[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دانشکده::
معرفی افراد::
امورآموزش::
امور پژوهش::
فضاهای تحقیقاتی::
اخبار::
آیین نامه ها و فرمها::
تسهیلات پایگاه::
تور مجازی ::
::
مجله بین المللی مهندسی معماری

AWT IMAGE

..
انجمن علمی معماری و شهرسازی
..
نشریه معماری و شهرسازی ایران

..
وب سایت قطب علمی
AWT IMAGE
..
آزمایشگاه تحقیقاتی متعامل

AWT IMAGE

..
آزمایشگاه مهندسی و فیزیک
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
سایت دانشکده معماری را چگونه ارزیابی می کنید:
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: بایگانی بخش اخبارعلمی : ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 557 | تعداد کل بازدید های مطالب: 1,139,421 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ -

برنامه حضور کارکنان دانشکده معماری وشهرسازی

به اطلاع میرساند،جهت مشاهده برنامه حضور کارکنان دانشکده معماری و شهرسازی از تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۷لغایت ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ کلیک نمائید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ -

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی دانشکده

احتراما به اطلاع می رساند، با توجه به ممنوعیت تردد دانشجویان در دانشگاه انتخاب واحد و حذف اخذ نیمسال اول ۱۴۰۰،اسامی دانشجویان رابط معماری و طراحی صنعتی به شرح ذیل جهت هماهنگی لازم اعلام می گردد:

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ -

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد

احتراما به اطلاع می رساند، تمامی مراحل بارگذاری پروپوزال و درخواست دفاع از پایان نامه در پیشخوان خدمت سایت گلستان انجام می‌شود و انجام مراحل فوق به صورت حضوری میسر نیست. 

img_yw_news
شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ -

تسلیت به خانم حسینی نژادیان

هوالحی لا‌یموت همکارگرامی  سرکار خانم حسینی نژادیان درگذشت تاسف بار  بانوی مومنه مادر گرامیتان  را خدمت شما و همه بازماندگان محترم تسلیت و تعزیت عرض مینمایم.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ -

اطلاعیه موسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC)

احتراما به اطلاع میرساند،موسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC) ، دسترسی به کتابهای الکترونیکی، مقالات علمی فارسی،انگلیسی و عربی و نیز مقالات  نشریات و کنفرانس ها را در پایگاه های اطلاعات علمی خود تا پایان شهریور ۱۴۰۰ رایگان کرده است . ادامه

img_yw_news
دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰ -

تبریک

«به اطلاع می‌رساند که سرکار خانم یاسمن آقاباقری، دانشجوی محترم مقطع کارشناسی مهندسی معماری، موفق به کسب رتبه‌ی نخست در رشته‌ی تکنولوژی معماری در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ شده‌اند. این موفقیت را به ایشان تبریک گفته و برای ایشان، آرزوی توفیقات روزافزون در کسب مدارج علمی بالاتر و افتخارآفرینی برای خود و دانشکده، داریم.»

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ -

چاپ منتخب پایان نامه ها در پنجاه سالگی گروه معماری ، دانشکده معماری و شهرسازی (مشق های معمارانه)

با کمال مسرت به اطلاع می رساند،پس از تلاشهای بسیار و برگزاری مراسمهای مربوط به ۵۰ سالگی فعالیتهای دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ، اولین خروجی مربوط به پایان نامه های منتخب ۵۰ سال فعالیت گروه معماری(مشق های معمارانه )به چاپ رسید . جهت مشاهده کلیک نمایید.

img_yw_news
شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ -

فراخوان شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه

احتراما ، به اطلاع میرساند ، جهت مشاهده فراخوان شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه برای حمایت از پایان نامه ها ی تحصیلات تکمیلی کلیک نمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ -

تسلیت به جناب آقای مهندس نقره کار

جناب آقای مهندس نقره کار ، درگذشت همسر گرامیتان را به شما و بستگان معزز آن مرحومه تسلیت عرض نموده برای ایشان علو درجات و رضوان و غفران الهی و برای جنابعالی و دیگر بازماندگان صبر و سلامتی از درگاه احدیت خواهانیم .

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ -

برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی علم و زن

سرکار خانم دکتر مهشید قربانیان، استادیار گروه هنرهای کاربردی (معماری منظر) و سرکار خانم دکتر فاطمه مهدی‌زاده سراج استاد گروه مرمت در گروه هنر و معماری به عنوان برگزیده چهارمین دوره این جشنواره ملی معرفی شدند.  آلبوم تصاویر  

img_yw_news
شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰ -

جلسه پایان دوره در مقطع پسا دکتری

جلسه پایان دوره در مقطع پسا دکتری معماری دانشگاه علم و صنعت ایران توسط (پژوهشگر پسادکتری: جناب آقای دکتر محمد بهزادپور  _  استاد میزبان: جناب آقای دکتر مهدی خاک‌زند) در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح برگزار خواهد گشت.پوستر  

img_yw_news
جمعه ۱۸ تیر ۱۴۰۰ -

میز خدمت

احتراما بعرض می رساند ، جهت مشاهده میز خدمت جهت پاسخگویی به دانشجویان و مراجعین محترم کلیک نمائید.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ -

تسلیت به جناب آقای دکتر مطفر

جناب آقای دکتر مظفر درگذشت مادر خانم گرامیتان را به شما و همسر گرامی و سایر بستگان معزز آن مرحومه تسلیت عرض نموده برای ایشان علو درجات و رضوان و غفران الهی و برای جنابعالی و دیگر بازماندگان صبر و سلامتی از درگاه احدیت خواهانیم .

img_yw_news
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ -

جدول زمانبندی مصاحبه داوطلبان دکترای طراحی صنعتی ۱۴۰۰

به اطلاع میرساند ، جهت مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه داوطلبان دکترای طراحی صنعتی ۱۴۰۰ کلیک نمایید.

img_yw_news
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ -

جدول زمانبندی مصاحبه داوطلبان دکترای معماری ۱۴۰۰

به اطلاع میرساند ، جهت مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه داوطلبان دکترای معماری ۱۴۰۰ کلیک نمائید. همچنین مصاحبه داوطلبین ممتاز معماری روز چهارشنبه  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ می باشد  که زمان مصاحبه هر داوطلب اطلاع رسانی خواهد شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ -

جدول زمان بندی مصاحبه داوطلبان دکترای گروه مرمت و شهرسازی ۱۴۰۰

به اطلاع میرساند ، جهت مشاهده جدول زمان بندی مصاحبه داوطلبان دکترای گروه مرمت و شهرسازی ۱۴۰۰ بر لینکهای مربوطه کلیک نمائید. جدول زمانبندی دکترای شهرسازی ، جدول زمانبندی دکترای مرمت

img_yw_news
شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ -

سخنرانی اقای دکتر فیضی (مدیر گروه هنرهای کاربردی) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین با موضوع «الهام در معماری منظر»

احتراما، بعرض می رساند ،سخنرانی اقای دکتر فیضی (مدیر گروه هنرهای کاربردی) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین با موضوع «الهام در معماری منظر» شنبه مورخ ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰ برگزار میگردد. جهت اطلاعات بیشتر و دسترسی به لینک وبینار کلیک نمائید.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ -

تسلیت به جناب آقای دکتر ترکاشوند

جناب آقای دکتر ترکاشوند با نهایت تاسف، از دست دادن پدر بزرگوارتان را تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم، رحمت واسعه و غفران الهی و برای شما و سایر بازماندگان، صبر و شکیبایی آرزومندیم.

img_yw_news
یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ -

گزارش برگزاری «نخستین سمپوزیوم بین المللی آرمان شهر کودکان»

احتراما ، به اطلاع می رساند  «نخستین سمپوزیوم بین المللی آرمان شهر کودکان» چهار شنبه مورخ ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۵:۳۰ توسط دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت به صورت مجازی برگزار گردید.جهت دیدن گزارش برگزاری سمپوزیوم  کلیک نمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ -

قابل توجه داوطلبین مصاحبه دکتری ۱۴۰۰

ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی در مرحله اول آزمون دکتری معماری در سال ۱۴۰۰ به اطلاع می رساند مصاحبه تخصصی این دانشکده در بازه زمانی ۲۹/۳/۱۴۰۰  تا ۲/۴/۱۴۰۰ مطابق جدول زیر می باشد.  فرم اطلاعات دانشکده مخصوص داوطلبان رشته معماری

img_yw_news
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ -

جشنواره طراحی آستان مطهر بقیع (ع)

به اطلاع میرساند، آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در جشنواره طراحی آستان مطهر بقیع (ع)  مورخ ۱۳ مهر ۱۴۰۰ می باشد . جهت اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ -

تقدیر از اعضای هیات علمی برگزیده آموزشی

همزمان با دهه سرآمدی آموزش و بزرگداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، آیین بزرگداشت روز معلم و تقدیر از برگزیدگان آموزشی دانشگاه، بیستم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار شد. از جناب آقای دکتر مصطفی بهزاد فر به عنوان (اساتید برگزیده آموزشی)،دکتر محسن فیضی(اساتید برگزیده آموزشی) و دکتر مرتضی رهبر ( اساتید جوان برگزیده آموزشی)تقدیر به‌عمل آمد.  

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ -

تقدیر از کارشناس برگزیده خدمات آموزشی مقطع کارشناسی

در طی مراسمی که با حضور ریاست محترم دانشگاه و مسئولانی از حوزه معاونت آموزشی در تاریخ بیستم اردیبهشت‌ماه سال جاری در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) به‌صورت مجازی برگزار شد؛ از سرکار خانم اعظم اسلامی به‌عنوان کارشناس برگزیده خدمات آموزشی مقطع کارشناسی در دانشکده‌ معماری و شهرسازی تقدیر به‌عمل آمد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۷

پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر تمدید مهلت زمانی برگزاری دفاعیه ۵ نیمساله (۱۴۰۰/۰۱/۲۵) متناسب با دوره زمانی اعمال محدودیت‌های شرایط قرمز کرونایی در استان تهران، ادامه

img_yw_news
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

انا لله و انا الیه راجعون

خبردرگذشت «جناب آقای دکتر شریف مطوف» عزیز چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست؛ خداوند قرین رحمتش فرماید.

صفحه 1 از 23    
اولین
قبلی
1
...