 1387 برگزار خواهد شد. (http://eghtedar87.ir)...

صفحه 1 از 4    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.19 seconds with 54 queries by YEKTAWEB 3855