[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
درباره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
اعضای هیات علمی ::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور فرهنگی::
امور پژوهشی::
اخبار و رویدادها::
فضاهای آموزشی و تحقیقاتی ::
تسهیلات پایگاه::
تماس با ما::
::
ورود به سایت دروس
دانشجویان روزانه و پردیس
دانشجویان مرکز آموزش الکترونیکی
..
اطلاعیه ها
 اطلاعیه های آموزشی
..
فراخوان ها
فراخوان های همکاری با صنعت و سازمان ها
..
دفاعیه‌ها

دفاعیه های دکتری


دفاعیه های کارشناسی ارشد

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: بایگانی بخش رویدادهای جاری و عمومی: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 231 | تعداد کل بازدید های مطالب: 401,439 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ -

قابل توجه دانشجویان گرایش نرم افزار (روزانه و نوبت دوم و پردیس)

 (این اطلاعیه فقط برای دانشجویان گرایش نرم افزار ورودی مهر ۱۴۰۲ می باشد) دانشجویان نرم افزار ورودی مهر ۱۴۰۲ تا قبل از شروع حذف و اضافه می بایست استاد راهنمای خود را تعیین نموده و با نظر استاد راهنما دروس خود را اخذ نمایند. دانشجویی که از تمرکز داده استاد راهنما انتخاب می نماید دروس تمرکز داده را می بایست اخذ نماید و دانشجویی که از تمرکز سیستم استاد راهنما انتخاب می نماید دروس تمرکز سیستم را می بایست اخذ نماید. دانشجویان با مراجعه به اساتید محترم گروه نرم افزار که زمینه تحقیقاتی اساتید در سایت دانشکده موجود می باشد فرم پیوست را تکمیل نموده و پس از اخذ امضا از استاد راهنما فرم را به تحصیلات تکمیلی دانشکده تحویل نمایند. دانشجویان تا تاریخ ۰۸/۰۷/۱۴۰۲ فرصت دارند که استاد راهنمای خود را تعیین نمایند. فرم تعیین استاد راهنما گرایش نرم افزار  

img_yw_news
شنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ -

انتصاب رییس اداره امور آموزش

دکتر انبیاء (رئیس محترم دانشگاه)، طی حکم مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۲، سرکار خانم دکتر مرضیه ملکی مجد را برای مدت دو سال به سمت «رییس اداره امور آموزش دانشکده مهندسی کامپیوتر» منصوب کردند. ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای دکتر رضا انتظاری ملکی رییس سابق اداره آموزش دانشکده، برای سرکار خانم دکتر مرضیه ملکی مجد آرزوی موفقیت داریم.

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۲ -

اتتشار بین المللی کتاب آزمون نرم افزار تالیفی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر توسط Springer

کتاب تالیفی دکتر سعید پارسا (دانشیار )، با عنوان: Software Testing Automation: Testability Evaluation, Refactoring, Test Data Generation, and Fault Localization  توسط انتشارت بین‌المللی Springer در ۶۱۰ صفحه در سال ۲۰۲۳ چاپ شد. (ادامه مطلب....)

img_yw_news
دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ -

تبریک ارتقاء علمی جناب آقای دکتر بهروز مینایی

 جناب آقای دکتر بهروز مینایی بیدگلی عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۰۸/خرداد/ ۱۴۰۲ از مرتبه  دانشیاری به استادی ارتقاء یافتند.   احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون ایشان را آرزومندیم.

img_yw_news
شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ -

افتخار آفرینی تیم دانشگاه علم و صنعت ایران

کسب دو مدال طلا و برنز تیم‌های دانشگاه علم و صنعت ایران در مسابقه‌ بین‌المللی برنامه‌سازی دانشجویی (ICPC) منطقه غرب آسیا در مسابقه‌ بین‌المللی برنامه‌سازی دانشجویی (ICPC) منطقه غرب آسیا در سایت تهران، دانشگاه علم و صنعت ایران به مقام دوم دانشگاهی دست یافت. (ادامه مطلب)

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

جناب آقای دکتر بهروز مینایی برگزیده جایزه البرز ۱۴۰۲

در مراسم شصت و یکمین سال جایزه البرز در بخش نخبگان، آقای دکتر بهروز مینایی بیدگلی موفق به کسب عنوان “دانشمند برتر” گردیدند.  احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون ایشان را آرزومندیم.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

انتصاب مدیر گروه نرم‌افزار دانشکده مهندسی کامپیوتر

دکتر انبیاء (رئیس محترم دانشگاه)، طی حکم مورخ ۱۴۰۲/۲/۱۶، دکتر رضا انتظاری ملکی را برای مدت دو سال به سمت «مدیر گروه نرم‌افزار دانشکده مهندسی کامپیوتر» منصوب کردند. ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای دکتر حسین رحمانی مدیر سابق گروه نرم افزار، برای آقای دکتر رضا انتظاری آرزوی موفقیت داریم.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

قابل توجه دانشجویان دکتری ورودی ۹۹

دانشجویان دکتری ورودی ۹۹ متقاضی فرصت تحقیقاتی خارج و داخل، در صورت داشتن شرایط لازم، جهت تکمیل فرم تا تاریخ ۲۰/۰۴/۱۴۰۲ به تحصیلات تکمیلی دانشکده (خانم تورانی ) مراجعه نمایند.                                                              تحصیلات تکمیلی دانشکده کامپیوتر                                                                               ۱۷/۰۲/۱۴۰۲

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ -

زمان ارائه شفاهی سمینار دانشجویان ورودی ۱۴۰۰ به قبل ( متاخرین)

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ و ماقبل که هنوز سمینارشان را ارائه نداده اند (روزانه و پردیس و مجازی) ..... (جهت مشاهده اطلاعیه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید )

img_yw_news
یکشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۱ -

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی مهر ۱۴۰۱(روزانه و نوبت دوم و پردیس)

دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی مهر۱۴۰۱ برای ارائه فرمهای پیشنهاد سمینار، حداکثر تا پایان روز شنبه ۲۰/۰۳/۱۴۰۲ فرصت می باشد..... (جهت مشاهده اطلاعیه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید )

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ -

تبریک ارتقاء علمی سرکار خانم دکتر موحدی

سرکار خانم دکتر زینب موحدی عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۱۰/بهمن/ ۱۴۰۱ به مرتبه دانشیاری ارتقاء یافتند.   احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون ایشان را آرزومندیم.

img_yw_news
دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ -

Spaghetti Contest ۴

چهارمین دوره ی مسابقات کد نویسی مبهم  ۱۳ بهمن ماه ۱۴۰۱ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مسابقه مراجعه شود: http://spaghetticontest.sharif.ir

img_yw_news
شنبه ۳ دی ۱۴۰۱ -

افتتاحیه مرکز نوآوری بازی‌سازی و مرکر تخصصی آپا

       روز چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ با حضور ریاست محترم دانشگاه و معاون محترم پژوهشی دانشگاه و نیز مسئولین مربوطه از خارج از دانشگاه (پردیس بنیان همراه اول و مرکز ماهر سازمان فناوری اطلاعات ایران) مرکز نوآوری بازی‌سازی و مرکز تخصصی آپای علم و صنعت افتتاح شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱ -

پژوهشگر برتر دانشکده مهندسی کامپیوتر

در مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران که در تاریخ ۲۸ آذر ۱۴۰۱ با حضور مقامات کشوری و مسئولین دانشگاه برگزار شد، از آقای دکتر مینایی به عنوان "نفر اول امتیاز کل و اعتبار پژوهشی دانشکده مهندسی کامپیوتر" در سال ۱۴۰۰ تقدیر به عمل آمد. این موفقیت را به ایشان تبریک عرض نموده و آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان داریم.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱ -

اصلاحیه سمینارهای روز پژوهش

به دلیل مجازی شدن کلاسها، سمینارهای پژوهشی روز دوشنبه ۲۸ آذر دانشکده مهندسی کامپیوتر به صورت مجازی از طریق لینک زیر در سامانه میتینگ دانشگاه برگزار گردید.   https://meetingvc.iust.ac.ir/ce-rw۱۴۰۱

img_yw_news
شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ -

رویدادهای هفته پژوهش ۱۴۰۱ دانشکده مهندسی کامپیوتر

سری دوم رویدادهای هفته پژوهش ۱۴۰۱ دانشکده مهندسی کامپیوتر- دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱ برگزار گردید.  صفحه رویدادهای دانشکده در وب سایت معاونت پژوهشی دانشگاه

img_yw_news
شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ -

تجلیل از آقای دکتر مینایی در جشنواره پژوهشگران و فناوران برگزیده

       بیست و سومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده، صبح پنجشنبه ۲۴ آذر، با حضور محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، علی خیرالدین معاون فناوری و پیمان صالحی معاون پژوهشی وزیر علوم  در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. در این مراسم از جناب آقای دکتر بهروز مینایی به عنوان دانشمند برگزیده حوزه ارتباط با جامعه و صنعت تجلیل شد. این موفقیت را به ایشان تبریک عرض نموده و آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان داریم. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ -

برگزاری اولین سری از سمینارهای هفته پژوهش دانشکده

       اولین سری از سمینارهای مربوط به هفته پژوهش دانشکده مهندسی کامپیوتر امروز دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ با ارائه ۶ سخنرانی علمی-صنعتی و با حضور تعداد زیادی از دانشجویان و اساتید دانشکده برگزار گردید. سری دوم این سمینارها روز دوشنبه مورخ ۲۸ آذر ۱۴۰۱ از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر در محل اتاق دفاعیه‌های دکتری در طبقه دوم برگزار خواهد شد. از همه اساتید و دانشجویان دعوت می‌شود که در این رویداد شرکت نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ -

تبریک ارتقاء علمی آقای دکتر عبدالهی ازگمی

جناب آقای دکتر محمد عبدالهی ازگمی عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۱۴/آذر/ ۱۴۰۱ از مرتبه  دانشیاری به استادی ارتقاء یافتند.   احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون ایشان را آرزومندیم.

img_yw_news
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ -

پیام ریاست دانشکده

جناب آقای دکتر عبداللهی ازگمی بزرگوار سلام علیکم تبریکات عالیه از طرف بنده و خانواده دانشکده مهندسی کامپیوتر به استاد محمد عبداللهی ازگمی که امروز در جلسه هیات ممیزه دانشگاه ارتقای ایشان به مقام استادی به تصویب رسید. برای این استاد عزیز آرزوی سلامت و موفقیت روز افزون داریم. از مدتها پیش ایشان شایسته این جایگاه بودند و هم اکنون بسیار خوشحالم که چنین شخصیت برجسته‌ای در جمع خانواده دانشکده مهندسی کامپیوتر حضور دارند و امیدوارم سالهای سال از برکات علمی، اخلاقی و شخصیتی ایشان بهره مند باشیم.​ باسپاس و تشکر بهروز مینایی

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۱ -

الگوی لاتک (LaTex) پایان نامه و رساله

الگوی لاتک (LaTex) پایان نامه و رساله.... (جهت مشاهده  به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ) از دانشجو آقای مرتضی ذاکری نصرآبادی بابت تهیه ی الگو سپاسگزاریم.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱ -

آشنایی با رقابت علمی کنز

KANS مخفف عبارت انگلیسی Knowledge Application and Notion for Society به معنی کاربرد دانش و ایده برای جامعه است. هدف این رقابت ارائه راه حل‌های مبتنی بر علم برای مسائل پیش روی جوامع بشری است که توسط دانشمندان جوان، دانشجویان و اساتید (زیر ۴۵ سال) در سراسر کشورهای اسلامی و مسلمانان سایر کشورها ارائه می شود. (ادامه مطلب)

img_yw_news
شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ -

پوسترهای کارآموزی

جهت ملاحظه ی پوسترهای کارآموزی دانشجویان دانشکده مهندسی کامپیوتر، ادامه ی مطلب را ببینید .... (ادامه مطلب)

img_yw_news
چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱ -

فراخوان مقاله کنفرانس ملی انفورماتیک

چهارمین کنفرانس ملی انفورماتیک ایران توسط پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (IPM) و با همکاری انجمن انفورماتیک ایران در روزهای ۱۴ و ۱۵ دی ماه ۱۴۰۱ در پژوهشکده علوم کامپیوتر پژوهشگاه دانش‌های بنیادی برگزار می‌شود. (ادامه مطلب)

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۱ -

انتشار مقاله عضو هیئت علمی دانشکده در مجله International Journal of Intelligent Systems

مقاله جناب آقای دکتر سعید پارسا و دانشجوی دکتری ایشان آقای مرتضی ذاکری نصرآبادی در مجله International Journal of Intelligent Systems که دارای IF=۸.۹۹ است، منتشر گردید. کسب این موفقیت را به ایشان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای ایشان موفقیت روز افزون آرزومندیم.

صفحه 1 از 4    
اولین
قبلی
1
 
data
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 66 queries by YEKTAWEB 4612